HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://cerp.hr/default.aspx?id=4432

Whatever you're up to, I hope it's profitable!

Hocemo li saznat ko je sve preuzeo dokumentaciju, je li to javna informacija?

Koliko je vidjeti iz poziva, kao jedini uvijet je ostala minimalna cijena.


Hocemo li saznat ko je sve preuzeo dokumentaciju, je li to javna informacija?

Mislim da to nije javna informacija.

jbote u šta se je sad ovaj razgovor pretvorio.kapitalizam nema alternativu ali ni u socijalizmu nisu ti hoteli bili obrovac i sl. radilo se na čisto profitnoj osnovi. stvar je u zamjeni teza. kraj socijalizma je bio pošteniju kapitalizam nego današnji feudalizam. tipa ono hoda komadina oko mog bazena i razmišlja da li bi se to prodalo ili ne !? a tko je taj lik da si u opće s tim glavu razbija? ima pravo kao građanin na onaj dio od crep-a 0,0000001% kao i ja ali ja imam još par stotina komada razlog više nego on. što bi rekli raspravlja se o mojoj privatnoj imovini a novinar ni jednom nije došao i pitao šta ja kao vlasnik o tome mislim. a komadinu se kao nešto pita. moš misliti kapitalizma…

who dares, wins

Ovaj put je HIMR prije Maestrala …


tipa ono hoda komadina oko mog bazena i razmišlja da li bi se to prodalo ili ne !? a tko je taj lik da si u opće s tim glavu razbija? ima pravo kao građanin na onaj dio od crep-a 0,0000001% kao i ja ali ja imam još par stotina komada razlog više nego on. što bi rekli raspravlja se o mojoj privatnoj imovini a novinar ni jednom nije došao i pitao šta ja kao vlasnik o tome mislim. a komadinu se kao nešto pita. moš misliti kapitalizma…

Vrhovni sud RH je odavno donio odluku da dioničari u RH nisu suvlasnici društva čije dionice posjeduju. Dobrodošao u Hrvatistan. Ako ne vjeruješ prođi u CERP, kaži da si dioničar, pokaži osobnu i listu dioničara te traži da ti kažu tko je u drugom krugu firme čiji su suvlasnik.

http://www.seebiz.eu/cerp-obvezujuce-ponude-za-imperial-do-5-srpnja-za-maestral-do-11-srpnja/ar-136269/

5. je u nedjelju znači do idućeg petka.

who dares, wins


5. je u nedjelju znači do idućeg petka.

Srpanj je 7. mjesec 🙂

Whatever you're up to, I hope it's profitable!

Dosadilo vise cekat. 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Čovjek vjeruje Bobanu koji je pred 2 tjedna rekao da u roku od mjesec, mjesec i pol, očekuje već novce u proračunu od himr i hmst.

New Report

Close