HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/valamar-riviera-zainteresirana-za-imperial-i-maestral/ar-137270/

Svi su se mediji raspisali.


To znači isto kao i prošli put. Dali su iskaz interesa (interes), otkupili dokumentaciju (interes)…

Mislim da se varate u onom dijelu da su u ranijim natjecajima ponudjaci otkupili dokumentaciju.

Upravo radi toga sto prije nije otkupljivana ponudbena dokumentacija znamo koliko je neozbiljno natjecaj pripreman (samo se sjetite svih onih nemogucih uvjeta koji su postavljani: financiranje razvoja iz vlastitog kapitala, rok izvedbe unutar 1-2 godine etc.).

Nedavno je predstojnik DUUDI-ja g. Boban izjavio da je ponudbena dokumentacija za hotele otkupljena, a to je u skladu s onim sto su iz Vlade i najavljivali – natjecaj ce pokrenuti tek nakon konzultacija s investitorima i tek onda kad dobiju garancije da ce obvezujucih ponuda biti.


Valmar Riviera je predala ponudu za Imperial i Maestral,izjavljuje predsjednik uprave Valmar Rivere Zeljko Kukurin.
Izvor jutranji list(str. 22-23).

Kolega ako je ovo cijeli intervju gdje to isti izjavljuje da je predao ponudu ?!?!?…Ok..i ja bi htio da je dionica do sutra 800 kn pa da svoje prodam..ali “dajte molim vas”..

http://www.jutarnji.hr/biznis/do-2020.-investirat-cemo-do-2-milijarde-kuna/4415250/

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Valmar Riviera je predala ponudu za Imperial i Maestral,izjavljuje predsjednik uprave Valmar Rivere Zeljko Kukurin.
Izvor jutranji list(str. 22-23).

Kolega ako je ovo cijeli intervju gdje to isti izjavljuje da je predao ponudu ?!?!?…Ok..i ja bi htio da je dionica do sutra 800 kn pa da svoje prodam..ali "dajte molim vas"..

http://www.jutarnji.hr/biznis/do-2020.-investirat-cemo-do-2-milijarde-kuna/4415250/

Pozdrav
[/quote]

O tome smo več pisali, jasno je da če svi koji imaju interesa predati ponudu zadnji dan. Ali zanimljiva retorika direktora Valamara, kojemu sad više nije preskupo nego se HIMR i HMSt baš uklapljaju u njihovu poslovnu logiku i bili bi odličan partner državi i lokalnoj zajednici zar ne?

slovenac1@
ako neće(do sada su govorili da neće a sada su okrenuli ploču) braća grofovi neka uzmu braća rusi ,braća amerikanci pa i česi i slovaci su nekakva braća možda i najveća.
koliko sam shvatio njihovu izjavu da su upravo radi želje da postanu br 1 turista na jadranu htjeli i pokušali preuzeti adrs zar ne?
već će jednog dana netko uzeti jer takve se pokločnine malo gdje na svijetu više nude kao na brdovitom balkanu.
sami smo si krivi za to jer smo si najgori gospodari kroz cijelu povijest.
svako čekanje(odgađanje kupnje) će otopiti dio od te poklončine u stotinama mil kn jer kao što vidimo i od prošlog natječaja se je otopilo a očekujem ubrzanje tog procesa “otopljavanja”
zašto?
nećemo ponavljati već mnogostruko puta ponovljeno.
jednostavno pustimo da vrijeme odradi svoje i ako nitko ne ugrabi ovo po 816 sada već će biti nekome >1000 jeftino i nećemo dugo čekati.
možda i griješim,nebi bilo….
p.s.
ako netko vidi bolje prilike sa istim ili manjim rizikom neka napiše može mu se isplatiti

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ja eventalnom valamarovom ponudom u opće nisam impresioniran. jedva da su jednom nešto pošteno platili (ono na krku). firma koja ima tradiciju u turizmu jedva 20tak godina. moš misliti brenda. ukrupnit će svoj portfelj i prodati pravim profesionalcima. btw eno i ingra se javila na natječaj za maestrale a nemaju ni za kruh i mlijeko. znači andabak, todorić, grof, luzeri iz ingre…. hebo takav turizam. nula bodova.

who dares, wins

gospodine Verdi Riviera Porec je osnovana 1953.g. i sve ostale firme u njenom sastavu su osnovane 50ih godina


gospodine Verdi Riviera Porec je osnovana 1953.g. i sve ostale firme u njenom sastavu su osnovane 50ih godina

osnovao ju je grof i ostoja? molim vas nemojte te polu informacije jer znamo valjda svi o čemu se tu radi.

who dares, wins

http://www.valamar-riviera.com/prva.aspx?stranica=18&pid=1

Da stvarno se pitam ko ovdje širi dezinformacije, i tvrdi da naša tvrtka s jednom od najdužih tradicija uopće nema tradiciju. I pritom još pljuva po njima, ostalim investitorima u HIMR procesu i drugim forumašima. Vi ste očito puno pametniji od svih nas ostalih, a uz to ste i jako kulturna osoba.

kolega po datumu vašeg logiranja moglo bi se zaključiti da vi ne poznajete povijest pif-ova i privatizacije. isto kao u novom valamarovom izvješću gdje se kaže da su vlasnici domaći institucionalni investitori i mali dioničari ali top 10 kaže nešto sasvim drugo.
1. EPIC, GOLDSCHEIDER UND WURMBOCK M.B.H. 55.594.884 44,11%
ili se služite retorikom koja se koristi u politici. ne slagati ništa ali prešutjeti neke činjenice. kao da ja sad kažem da je današnja republika hr. zasnovana u jajcu 1943. ne bi tu ništa slagao ali bi to bilo par svjetlosnih godina daleko od istine.
p.s. nisam pljuvao po sadašnjim vlasnicima ali je činjenica da su to stekli torbareći po prognaničkim naseljima dok su tim istim prognanicima kuće gorjele.

who dares, wins


ja nisam baš neki pristalica dugog držanja pozicije u nekoj dionici (za moj ukus sam i ovdje predugo) ali dok sve ostalo ima tendenciju pada bolje je ovdje ćumiti u ziceru nego riskirati drugdje. posebno u svjetlu novog poreza. no sad se postavlja pitanje da li u opće ima smisla prodati za 816 ? kad ispadne van viktorija i ostali trojanski konji pitaj boga šta će se još ovdje dešavati. da sam neki dugoročni mrtav hladan bi pričeka još par godina…. ovako vidjet ću kako će se stvari razvijati i shodno tome postupiti.

Kolega, situacija na TK je teška, to se najbolje vidi i prema pisanju pojedinaca za koje sam mislio da imaju neko dostojanstvo. Barica nam je pre mala i nema mjesta za još krokodila, napusti baricu i kupi neš drugo kad si već prodao HIMR na 550. Čemu ovakvo dijametralno suprotno pisanje u samo tjedan dana.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ja prodao?! bez 800 to ni ćaći ne.dam. i šta bi onda sigurnije kupio? samo malo komentiram te valamarove spinove.

who dares, wins

New Report

Close