HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da će biti prihvaćena, ovo je jedinstvena prilika, čak se ni lokalni šerifi neće buniti jer HIMR ide odličnoj firmi koja drži do svojih zaposlenika, diže plaće i kategoriju hotela i čitave destinacije.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ovdje su se sve kockice poslozile, i meni se cini 90% sigurno da ce sve proci u redu, ali 90% nije 100%, pogotovo u ovoj drzavi. Evo na Maestralima danas kazu vjerojatno ide odgoda 60 dana – bez navedenog razloga. Znaci tek nakon izbora….


Ovdje su se sve kockice poslozile, i meni se cini 90% sigurno da ce sve proci u redu, ali 90% nije 100%, pogotovo u ovoj drzavi. Evo na Maestralima danas kazu vjerojatno ide odgoda 60 dana – bez navedenog razloga. Znaci tek nakon izbora….

Ja bih rekao 99.99% jer se cak niti slucajni premijer i njegov CK se ne bune (nema glasa uopce). A kako i bi kada je firma koja kupuje hrvatska firma, cestita i po svemu do sada pokazanom nakon preuzimanja je bila fer i razvijala tvrtke koje je preuzimala a drzava dobija vise love nego prije (podjsecam bilo je 780 u propalom natjecaju) i koji bi sada uopce to bio razlog da CERP ne prihvati.
Ovo sto gledamoje dano vremena da se pozicionira AZM jer sve sto sada kupuje kasnije ce prebaciti Valamaru bez obveze (naravno kupuje sada i po manjoj cijeni od ponude)

@ funky
Ha cuj moja je zarada 100% sigurna jer sam prodao na ovim razinama. Ako natjecaj padne, kupovat cu opet jeftino, ako prodje, onda ce Himr mozda biti dobra dugorocna investicija. U svakom slucaju dalek je put od CERPovog prihvacanja ponude do zatvaranja transakcije i isplate na racun malih dionicara.

Svi veći nalozi pomaknuti na 800 kn. Naravno tu je i Victoria da ponudi tu i tamo niže.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

…Ovo sto gledamo je dano vremena da se pozicionira AZM jer sve sto sada kupuje kasnije ce prebaciti Valamaru bez obveze (naravno kupuje sada i po manjoj cijeni od ponude)



…malo ljudi u hr vjeruje da drzavne firme mogu biti profitabilne a pogotovo ne jako profitabilne (i ja spadam u tu skupinu).

…Da HIMR vrijedi ovako i onako, u to ne sumnjam. nazalost to nije uvijek dovoljno da se zaradi na dionici.


do sada nisu zaradili samo oni koji nisu kupili zar ne?
vrijedi od 2008 ili i ranije ako je netko dokupom smanjio ulaz.
mi koji smo kupovali i na 600 isto nismo na gubitku ako sada ne prodamo te dionice jer imovina vrijedi 830 a doći će i dan naplate,biće tih 600 dobar ulaz zivi bili…
do prije dvije godine cijena je bila 200 i ako sada odvrtimo temu unazad moglo se tada pročitati mnogo toga radi čega nije bila senzacija rast cijene >600
ako to usporedimo sa avg zaradom avg zse investitora koji nije u 7 godina zaradio “ništa” bila je to jedna od top 10 propuštenih prilika u zadnje dvije godine pa i duže od toga.
i nezaboravimo najvažnije da smo tada kao i danas imali rizik gotovo “0”
sve je bilo tada a i danas je osigurano zlatnom policom osiguranja.
nekretnine prvi red na moru danas u 1/2 a nekad u 1/4 cijene.
tko je vidio “bolje prilike” nije se baš proslavio u prošlosti
vjerujem da neće i u budućnosti….

[/quote]

ovo je odgovor onima koji su me više puta prozivali(ne i kolega fanky) da sam kupovao i na 600 likujući jer je cijena pala nakon toga na 400.
kupovao sam prije kraja 1.natječaja na objavu o vlmr DD,količine nisu bile značajne ali vesele.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ah da danny naravno je dug put do prihavačanja ponude od Valamara na Cerpu, pravo je čudu kako čovijek postane negativan onog trenutka kad proda dionice koje je tako dugo držao. Smiješno…


@ funky
Ha cuj moja je zarada 100% sigurna jer sam prodao na ovim razinama. Ako natjecaj padne, kupovat cu opet jeftino, ako prodje, onda ce Himr mozda biti dobra dugorocna investicija. U svakom slucaju dalek je put od CERPovog prihvacanja ponude do zatvaranja transakcije i isplate na racun malih dionicara.

Bravo-cestitam.
Tebi ocito 9% ciste zarade za 60 dana ne znaci mnogo (uz minimalni rizik)…pa neka ti je sa srecom…
P.S.
Ja cu prodati za 30 dana na 800 … pa ti vidi tko je boljej rosao…
P.P.S.
Cuo sam da stignes na HMST..
🙂
P.P.PS.
Ovdje ne bus kupovao ispod 740 nikada vise

Ako koja ribica iz mreže ispadne neće daleko jer neki su prisutni stalno ali dionica nemaju i kruže oko mreže.


Ah da danny naravno je dug put do prihavačanja ponude od Valamara na Cerpu, pravo je čudu kako čovijek postane negativan onog trenutka kad proda dionice koje je tako dugo držao. Smiješno…

Odluka ide već sljedeći tjedan tako da ide čišćenje do 800 u nekoliko narednih radnih dana.

http://vijesti.hrt.hr/342135/iduci-tjedan-potrvrda-prodaje-hotela-imperial-na-rabu

使用を信頼し、あなた自身の能力の

-čestitka svim dioničarima..
-posebno migri i verdiu,jer su imali širu sliku stanja u HIMR-u

Živnuo HIMR zadnjih dana otkad je toplije i stiglo pravo ljeto.
Sigurno su puni kad ovako raste.

Još u ponedjeljak nije nitko, ni štapom dirao po 570.
Pisao sam o takvom scenariju.

Molim mišljenja migra, slovenac i drugi koji su dobronamjerni i znaju nešto.
Da li prodati Valamaru po 819 kn ili držati dalje ???????????
Nalazim se na mukama, jer mi je HIMR na ovim cijenama
postao najveća pozicija i u slatkim brigama sam sada.

New Report

Close