HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja bi samo htio zahvaliti čovjeku koji je toliko truda i obijašnjavanja oko ove dionice imao a to je gos. Migra. Ima tu još kolega ali mislim

da je čovjek toliko napada podnosio da je sada dokazano tko je bio u prava…Još jednom hvala kolega i dao bog dacte više ljudi poslušalo a

ja jesam…


.-)

.. Migra čestitke jer si izdržao. Nadam se samo da nisi u međuvremenu pokleknuo…


.-)


Kolega Migra, Vama kao objektivnom forumašu i čovjeku mogu samo čestitati i zapljeskati u ovom trenutku i izreći onu poznatu sportsku

izreku…"skidam kapu Migra".


.-)



G. migra javi se, javi se, javi se 🙂


🙂

Uzas. Prosjek na ovoj dionici mi je 183 kune. Slusao sam migru i nasjeo. Strepio sam posljednjih 3 i po godine dok sam mogao mirno spavat i

zaradit laganih 1000% u KSST,INGRI,DIOKiju,VLDS,MGMA…
migra drukeru srami se.


:-))

samo kratko jer sam na moru:-)
neka se ne uvrijede oni koje (ako)nisam spomenuo,citirao.
čestitke svima koji su vjerovali u argumente.
sada ostaju slatke muke za nas optimiste,koji smo bili strpljivi…
pustite pesimiste da si daju barem malo oduška,satisfakcije za pretrpljene gubitke i veliku propuštenu priliku a pri gotovo beznačajnom riziku jer i po 819 ovdje se je netko počastio sa poklončinom od više stotina mil kn.

[/quote]

Ma koji mrtvi argumenti. Sreća je sto se ubacio AZ koji ce tudjom lovom futrati cijelu priču. A Valamar ce se naplatiti kroz fee. Da nije sklopljena ta triper kombinacija nikad to nitko normalan ne bi to toliko platio. Samo jedna ponuda koja jos nije ni formalno prihvaćena dovoljno govori o interesu.

Drugim riječima, imao si mnogo vise sreće nego pameti. A sad nam ti i dalje prdi kako ti nesto znaš, osim baljezgati tone bezveznih idiotarija o šarenom cvijeću i posebnim otočnim leptirima. I prebrajati kvadrate zemljišta, fantazirati o velikom turističkom poduzeću na malenom otoku. Kladim se da nikad nisi ni bio na Rabu.


ja tu u opće ne vidim potrebu za žurbom jer se ovako i onako nema nekih drugih prilika za presjedanje. prije da je trenutak za pohlepu. veliki su se tek uključili u igru.

A bar će se na još jednom i konačnom uzletu moći lijepo zaraditi, diskont/premija 80 kn, nijemalo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Imao si ili imali ste sreće. Nema to veze sa vašim procjenama nego su vam se srećom “posložile zvijezde”. Nema u tome nista loše, jer u životu ponekad treba imati i sreće, al sam sebe glorificirati na ovakav način, uglavnom višemjesečnim baljezganjem gluposti, meni je skroz deplasirano.

Puno nisam pratio ovo,ali tko kaze da je Valamar jedini i da nece biti jos netko s vecom ponudom.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo je Viktorija na 750. Nevjerojatno 🙂 Ajmo CERP, daj mišljenje pa da se i ti mamlazi rasterete tog bremena kojeg toliko mrze, moglo bi se reći da mrze kapital i zaradu 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Hrc, 06.07.2016. u 10:26
Puno nisam pratio ovo,ali tko kaze da je Valamar jedini i da nece biti jos netko s vecom ponudom.

CERP koji je rekao da ima još jedna ponuda koja je proglašena nevaljanom.

Kakav bijes je to kolega fahrudine, nema potrebe za tome:-))))))

@Hrc
Ok hvala.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Trenutno na asku (i stajalo danas dobrih sat-dva) 468 + 650kom (na 765 / 770kn).

Neka netko laički objasni po kojem rezonu bi ova dvojica (ili mozda jedan te isti) bili spremni propustiti zaradu od vise od cca 55000kn (skupno) za kojih mjesec-dva čekanja, ako ne postoji nikakva sumnja u to da će svakako ići PZP, koja vrijedi za sve dionicare po cijeni od 819kn.

Ili mozda taj netko misli da ce moci bolje oploditi taj novac u tom vremenskom periodu, odnosno bolje zaraditi negdje drugdje ? Na ZSE ??

Neko treće objašnjenje ?


Lova (s ispaltom!) ce biti tek na jesen, dakel cca 3 mjeseca min se ceka.
Ipak postoji jos mala vrlo mala sansa da natjecaj padne pa onda i tu igra rizik koji ipak postoji.
trece, netko zna za nesto bolje uz vise od cca 8.5% zarade (kda se makne porez i cijena sada).
cetvto (najvjerojatniej( nekome bas sada treba lova (za more recimo)
P.S.
Sve pisem za one koji nisu onaj Victoria fond, koji nakon ove escapade treba ZABRANITI!

@slovenac

Nema nikakvog bijesa, samo ne podnosim isprazna blebetanja. Nikad nisam pročitao niti jednu suvislu o kapacitetima, ulaganjima, sezoni, popunjenosti i sl. Samo su bile price o tome kako to vrijedi jer ima puno zemlje i jer je tamo nekakav bivši ministar koji je Btw. završio u bajbukani zbog gospodarskog kriminala jednom izjavio da vrijedi milijarde, nečega.

Treba biti pošten i čestitati hazarderima koji su ostali do kraja, ako nista na ludoj vjeri i ustrajnosti, al treba biti svjestan i da je to bila uglavnom sreća,da je sve tako dobro zasad prošlo. Samo toliko.

fahrudin@
nemam vremena niti volje polemizirati.
prodao si po 400 kada je himr bio službeno procjenjen na 782
i bez uračunatih poklončina u stotinama mil kn.
gubitnici se imaju pravo ljutiti samo bojim se da ti nisi ništa naučio iz ovog pa puno sreće u investiranju do nove situacije jer ne vidjeti argumente koji su doveli do ovog raspleta je…
.-)

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Kupio je renomirani kupac iz turističke branže koji vrlo dobro zna što je kupio i zašto je platio koliko je platio, nema tu nikakve sreče, nego ozbiljna ekonomska analiza iza preuzimanja. Ima Valamar plan za slijedečih 10 godina šta če raditi sa HIMR. Kakva sreča molim te lijepo, nema toga kod novca i preuzimanja… Ako ne vrijedi 819 kn po dionici nisu trebali kupiti, pa bi kupili nešto drugo, možda neke hotele u Turskoj ili Egiptu:-)))))

New Report

Close