HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Onda se ispričavam. Ne znam zašto sam to pomislio. I dalje si jedan od normalnijih forumaša.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Onda se ispričavam. Ne znam zašto sam to pomislio. I dalje si jedan od normalnijih forumaša.

ništa kolega. samo hrabro izdržati sve ove prljave igre koje se vode protiv malih dioničara sa kapitalom recimo njihovih supatnika. da ima trunka ekonomske logike nikad, nikad i nikad cijena ne bi bila tu gdje jest. kad bi postupali sa svijim novcima ovako kako postupaju sa tuđima kruha bi bili gladni. koruptivni model vidljiv iz aviona.
7.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/KD VICTORIA FOND (01914309442)
12.594 1,98
misliš da će ikad odgovarati za te svoje postupke? ako i budu, a ne će privatno će imati satisfakciju.

who dares, wins

Ulazak stranih investitora i dalje je otežan. Je li ksenofobija tu naš osnovni problem?

Ksenofobija je jedan od ključnih problema, uz klijentelizam i populizam. Još je živ mentalitet samoupravnog socijalizma koji pomno prihvaćamo i razvijamo, pa čim krenemo s globalno prihvaćenim normama biznisa dođemo u situaciju da je to nepoželjno ponašanje.
Vaš link …

who dares, wins

… samo hrabro izdržati sve ove prljave igre koje se vode protiv malih dioničara…


1.nije bilo lako a zato i večina i nije izdržala silne napade samoprozvanih gurua,pesimista,gutača bilanci ali zanimljivo da nisu još prije 5 g bili u stanju iz bilanci isčitati 450 po dionici nerevalorizirane imovine.čak su neki sugerirali prodaju po 150 ludo,nevjerojatno što sve papir(tipkovnica) trpi…
pa je večina prodala dionice,neki na 3xx neki na 4xx…
sada naravno boje se da će im se ruka osušiti ako kupe po 550-600 pri imovini koja realno iznosi 850.deja vu već nebrojeno puta na zse
2. viktorija je svoje “odigrala” a posljedice su ostale u vidu tržišne cijene koja ne pokriva niti fundamente a o imovini potencijalu i privatizacijskoj premiji da ne pričamo.
biti će ovdje života i poslije privatizacije jer mirovnci nebi trebali otpustiti.
očekujem sa završetkom privatizacije “oslobađanje” cijene koja je “smijurija” u odnosu na imovinu i potencijal.
pretpostavljam da današnji pesimisti kada himr postane privatna firma neće imati problema sa plačanjem dionica >1000 kn
mirno spavam jer znam da money making mashine radi svoj posao i vjerujem da je vrijeme na mojoj strani,isto preporučam svim dioničarima,mokre snove prepuštam pesimistima i “nazovi kupcima” a tko zna možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Ulazak stranih investitora i dalje je otežan. Je li ksenofobija tu naš osnovni problem?

Ksenofobija je jedan od ključnih problema, uz klijentelizam i populizam. Još je živ mentalitet samoupravnog socijalizma koji pomno prihvaćamo i razvijamo, pa čim krenemo s globalno prihvaćenim normama biznisa dođemo u situaciju da je to nepoželjno ponašanje.
Vaš link …

Za par godina kad če vam stranci sve pokupiti ili izgraditi uz obalu neče više biti ksenofobije. Bit če sve isto kao u Italiji ili Španjolski.


To znači isto kao i prošli put. Dali su iskaz interesa (interes), otkupili dokumentaciju (interes) a hoće li ili neće dati obvezujuću ponudu to nitko ne zna; uostalom ozbiljni su to igrači – predaja ponude (ako je bude) će biti u zadnjih 4 sata. Nitko ne predaje obvezujuću ponudu mjesec dana ranije – ako se nešto sada događa to je cjenkanje i trejd uvjetima u pozadini.

lp,
J

Ali opet, zasto bi iskazivali interes, za visu cijenu u odnosu na prosli puta, ako nisu ozbiljno zainteresirani?

tik tak, tik tak još 20tak dana pa će mo da vidimo.
Prodaje: HIMR-R-A
Ukupno na prodaju:2373
Količina Cijena
13 586,00
24 588,73
38 588,74
5 588,75
57 590,00
2 609,40
2 609,46
50 610,00
10 618,99
10 623,89
50 624,00
25 629,80
16 630,00
2 634,98
50 635,00
124 648,48
2 649,95
10 689,98
80 689,99
468 690,00
10 710,00
9 720,00
15 729,00
9 730,00
10 739,00
12 750,00
100 760,00
100 765,00
100 771,00
100 799,00
120 800,00
78 820,00
12 899,00
32 950,00
10 1.097,00
75 1.100,00
2 1.200,50
43 1.250,00
20 1.279,98
75 1.300,00
33 1.347,47
20 1.400,00
200 1.500,00
150 1.666,69

who dares, wins

što ćeš vidjeti.uvjerit ćeš se da se ozbiljni hotelijeri ne bave sezonskim turizmom.oni imaju hotele u metropolama.
valamar neće dati ponudu za rab.tako kažu dečki iz valamara. hmst je u igri.treba ga srušiti i izgraditi hotel sa 5 + zvjezdica.


što ćeš vidjeti.uvjerit ćeš se da se ozbiljni hotelijeri ne bave sezonskim turizmom.oni imaju hotele u metropolama.
valamar neće dati ponudu za rab.tako kažu dečki iz valamara. hmst je u igri.treba ga srušiti i izgraditi hotel sa 5 + zvjezdica.

Ah da naravno, hotelski turizam je samo u metropolama, bas sam se nasmijao.

ozbiljni hoteljeri jedva da su nogom kročili kod nas. osim ako ne mislite da je valamar, todorić, andabak, adris i td spadaju u grupu ozbiljnih i svjetski utjecajnih hoteljera.

who dares, wins


što ćeš vidjeti.uvjerit ćeš se da se ozbiljni hotelijeri ne bave sezonskim turizmom.oni imaju hotele u metropolama.
valamar neće dati ponudu za rab.tako kažu dečki iz valamara. hmst je u igri.treba ga srušiti i izgraditi hotel sa 5 + zvjezdica.

biznis se ne djeli na sezonski i nesezonski već na profitabilan više ili manje.
cijeli hr jadran je sezonskog karaktera pa to nije spriječilo da TUI gradi najvišu svoju kategorizaciju i uslugu 5+ *(sensimar) na platu.
ebitda 40% sa državnim vlasništvo i još uvijek sezonskim karakterom poslovanja dovoljno govori o razmjerima potencijala na rabu.
vi kolega ste još jedan u nizu koji postojeće stanje uzima kao nešto relevantno a to je ogromna zabluda koju su mnogi platili velikom propušernom zaradom na turističkim dionicama.
propustit će još i više u godinama pred nama jer tek sada počinje rasplet preuzimanjem svega na jadranu od strane ozbiljnog novca.
taj ozbiljan novac se ne zamara dosadašnjim rezultatima jer on zna da može puno bolje od toga.
tko ne vjeruje neka bude i dalje pesimističan,skeptičan,sumljičav,nebi mu bio u koži a
možda i griješim,nebi bilo…
odgovor nećemo dugo čekati pa…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

7.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/KD VICTORIA FOND (01914309442)
12.570 1,98
ovi luzeri su nepokolebljivi. da nema njihovog prosipanja po bidu ovdje se možda u opće ne bi trgovalo. i što je najgore oni su trenutno jedan od oif-ova s najboljim prinosom ove godine (+2,91% na današnji dan, juče je čak i bolje bilo) !!!??? i sad meni stvarno nije jasno gdje su svi ti ljudi išli u školu? jel” tamo bilo ikakve matematike? nisam ni ja nešto dobar s matematikom ali kad se to pretvori u novce jasno je i malom djetetu.

who dares, wins

New Report

Close