HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa nešto su rekli kao ovaj tjedan. moglo bi danas ako kojim slučajem rade petkom. ipak godišnji su odmori. nema smisla da se ljudi forsiraju svakodnevnim poslom.

who dares, wins

njima su samo izbori u glavama jer radi se o foteljama koje život znače.
koliko se to može rastezati?
kao na kuparima ili tako nekako moja je procjena.
ne vidim problem već priliku pogotovo ako će cijena i dalje padati.
sada smo već oko oko prinosa od 30-40 % na godišnjoj razini ako sve prođe očekivano i u roku 3-4 mjeseca do isplate.
znam već odavno da avg zse ulagač ne ustaje iz kreveta za <20% godišnje ali ovo mi je nešto novo
🙂
P.S.
da mi je znati koje su to bolje prilike a pri jednakom riziku iako moram priznati da očekujem "vruću" jesen
i puno razloga za mokre snove onih koji su u cash-u i na oročenju.
možda i griješim,nebi bilo...
brzo ćemo znati odgovor,još malo na more i kad se vratimo to će biti tu negdje 🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

njima su samo izbori u glavama jer radi se o foteljama koje život znače.
koliko se to može rastezati?
kao na kuparima ili tako nekako moja je procjena.
ne vidim problem već priliku pogotovo ako će cijena i dalje padati.
sada smo već oko oko prinosa od 30-40 % na godišnjoj razini ako sve prođe očekivano i u roku 3-4 mjeseca do isplate.
znam već odavno da avg zse ulagač ne ustaje iz kreveta za <20% godišnje ali ovo mi je nešto novo
🙂
P.S.
da mi je znati koje su to bolje prilike a pri jednakom riziku iako moram priznati da očekujem "vruću" jesen
i puno razloga za mokre snove onih koji su u cash-u i na oročenju.
možda i griješim,nebi bilo...
brzo ćemo znati odgovor,još malo na more i kad se vratimo to će biti tu negdje 🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


moram priznati da me sutnja CERP-a ne zabrinjava ali fascinira.
mogli su prouciit ponudu 10 puta i dati priopcenje ali…

samo da ne bude je ponuda uvjetna, tj. da prihvaćaju ponuđenu cijenu “ALI, AKO”…

Ignore: KressoM, delux



moram priznati da me sutnja CERP-a ne zabrinjava ali fascinira.
mogli su prouciit ponudu 10 puta i dati priopcenje ali…

samo da ne bude je ponuda uvjetna, tj. da prihvaćaju ponuđenu cijenu "ALI, AKO"…
[/quote]
Nisam pravnik (fala bogu!) ali ako u pravilima natjecaja ne pise do kada se i na koji nacin mora donijeti odluka, onda moram priznati da me hr administracija uvijek stigne negativno iznenaditi. jer sve logicno kod njih ne vrijedi i zapravo je obrnuto.

Curi po bidu lagano, što nije za čuditi…….zivci su tanki.

Ipak bi me poprilično začudilo kad bi odbili tu jednu jedinu ponudu.

To bi značilo da taj hotel idući put ide za simboličnu cifu.


Curi po bidu lagano, što nije za čuditi…….zivci su tanki.

Ipak bi me poprilično začudilo kad bi odbili tu jednu jedinu ponudu.

To bi značilo da taj hotel idući put ide za simboličnu cifu.


Steta sto nema shortanje na pad cijene pa bih bio jako iznenadjen kada TI ne bi tamo stavio svu zaradu od HIMR i zaradio jos jednom …na padu. A ja bih, vidis, poklopio te sa svim sto imam da nece pasti….Steta sto mozemo samo ovako lajati bez da netko plati svoju genijalnost




moram priznati da me sutnja CERP-a ne zabrinjava ali fascinira.
mogli su prouciit ponudu 10 puta i dati priopcenje ali…

samo da ne bude je ponuda uvjetna, tj. da prihvaćaju ponuđenu cijenu "ALI, AKO"…
[/quote]
Nisam pravnik (fala bogu!) ali ako u pravilima natjecaja ne pise do kada se i na koji nacin mora donijeti odluka, onda moram priznati da me hr administracija uvijek stigne negativno iznenaditi. jer sve logicno kod njih ne vrijedi i zapravo je obrnuto.
[/quote]Dana 05. srpnja 2016. godine, s početkom u 14,01 sati Povjerenstvo za javno otvaranje ponuda, u prisustvu predstavnika ponuditelja, utvrdilo je da su pristigle 2 (dvije) obvezujuće ponuda od kojih je jedna odbačena kao nevaljana, i druga koju je dostavilo trgovačko društvo Valmamar Riviera d.d. Poreč, a čiju ponudu će u narednim danima detaljno analizirati stručne službe CERP-a.

who dares, wins

Ja sam dio prodao ovaj tjedan. Ne zato sto ne vjerujem u ponudu, već zato što sam dulje vrijeme htio podebljat jednu drugu poziciju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


… već zato što sam dulje vrijeme htio podebljat jednu drugu poziciju.

Cash-bravo!

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/od-imperiala-i-suncanog-hvara-drzavi-oko-400-milijuna-kuna-1100208

Ni izjave ni izvora, napisala je članak kao da će ona donijeti te odluke.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close