HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Valmar Riviera je predala ponudu za Imperial i Maestral,izjavljuje predsjednik uprave Valmar Rivere Zeljko Kukurin.
Izvor jutranji list(str. 22-23).

Očekivano, i neče biti jedini…

Cek, znaci rekao je da je Riviera predala OBVEZUJUCU ponudu za kupnju Imperiala (za koji je pocetna cijena preko 817kn ako se ne varam) a dionica na burzi ispod 600 ?
Jel ja tu nesto ne razumijem ili nam je burza toliko spora?

diokidina

imam HIMR ali ovo je laž. Zbog tebe sam ulupao 7 kn u onu nebitnu novinu, samo kažu da postoji interes, to je velika razlika kužiš?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Logično, obavezujuče ponude če se slati u posljednim danima, no bitno je da postoji interes i da imamo otvoren lov više zainteresiranih. I niko ne zna, ko če predati ponudu i kakva če biti. I zato mislim, da ovaj put sigurno ide prodaja, jer onaj ko stvarno želi kupiti, neče se usuditi čekati na sledeči razpis. Zašto? Jer se situacija dramatično promijenila u Sredozemlju i Hrvatska tu masovno dobiva na turističkoj vrijednosti…

kolege nemojte sirit dezinformacije, ja isto imam HIMR ali nije lijepo ovako drukati.

u svakom slucaju pozitivno je ako Kukurin kaze da ima interes, nego da je npr. izjavio da je cijena previsoka i da nece dati ponude.

Sto znači po vama da ima interesa?! Što je trebao reči da je predao obvezajuču ponudu?! Pročitajte cijeli tekst,a ne samo naslovnicu.Čitajte između redaka. Što im zanči to da su zainteresirani, ako nisu predali ponudu?!

Valamar Investors’ day, Integrirano izvješće i moguća preuzimanja


Valamar Investors’ day, Integrirano izvješće i moguća preuzimanja

Super je to vijest i najava da če vjerovatno predati ponudu. To je i mamac za ostale kupce, da predaju ponudu.

Inače zanimljiva je i retorika direktora Valamara zar ne? Prošli put je govorio kako je cijena previsoka, a sada kako su zainteresirani i kako se to uklapa u njihov poslovni model…


Sto znači po vama da ima interesa?! Što je trebao reči da je predao obvezajuču ponudu?! Pročitajte cijeli tekst,a ne samo naslovnicu.Čitajte između redaka. Što im zanči to da su zainteresirani, ako nisu predali ponudu?!


meni to znači da je proces evolucije ipak započeo što i nije neka senzacija jer mu je jedina alternativa izumiranje.
e sad pitanje svih pitanja kojom brzinom će ta evolucija ići?
dali im se je akumulirala dovoljna količina propuštenih prilika da im pohlepa ne prezamučuje razum kao do sada?
jer ovdje se dobivaju gratis poklončine u stotinama mil kn koliko god mi šutili o tome.
ozbiljan novac nebi bio ozbiljan kada nebi već odavno evoluirao do stupnja da je shvatio da se takve prilike nesmiju propuštati jer ćeš u budućnosti izgubiti status”ozbiljan”
mogu li naši “nazovi kupci “brzinski evoluirati kako nebi propustili servirane večere po promotivnim cijenama?
nećemo dugo čekati odgovor na to pitanje zar ne?
sve najave potvrđuju vrlo izglednu najrekordniju do sada sezonu pa ne vidim razloga za brigu kojim će tempom ići evolucija.
da su bili sposobni evoluirati većom brzinom do sada mogli su kupiti za manje a ovako će biti skuplje + imaju velike šanse da će biti i bitno skuplje ako ne shvate evoluciju “ozbiljno”
za dioničare,strpljive i optimiste win-win a
možda i griješim nebi bilo…
time will tell

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

To znači isto kao i prošli put. Dali su iskaz interesa (interes), otkupili dokumentaciju (interes) a hoće li ili neće dati obvezujuću ponudu to nitko ne zna; uostalom ozbiljni su to igrači – predaja ponude (ako je bude) će biti u zadnjih 4 sata. Nitko ne predaje obvezujuću ponudu mjesec dana ranije – ako se nešto sada događa to je cjenkanje i trejd uvjetima u pozadini.

lp,
J

New Report

Close