HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja ne znam vise da li je lud ovaj koji mahnito prodaje, ili ja koji sada mahnito kupujem sve ispod 800…….

E moj kvarte pa sve vrijeme smo ti govorili, da to vrijedi kupiti…


Bilo bi lijepo da Valamarova ponuda bude valjana i ponudjena cijena bude 816 ili vise..Nadam se da je i da cemo na kraju svi ponesto i zaradit…Zasluzili smo.

Pozdrav


Pa dobro ako su oddali nevaljanu ponudu onda su stvarno idioti. Ali nisu😊


Bilo bi lijepo da Valamarova ponuda bude valjana i ponudjena cijena bude 816 ili vise..Nadam se da je i da cemo na kraju svi ponesto i zaradit…Zasluzili smo.

Pozdrav


S obzirom da je Valamar u pitanju, mislim da je ovo sto kazes zagrantirano. Oni su preiskusni i preozbiljni da bi se igrali, da im ponuda bude odbijena zbog neke tehnikalije.
A ipak, vidim da burza jos uvijek nudi 10% diskonta 🙂

ovdje je iščekivanje gotovo. igru treba rutinski privesti kraju.

za sada po 740 skrivenih naloga na prodaji koliko oces…toliko o tome da netko ocito mora prodavati….

Super za ovaj korak. Ocito na neki nacin pocela je konsolidacija turizma. I boj za svaku prostu kartu. Maestrali jos su na stolu. LRH isto. A onda polako ce jih biti sve manje…

Skriveni je jedan jedini i to na 764,98

evo upravo je izašao, sve je to Viktorija. Ponuda je 816 kn, to je Valamar a ne neki hohštapler.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

To je sad normalna situacija, normalno nije bilo to da je jucer bila cijena 560 kn. Postavlja se i pitanje, da li prodati ili ostati sa valamarom jos par godina u dionici i pogledati razvoj himr.

@Slovenac, kud ces kruha nad pogacom?
ako nista drugo ono dio monetiziraj a dio ostavi ali nemoj sve ostaviti nikako!

na cijeni 816 = P/E preko 30 , EV/EVITDA skoro 14, P/B preko 1,5x

rezon je ?

Na poslovnom niti jedan clanak objave a ipak je ovo vijest dana za burzu … e moj poslovni ali zato naslov tipa:

Marihuana velika prilika za tvrtke


je tu….pa tko li placa te novinare?

Zašto Valamar ovo hoće po ovoj cijeni, a nije htio po manjoj?
Priznajem da nisam pratio pa ste možda već raspravili (možda je još neka razlika u natječaju osim cijene).

New Report

Close