HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …[/url]
Kada sam ja to govorio prije ismijavali su me neki (da ih sada ne imenujem) … pa ipak izgleda da su rusi do daljnjega-“no go”!


Vaš link …[/url]
Kada sam ja to govorio prije ismijavali su me neki (da ih sada ne imenujem) … pa ipak izgleda da su rusi do daljnjega-"no go"!

Ako postoji zahtjev za stop ruskom kapitalu onda mora postojati ‘debeli’ razlog zasto bismo tako postupili.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ovo s ruskim kapitalom vam je potpuno promasena tema, pa govori se o “strateskim sektorima”, a izmedju redaka citaj “nafta”
O tom se radi a ne o turistickim investicijama
Odite na temu INA



5. je u nedjelju znači do idućeg petka.

Srpanj je 7. mjesec 🙂
[/quote]
ma užas. to je toliko sporo da ništa nije slučajno. velika je tu borba za proviziju.

who dares, wins


Vaš link …[/url]
Kada sam ja to govorio prije ismijavali su me neki (da ih sada ne imenujem) … pa ipak izgleda da su rusi do daljnjega-"no go"!

kad vidimo plasman sberbanke kod todorića i donaciju titan ulaganja hdz- u imamo neku manju prestavu o kapitalu sa istoka. i onda u članku uleti optički čitač tako da sam pomislio da je novinarka progutala neki dobar trip.

who dares, wins

Ovo što su smanjili cijenu Maestrala, a povečali Imeriala je sa razlogom. Ova vlada nema vremena za kalkuliranja. Cijena je postavljena da bude obvezajućih ponuda.A što se tiče datuma za obvezujuće ponude, vjerovatno će iscuriti inf. dosta prije.



Vaš link …[/url]
Kada sam ja to govorio prije ismijavali su me neki (da ih sada ne imenujem) … pa ipak izgleda da su rusi do daljnjega-"no go"!

kad vidimo plasman sberbanke kod todorića i donaciju titan ulaganja hdz- u imamo neku manju prestavu o kapitalu sa istoka. i onda u članku uleti optički čitač tako da sam pomislio da je novinarka progutala neki dobar trip.
[/quote]
Ajmo ponovno…sada je tu i predsjednica … Vaš link …




Vaš link …[/url]
Kada sam ja to govorio prije ismijavali su me neki (da ih sada ne imenujem) … pa ipak izgleda da su rusi do daljnjega-"no go"!

kad vidimo plasman sberbanke kod todorića i donaciju titan ulaganja hdz- u imamo neku manju prestavu o kapitalu sa istoka. i onda u članku uleti optički čitač tako da sam pomislio da je novinarka progutala neki dobar trip.
[/quote]
Ajmo ponovno…sada je tu i predsjednica … Vaš link …
[/quote]

Mislim da to važi za strateške projekte i da če Avenue grupa bez problema kupiti HMST ako če odati obavezujuču ponudu.

Evo i lokalnog serifa koji ocito nije dobio “pinku” ili i dalje zeli biti glavni u svom selu a to nece vise bit ako dodje novi vlasnik…

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Kupci-ne-znaju-sto-ih-ceka-a-Andreskic-upozorava-Privatizacija-Imperiala-nece-uspjeti

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Pa dobro dužnost je lokalnog načelnika da štiti interese svojih građana, nije ništa dramatično rekao. Svi ti pravni sporovi se kod kupnje napravi due dilligence i onda se u nekom postotku napravi provizija za sporove.
Meni je zanimljiv ovaj dio:
“Ovoga puta Centar za restrukturiranje i prodaju (CERP) objavio je početnu cijenu od 259.909.256 kuna, odnosno 816,18 kuna po dionici, što je znatno više od cijene koju Imperial trenutačno postiže na burzi. Prema neslužbenim informacijama, u ovom krugu postoje ozbiljni interesenti.”

A kad načelnik daje ovakve izjave, jasno je da se tu nešto valja iza brda. Jer da on stvarno misli da će natječaj sigurno propasti, ne bi se ni javljao jel tako 😉

@danny585
☺☺☺

A evo i ovdje jedna takva najava:

U zanimanje investitora za dionice u tim hotelskim kućama vjeruje i voditelj upravljanja imovinom u investicijskom društvu InterCapital Tonči Korunić. ‘Interes za te tvrtke je velik i ponuda bi moglo biti’, rekao je Korunić novinarima u utorak na Veleučilištu Vern’, na tribini o privatizaciji o državne imovine.

http://www.dubrovnik-turistinfo.com/?dubrovnikturist=vijesti&idKat=1&id=9854

New Report

Close