HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa vidjeti čemo danas, da li je upravu zar ne…


Ni izjave ni izvora, napisala je članak kao da će ona donijeti te odluke.

Svrbe prsti?

Nekoliko je opcija. Odlično je što su sve danas jako dobre.

1. često slušati bankomat kako broji ili
2. svežnjevi s mirisom novih novčanica.
3. kombinacija 1. i 2.
4. dio ostaviti da se kvasa.

Čini mi se da je kombinacija 3 i 4 moj mogući izbor za HIMR.
Tko nije kupio još stigne uzeti 60 kn po dionici. Zar je to malo?
Imam neke naloge iako ne pri vrhu jer sam krcat, ali nikad ne znaš kad te može poljubit ovdje.

Ni malo Lebowski, napisao sam već što mislim, očekujem i koji mi je plan ovdje. Bez brige, želim svima koji drže dionice da CERP da zeleno svijetlo i da se transakcija što brže realizira, tako da ne morate likovati ni vi ni ovi koji vam daju 100-ice za tako jadne komentare.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

http://cerp.hr/default.aspx?id=4447
Hmm…

Whatever you're up to, I hope it's profitable!

Vaš link …

Toga sam se i bojao i ne bi me čudilo da je ovo samo odgoda prije otkazivanja. A onda tko zna kada novi natječaj.

Samo doakz da je Orešković s Marićem u pola godine napravio više nego ovi svi paraziti u zadnjih 20 godina. Baš nevjerojatno da mogu upropastiti ovakav win-win deal, sramota od zemlje i političara.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Vaš link …

Sami sebi će izbiti adut za kampanju i dati Milanoviću poklon na tacni za iza izbora.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Jadranske igre se nastavljaju…..kada bi se znalo čija je ona pristigla i odbačena ponuda možda bi tada dokučili smisao dječjih političkih igrica

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Nema pravne osnove za bilo kakvo otkazivanje ako je kupac ispunio uvijete. Logicno je da se drzavni uradnici boje bilo sta uraditi bez pravnog pokrica. U najgorem slucaju prodaju ce potvrditi nova vlada, verovatno sdp, koja je i pocela proces prodaje himr.

Da je prodaja sigurna ne bi zarada bila 10%. Kod nas sve to padne radi kruske, a ne radi interesa mocnika.

i kaj sad
http://www.seebiz.eu/cerp-bez-odluka-o-postupcima-prodaje-suncanog-hvara-i-imperijala/ar-139642/

Kako kaj sad, čeka se vladin ured za zakonodavstvo. Te dvije točke bit će razmatrane tek nakon što dobiju očitovanje vladinog ureda za zakonodavstvo može li se u vrijeme mandata tehničke vlade donositi odluke tolike vrijednosti. Ako se može, prodaja ide odmah, ako se ne može, prodaju če potvrditi nova vlada (koja je i započela postupak prodaje). Sve je jasno, kupac je renomirani hrvatski hotelijer u partnerstvu sa mirovinskim fondom, nema tu otkazivanja.

New Report

Close