HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo da ovi kreteni politicari sada sve ne zaj…u svojim pubertetskim svadjama i podmetanjima

Ja samo znam da je ovo trebalo kupit na 400 i nesto i prodat na 600…a sve ostalo…ako…

@vikend
Ako dode na 800, tada ces govorit ovo je trebalo kupovat na 600,a sve ostalo… ako …
Nemoj …. Suzdrzat cu se.



@vikend

Ako dode na 800, tada ces govorit ovo je trebalo kupovat na 600,a sve ostalo… ako …
Nemoj …. Suzdrzat cu se.

Dobro da znam, da znas sto ja bi i sto bi…ne moram vise ici vracari




@vikend

Ako dode na 800, tada ces govorit ovo je trebalo kupovat na 600,a sve ostalo… ako …
Nemoj …. Suzdrzat cu se.

Dobro da znam, da znas sto ja bi i sto bi…ne moram vise ici vracari
[/quote]

Svi mi znamo za unazad šta bi bilo dobro za kupiti i prodati na burzi…

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Kupci-ne-znaju-sto-ih-ceka-a-Andreskic-upozorava-Privatizacija-Imperiala-nece-uspjeti

Pozdrav

“…..Prvi čovjek Lopara pretpostavlja da se na natječaj, koji je u fazi prikupljanja obvezujućih ponuda, neće javiti nitko…..”

Ovo bi moglo biti dovoljno za povratak na 500, u najmanju ruku……do daljnjih (dez)informacija…


@kvart99

Citiras izjavu prvog covjeka cega?!☺☺☺


http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Kupci-ne-znaju-sto-ih-ceka-a-Andreskic-upozorava-Privatizacija-Imperiala-nece-uspjeti

Pozdrav

"…..Prvi čovjek Lopara pretpostavlja da se na natječaj, koji je u fazi prikupljanja obvezujućih ponuda, neće javiti nitko….."

Ovo bi moglo biti dovoljno za povratak na 500, u najmanju ruku……do daljnjih (dez)informacija…
[/quote]

Taj isti čovjek onda govori i to o novom budućem vlasniku Imperiala:
Smatram da će budući vlasnik Imperiala imati puno dodirnih točaka s Općinom Lopar. Ponajprije očekujem, ako sada dođe do prodaje, da će jedan od presudnih uvjeta biti investicijski plan, uz zadovoljenje ostalih uvjeta. Očekujem da će kvalitetnim investiranjem u sadržaje koji obogaćuju ponudu Lopara novi vlasnik omogućiti zadržavanje postojećih radnih mjesta i novo zapošljavanje. Također i da će se pronaći način da se zadrži dio postojećih najmoprimaca, a sve u cilju kvalitetnog suživota i održivog razvoja ovog prostora, kaže Andreškić, dodajući da vjeruje da će u postupku privatizacije mogućem novom vlasniku od strane Imperiala biti jasno prezentirani svi otvoreni sporovi.


samo da ovi kreteni politicari sada sve ne zaj…u svojim pubertetskim svadjama i podmetanjima
vec jesu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



samo da ovi kreteni politicari sada sve ne zaj…u svojim pubertetskim svadjama i podmetanjima
vec jesu
[/quote]
Zasad nisu, vlada radi dalje, postupak prodaje je u toku, ako ima interesa za kupnju, sigurno če biti poslate obavezujuče ponude. Kapital ne zanimaju politička sranja u Zagrebu, jer nudi jim se turistične tvrtke, koje če raditi još 100 godina posle Karamarka i Petrova…




samo da ovi kreteni politicari sada sve ne zaj…u svojim pubertetskim svadjama i podmetanjima
vec jesu
[/quote]
Zasad nisu, vlada radi dalje, postupak prodaje je u toku, ako ima interesa za kupnju, sigurno če biti poslate obavezujuče ponude. Kapital ne zanimaju politička sranja u Zagrebu, jer nudi jim se turistične tvrtke, koje če raditi još 100 godina posle Karamarka i Petrova…
[/quote]

Ma ne uopce ne zanima kapital makroekonomska i politicka situacija u drzavi.

Samo za info, bio 4 dana na Rabu. Prazno je da praznije ne moze biti i iz razgovora sa lokalnim iznajmljivacima i malim poduzetnicima booking je slabiji nego u isto vrijeme lani. I to podosta. Ne znam kako HIMR puni kapacitete, al bit ce uspjeh ako sezona potvrdi lanjske rezultate u smislu broja dolazaka i nocenja.

Kao prvo, Hrvatska je članica EU i kao takva mora biti milom ili silom stabilnija nego 80% ostalih zemalja u svijetu i zato za nekoga ko kupuje nešto za mnogo godina ne zanima trenutačna politička situacija, a kao drugo niko ne preuzima nijednu kompaniju na svijetu jer gleda rezulate tekuče godine, nego pravi projekcije bar za 10 godina unapred šta bi oni uradili sa novim investicijama i novim sistemom popunjavanja nočenja…

New Report

Close