HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za dionicare ovdje sada postoji samo win-win-win scenario.
Prvo, moguce je da bude jos ponuda, vecih od pocetne cijene.
Drugo, moguce je da je i sam Valamar dao vecu cijenu od pocetne (da preduhitri konkurenciju)
Trece – dionicari ce imati izbor, prihvatiti ponudu od min 816kn(ili vise), ili ostati u dionici s Valamarom, znajuci da ce oni sigurno povecati profitabilnost i da ce za godinu-dvije ovo vrijediti preko 1,000kn

Da bi ponuda bila obvezujuća mora biti ponuđeno minimalno 816 kn, naravno da smo svi pomalo nevjerne Tome ovdje na ZSE, tomu svjedoći ovaj još uvijek postojeći diskont, razlika 76 kn.

Naravno tomu je krivac suluda Viktorija ali prvim infom ide na 816.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



@Slovenac
, kud ces kruha nad pogacom?
ako nista drugo ono dio monetiziraj a dio ostavi ali nemoj sve ostaviti nikako!

Ma naravno, samo debatiram😊


Zašto Valamar ovo hoće po ovoj cijeni, a nije htio po manjoj?
Priznajem da nisam pratio pa ste možda već raspravili (možda je još neka razlika u natječaju osim cijene).

Razlika je pre svega u promijenjenoj situaciji u mediteranu gde niko vise nece u tunis, egipat i tursku, manje u grcku. Hrvatska ce jos pridobivati. A i inace je vrag odnio salu, pritisak stranih kupaca je sve jaci. Pisali smo o tome puno…

IMHO, Valamar će ovo (kao i sve ostalo) pripojiti sebi na način da će svi postojeći vlasnici (koji ne prihvate ponudu Valamara za otkup dionica) dobiti u zamjenu dionice RIVP.
Ne mislim time ništa niti loše niti dobro, nego samo mislim da bi tako moglo biti.

ispod radara vam prolazi da se uspostavlja odnos zajedničkog djelovanja sa AZ d.o.o. društvom za upravljanje obveznim mirovinskim fondom

e, sad, ja sa popljugao na tome na blje ali je bila sasvim druga sutuacija a i nešto su mijenjali u zpdd oko tog zajedničkog djelovanja i društava za upravljanje mirovinskim fondovima pa bi bilo dobro proučiti to malo, posebno članak o zajedničkom djelovanju i iznimke od obveze za preuzimanje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ispod radara vam prolazi da se uspostavlja odnos zajedničkog djelovanja sa AZ d.o.o. društvom za upravljanje obveznim mirovinskim fondom

e, sad, ja sa popljugao na tome na blje ali je bila sasvim druga sutuacija a i nešto su mijenjali u zpdd oko tog zajedničkog djelovanja i društava za upravljanje mirovinskim fondovima pa bi bilo dobro proučiti to malo, posebno članak o zajedničkom djelovanju i iznimke od obveze za preuzimanje

Vidio sam to, zato još više mislim da će biti onako kako sam napisao.


ispod radara vam prolazi da se uspostavlja odnos zajedničkog djelovanja sa AZ d.o.o. društvom za upravljanje obveznim mirovinskim fondom

e, sad, ja sa popljugao na tome na blje ali je bila sasvim druga sutuacija a i nešto su mijenjali u zpdd oko tog zajedničkog djelovanja i društava za upravljanje mirovinskim fondovima pa bi bilo dobro proučiti to malo, posebno članak o zajedničkom djelovanju i iznimke od obveze za preuzimanje


To moze biti kad mirovinci imaju neki znacajan udio a ne 5% firme

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=4445

evo i službene objave CERP-a ponuda je jedna …cijena 819 kuna….


ispod radara vam prolazi da se uspostavlja odnos zajedničkog djelovanja sa AZ d.o.o. društvom za upravljanje obveznim mirovinskim fondom

e, sad, ja sa popljugao na tome na blje ali je bila sasvim druga sutuacija a i nešto su mijenjali u zpdd oko tog zajedničkog djelovanja i društava za upravljanje mirovinskim fondovima pa bi bilo dobro proučiti to malo, posebno članak o zajedničkom djelovanju i iznimke od obveze za preuzimanje

mislim da nema obvezne ponude tako da je kupnja po ovim cijenama veliki rizik…

Ignore: KressoM, delux


ispod radara vam prolazi da se uspostavlja odnos zajedničkog djelovanja sa AZ d.o.o. društvom za upravljanje obveznim mirovinskim fondom

e, sad, ja sa popljugao na tome na blje ali je bila sasvim druga sutuacija a i nešto su mijenjali u zpdd oko tog zajedničkog djelovanja i društava za upravljanje mirovinskim fondovima pa bi bilo dobro proučiti to malo, posebno članak o zajedničkom djelovanju i iznimke od obveze za preuzimanje

mislim da nema obvezne ponude tako da je kupnja po ovim cijenama veliki rizik…

Ignore: KressoM, delux

819 kn nudi Valamar 🙂

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=4445

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close