HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

20 dana pre kraja natjacaja oni vise nisu bitni, nas zanimaju oni koji su otkupili dokumentaciju.



što ćeš vidjeti.uvjerit ćeš se da se ozbiljni hotelijeri ne bave sezonskim turizmom.oni imaju hotele u metropolama.
valamar neće dati ponudu za rab.tako kažu dečki iz valamara. hmst je u igri.treba ga srušiti i izgraditi hotel sa 5 + zvjezdica.

Ah da naravno, hotelski turizam je samo u metropolama, bas sam se nasmijao.
[/quote]

gdje sam ja to napisao da je hotelski turizam u metropolama.????. vidim da ne kapiraš.


20 dana pre kraja natjacaja oni vise nisu bitni, nas zanimaju oni koji su otkupili dokumentaciju.

i da i ne. prave devijaciju na tržištu. unose lažnu nadu da na bidu možeš nešto skupiti. da njih nema cijena bi bila 650-700. po jedan takav na svakoj dionici i zse je tu gdje jeste. močvara.

who dares, wins



20 dana pre kraja natjacaja oni vise nisu bitni, nas zanimaju oni koji su otkupili dokumentaciju.

i da i ne. prave devijaciju na tržištu. unose lažnu nadu da na bidu možeš nešto skupiti. da njih nema cijena bi bila 650-700. po jedan takav na svakoj dionici i zse je tu gdje jeste. močvara.
[/quote]
Naravno da njih nema cijena bi bila viša na tržištu, ali danas mene zanima pre svega, da li če neko kupiti HIMR na natječaju.




što ćeš vidjeti.uvjerit ćeš se da se ozbiljni hotelijeri ne bave sezonskim turizmom.oni imaju hotele u metropolama.
valamar neće dati ponudu za rab.tako kažu dečki iz valamara. hmst je u igri.treba ga srušiti i izgraditi hotel sa 5 + zvjezdica.

Ah da naravno, hotelski turizam je samo u metropolama, bas sam se nasmijao.
[/quote]

gdje sam ja to napisao da je hotelski turizam u metropolama.????. vidim da ne kapiraš.
[/quote]
Napisao si da se ozibiljni hotelijeri bave samo hotelima u metropolama što je naravno daleko od istine.

slovenac.pažljivo pročitaj tekst.gdje sam ja to napisao da se ozbiljni hotelijeri bave samo hotelima u metropolama.s riječju samo (tvoja percepcija) gubi se smjer misli.napisao sam:”ozbiljni hotelijeri se ne bave sezonskim turizmom.oni imaju hotele u metropolama.”
i da ti pojasnim. u njihovim hotelima ne odsjedaju sendvič turisti.to su turisti koji se ujutro dobro posluže švedskim stolom jer je dan dug.
u njihovim hotelima odsjedaju poslovni ljudi i poneki dokoni bogataš.oni nemaju pauza otvorenosti i rupa u popunjenosti.njihovi prihodi ne ovise o vremenskoj prognozi.oni imaju vrhunsku uslugu i osoblje……….njihovo težište je na takvom poslovanju.
imaš pravo na drugačije razmišljanje.


slovenac.pažljivo pročitaj tekst.gdje sam ja to napisao da se ozbiljni hotelijeri bave samo hotelima u metropolama.s riječju samo (tvoja percepcija) gubi se smjer misli.napisao sam:"ozbiljni hotelijeri se ne bave sezonskim turizmom.oni imaju hotele u metropolama."
i da ti pojasnim. u njihovim hotelima ne odsjedaju sendvič turisti.to su turisti koji se ujutro dobro posluže švedskim stolom jer je dan dug.
u njihovim hotelima odsjedaju poslovni ljudi i poneki dokoni bogataš.oni nemaju pauza otvorenosti i rupa u popunjenosti.njihovi prihodi ne ovise o vremenskoj prognozi.oni imaju vrhunsku uslugu i osoblje……….njihovo težište je na takvom poslovanju.
imaš pravo na drugačije razmišljanje.

Takvi hoteli i hotelijeri postoje svugde po svijetu i uz more….Inače postoji u svijetu bezbroj različitih hotelijera i na HIMR trebamo samo jednog od njih, koji če to kupiti…


7.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/KD VICTORIA FOND (01914309442)
12.570 1,98
ovi luzeri su nepokolebljivi. da nema njihovog prosipanja po bidu ovdje se možda u opće ne bi trgovalo. i što je najgore oni su trenutno jedan od oif-ova s najboljim prinosom ove godine (+2,91% na današnji dan, juče je čak i bolje bilo) !!!???…

-1,47 u zadnjih godinu dana i 3,62 avg godišnje od osnutka
ako to nije razlog za pesimizam neznam što je?
ako to nije dokaz da bi i nečija pok. baba mogla bolje od toga neznam što je?
pa koliko su u tih 18 godina isplatitli sebi naknada i provizija?
a bili su najkrcatiji od svih daleko najboljeg sektora na zse
ne usudim se ni pomisliti kakav bi tek bio rezultat da nisu?
ako je to perjanica hr fondovske industrije onda nije niti čudo da ljudi drže 170 mlrd kn na oročenju radi straha od takvih fondova.
to su najveći grobari groobexa.
jedino rješenje je da dođu strani fondovi a znamo zašto ne dolaze zar ne?
a što reći o mirovinci koji nisu bili prepoznali priliku na 200 već na 500 iako je i na 200 bilo isto sve vidljivo iz aviona i nama “bezveznjacima”?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Vjerojatno kako bi pod obećanjima potencijalne kupovine mogli vršiti pritisak na lokalnu samoupravu kao i prošli puta. Mene više zanima kako dosad nije procurilo tko su drugi otkupljivači…

Konačno je netko poklopio ovog sminkera na bidu (trenutno na 580), za kojeg je bilo očito da samo zeli dizanje cijene da bi uvalio ovo svoje na asku malo više gore……

Pa niko drugi se ne usudjuje prodavati sad osim Viktorije:-)))))

@kvart99
Znači dizanje cijene po tebi je kad netko proda po bidu?!Hmmm,interesantno. A po tome spuštanje cijena kad netko poklopi po asku.Zanimljivo!!!

New Report

Close