HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne znam vise da li je lud ovaj koji mahnito prodaje, ili ja koji sada mahnito kupujem sve ispod 800…….

postoji li obveza kupca (ako ponuda bude prihvaćena), za OTKUP SVIH OSTALIH dionica od ostalih dioničara po istoj cijeni? jer ako ne postoji, bit će to žešća pušiona za sadašnje kupce!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Mislim da bi ispred zagrebacke burze trebalo dignuti spomenik Valamaru 🙂 financiran od strane nas ulagaca 🙂
Ovo je odlicno, Valamar je ozbiljan igrac, a ne bi se cudio da dodje jos koja. To cemo znati tek kad CERP objavi, jer drugi ulagaci mozda nemaju obvezu izvjestvanja burze.
Znamo koju cijenu su minimlano ponudili, pise “prema uvjetima” a znamo koja je minimalna cijena kao uvjet.

a ja prilego spavati… e pa jesam i ja za q..c…ali ajde imam to sto ima
CVestitam svim imateljima HIMR-a na izgleda uspjesnom zavrsetku!
ZIVJELI

Dugo vrijemena smo pisali o tome, da se je situacija u mediteranu promijenila i da ce biti obavezujucih ponuda. Isplatilo se je cekati. A za u anale ide to, da je bila cijena jucer 560 kn. Svaka cast prodavacu.

Stvarno se pitam kako se osjeca onaj koji je jucer iskipao 200 kom po 565 🙂
A ja sam ljut jer mi je ostao nalog na 650 pa dok sam dosao s rucka nekog od vas se usrecio s mojim dionicama, srecom to je ipak bio manji dio 🙂

Ja ne mogu vjerovati da sam išao spremati fakin ručak baš 10 min ranije. haha 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@belupo
da, to je definirano u Zakonu o preuzimanju trgovackih drustava

Evo opet Viktorija sipa.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Bilo bi lijepo da Valamarova ponuda bude valjana i ponudjena cijena bude 816 ili vise..Nadam se da je i da cemo na kraju svi ponesto i zaradit…Zasluzili smo.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


a ja prilego spavati… e pa jesam i ja za q..c…ali ajde imam to sto ima
CVestitam svim imateljima HIMR-a na izgleda uspjesnom zavrsetku!
ZIVJELI

bome i ja. i što je najgore još i mamuram. taman mi se desio ATH jer mi je ovo bezobraznih 90,16% portfelja. toliko o diverzifikaciji.

who dares, wins

bravo Verdi, ja sam imao sitno i čekao neki hint, bio uvjeren da će tek sutra biti objavljeno, zaheb. Ručak me uništio 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close