HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do kraja tjedna bi se trebalo znati, u svakom slucaju. Ali pogled na burzu govori da nema bas povjerenja u uspjeh ove privatizacije. Vidjet cemo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Možete poslati isti dan, samo morate imati potvrdu od pošte da ste stvarno tada psotali i tako se to radi kako bi se izbjeglo otvaranje ponuda i curenje informacija

Tako je uvijek bila poslovna praksa ali su to promijenili, kada sam prošli puta zvao za Maestrale bio je natječaj do petka, pitao sam da li se čeka utorak da stigne pošta odgovor je bio NE, ponude su se “otvarale” na zadnji dan u 15h. Otvarale pod navodnicima jer ponuda nije bilo ali poanta je da ponude moraju pristić do zadnjeg dana natječaja.

Kad vidim ovakav spusteni bid,sve sam uvjereniji da ce biti obvezajucih ponuda.

Bilo bi ludo, da nema ponuda za HIMR…
U tom slučaju jedino što državi preostaje
je staviti super akcijsku cijenu 799,99 kn za 1 dionicu.

Ma nema razloga za zivciranje na ovoj dionici. Ako ne bude ponuda, ici ce novi natjecaj na zimu, nakon formiranja Vlade. U medjuvremenu firma ce odraditi jos jednu turisticku sezonu koja bi prema pokazateljima mogla biti rekordna, s tim da su digli cijene u novom hotelu. Ja ocekujem veci plus nego lani, preko 20 mil kn ili barem 30ak kn po dionici. Onda prodajna cijena ne moze nikako biti ispod 700. Dakle, samo je stvar strpljenja… a ako padne, eto prilika za kupnju.

počelo rasturanje. blokada.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/jdblAKcghr3kwuQW8vOxgQ==.pdf

Valmar predao obvezujuću ponudu 816 kn…..

Palac gore! 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

O hebemti ručak!!

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Vrlo zanimljivo 🙂
Šteta da još ne znamo po kojoj su cijeni i uvjetima dali obvezujuću ponudu, pa da sve bude jasno ..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dostavilo CENTRU ZA RESTRUKTURIRANJE I PRODAJU
(dalje u tekstu: CERP) obvezujuću ponudu za kupnju 318.446 dionica društva IMPERIAL
hoteljerstvo, ugostiteljstvo
i turizam d.d. sa sjedištem u Rabu, Jurja Baraković
a 2 (dalje u tekstu: IMPERIAL d.d.), sukladno uvjetima iz Ponudbene dokumentacije za kupnju dionica društva „
IMPERIAL“ d.d. Rab

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nema više cjepidlačenja po 570 kn ?
Moram reći ovom prilikom da imam jako puno ovih dionica.
Treba satrat sve do 800 kn. Biti će tu i liepe dividende.

New Report

Close