HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Danas i sutra na Rabu se održava susret župana Zlatka Komadine s gradonačelnicima i načelnicima Primorsko-goranske županije i oni su trebali biti smješteni u Padovi, ali su sastanci i noćenja prebačeni u Grand hotel Imperial. Kako ističe Miš, tu neće biti problema jer svi uvjeti koje ima novi hotel postoje i u vodećem objektu koji se zove kao i tvrtka. Kategorizacija je ista, četiri zvjezdice. Imperial može poslužiti kao rezervno rješenje i za strane goste, ako se Padova ne otvori u srijedu”

DA LI NETKO ZNA gdje je spavao župan Komadina ? I je li trpeza bila na najvišoj razini. Kako je spavao,
je li dobre volje jutros ?
Da li ovo premještanje visoke delegacije u slabiji hotel znači da privatizacija ipak ide, jer zna se koja struktura je sada gazda. Lijepo je čuti da se vladari brinu za svoj narod i podmeću leđa kada je najpotrebnije, odnosno kada se odlučuje o prodaji. Ljudi to prepoznaju. Isto tako, pomno je biran prvi lijepi dan na Kvarneru, a i danas je prekrasno vrijeme što pokazuje da županov tim itekako razmišlja o najvažnijih stvarima za svoj udoban i besplatan boravak. A ako se privatizira…hm???
do sada bila? Isto tako, bilo bi mi drago da je i netko od 3 (slovima:tri) zamjenika župana sa njime ili najbolje svi kada je ovako bitna tema za njih.
sa svojim radnim timovima.

Kvaliteta Adrisa je upitna u svim segmentima, a najbolji je njihov i izbor rukovoditelja u Croatia osiguranju, kažu mi ljudi da veze sa vezom nema niko i nameću neke smješne kriterije, planove.. Kuna nikada manje a planovi nikada veći, navodno neki mladi i perspektivan kadar vodi a puše gdje stignu, ali kada jeftino kupiš i dogovoriš s drugom Linićom ništa te uništit ne može pa ni loš rukovodeći kadar…Možda je tema ovdje drugačija ali eto samo da napomenem o kakvoj firmi se radi..



Isto tako, bilo bi mi drago da je i netko od 3 (slovima:tri) zamjenika župana sa njime ili najbolje svi kada je ovako bitna tema za njih.
sa svojim radnim timovima.

OMG. pa nemres ti nahraniti sve te uhljebane s nas nekoliko koji stvarno radimo zivu lovu…

Vraćamo se na 600? 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

“OMG. pa nemres ti nahraniti sve te uhljebane s nas nekoliko koji stvarno radimo zivu lovu… ”

Dragi Funky
A što ste mislili, međutim na 3 zamjenika župana ista tajnica, što ukazuje na skromnost, pomalo i na asketizam kada se uzme u obzir koliko su moćni u odnosu na pučanstvo. Možda zato što su ljevičari.
http://www.pgz.hr/zupanijski_ustroj/zupan/zamjenici_zupana
Župan ipak ima svoje tajnice, pa šeficu kabineta, šofere, foto tim, press suradnike i još ohoho.., ali ne dođe to tako skupo kada se podijeli sa brojem stanovnika u županiji.
Valjda će doći vrijeme da svaki zamjenik dobije svoju tajnicu, kada se država decentralizira.
Evo ga na terasi Padove http://www.pgz.hr/arhiva_novosti?year=2016&yearActive=yes&month=5&newsid=3648

Ne bih se stavio ruku u vatru da se vraćamo na 600 kn.
Jako me brine, zapavo žalosti izjava župana da neće dozvoliti citiram “fondovski špekulantski kapital ” u svom dnevnom biltenu, nego da treba preuzeti netko tko će dalje ulagati.
Pa tko je tu lud ? Sve u svemu biti će tu još igara bez granica, kako se može zaključiti.
Kako ova država tj. društvo još nije propalo potpuno ???


Vraćamo se na 600? 🙂

kupnja je jako zivnula, nesto je valjda procurilo…


Ne bih se stavio ruku u vatru da se vraćamo na 600 kn.
Jako me brine, zapavo žalosti izjava župana da neće dozvoliti citiram "fondovski špekulantski kapital " u svom dnevnom biltenu, nego da treba preuzeti netko tko će dalje ulagati.
Pa tko je tu lud ? Sve u svemu biti će tu još igara bez granica, kako se može zaključiti.
Kako ova država tj. društvo još nije propalo potpuno ???

Ma ko če njega išta pitati? Inače kupit če to neko ko če znati šta sa time raditi.

komadina treba prvo da kupi par dionica pa tek onda nek nešto o tome lupeta. tko je on u opće da ima pravo pričati o imovini koja je dijelom i moja? u vezi imperijala se valjda prvo mene nešto treba pitati pa tek onda može i njegovo neobavezno mišljenje. znam da je ovo čudno ali stvari doslovce tako stoje.

who dares, wins

ovo je odgovor na pisanje korisnika kojeg ignoriram ali on mene nemože,ne želi…
moje mu pisanje jako smiješno.
a nije sam shvatio ono što se je vidjelo iz aviona još prije>5 g,.isto toliko i ja pišem o tome na ovoj temi i argumentirano iz činjenica izvodim svoja razmišljanja na glas.
ne uvijek i sa točnim rezultatom zato i često napišem
“možda griješim nebi bilo….”
tko se je dao navesti na razmišljanje do sad ima velikog razloga za zadovoljstvo.
u svakom slučaju neusporedivo više u odnosu na avg zse ulagača.
nije se dao “nagovoriti” i sada iz njega teku potoci jala za propuštenom prilikom.
meni najsmješnije je što će vrlo izgledno u budućnosti propustiti još više nego što je do sada ali…
što možemo od takvih u budućnosti očekivati nego još više potoka suza,žala,jala…
gubitnike treba razumjeti i treba im oprostiti
a možda i evoluiraju i shvate da treba nekad uzeti u razmatranje i tuđe argumente.
ne košta ništa a možeš puno dobiti.
možda se i zato kaže”najbolje stvari u životu su besplatne”
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


komadina treba prvo da kupi par dionica pa tek onda nek nešto o tome lupeta. tko je on u opće da ima pravo pričati o imovini koja je dijelom i moja? u vezi imperijala se valjda prvo mene nešto treba pitati pa tek onda može i njegovo neobavezno mišljenje. znam da je ovo čudno ali stvari doslovce tako stoje.

Ja sam u LRH i tamo ima jedan dujmic, lokalni pandam ovom komadini samo na gradskoj razini…taj je rekao da je Opatija sa 25%+1 dionica branik i sigurnost malim dionicarima…a onda su prodali LRHC udio Ostoji, svojih 25% (ne i onu jednu dionicu) te tako oslobodili Ostoju od obveze davanja javne ponude.
Toliko o braniku malih…demagogija ko i sve sto je bilo od 1945do danas s njihove strane.

mozete se vi tu raspravljati o zupanu ili o 45-toj koliko hocete
ali cinjenica je da je danas bio solidni volumen po prosjecnoj 583
isto tako cinjenica je da je trzisna cijena jos uvijek vise od 40% nize od pocetne prodajne

vidjet cemo kako ce se stvari dalje razvijati, ako neki investitor pusti pricu u medije da je zainteresiran, ovo ce se lansirati
a u najgorem slucaju ako opet propadne natjecaj, novi ide do kraja godine sigurno

New Report

Close