HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim ako ADRIS želi kupiti ACI ,mogao bi biti uvjetovanovan HIMR-om–
samo moje razmišljanje..


Teško je razumjeti ove cijene, ali očito ovdje nije stvar u cijeni nego u riziku.
Ovaj tjedan izgledan povratak na 500 kn. Možda bude barem više likvidnosti.
Vjerojatniji scenarij nego 600 kn, sudeći po trgovanju prošlih dana.

na 500 je prevelika žrtva. skuplja pita od tepsije.

who dares, wins


"Potraznja je veca ali nemamo kapaciteta..ne ocekujem bolje rezultate…Maistra nije zainteresirana za udjele turistickih tvrtki oje drzava prodaje..!

Halo !?!?..imas potraznju..nemas kapacitete da ih zadovoljis a nisi zainteresiran za povecanje odnosno kupnju drzavnih hotela…Ma svaka cast na menadjerstvu.

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/adris-grupa-zainteresirana-za-aci-ali-ne-i-za-drzavne-udjele-u-turistickim-tvrtkama-1084965

Pozdrav

hr menagerstvo :-))))

…povoljno za neprepohlepne i one koje vide samo par godina unaprijed. gospodo hr menađeri,skupo odijelo,mobitel,auto ali ipak treba još nešto više od toga za uspjeh….

ozbiljan novac trlja ruke kada vidi taj hr menagerizam koji je čisti amaterizam,dilentatizam,snobizam…
jer će jednog dana lakoćom oteti sve što želi od takvih.
Piece of Cake
evolucija ili izumiranje trećeg puta nema
kako sada stvari stoje evolucija je prebolna pa …
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


21.12.2015 22:42
evo malo vijesti od mog favorita br. 1 za privatizaciju

A što. jel i Adrisu pohlepa pomutila razum? Glavno da je nama migra bistrog razuma!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



21.12.2015 22:42
evo malo vijesti od mog favorita br. 1 za privatizaciju

A što. jel i Adrisu pohlepa pomutila razum? Glavno da je nama migra bistrog razuma!
[/quote]

Ma pričekajmo mi do kraja da vidimo, ko če poslati ponudu i ko ne…


"Potraznja je veca ali nemamo kapaciteta..ne ocekujem bolje rezultate…Maistra nije zainteresirana za udjele turistickih tvrtki oje drzava prodaje..!

Halo !?!?..imas potraznju..nemas kapacitete da ih zadovoljis a nisi zainteresiran za povecanje odnosno kupnju drzavnih hotela…Ma svaka cast na menadjerstvu.

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/adris-grupa-zainteresirana-za-aci-ali-ne-i-za-drzavne-udjele-u-turistickim-tvrtkama-1084965

Pozdrav

Najbolje da se oni nakrcaju hotelima tako da mogu biti puni tokom sezone, pa onda u rupi od listopada do ožujka k’o Valamar nagomilat gubitke samo zato da bi vi mogli biti sretni…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Najbolje da se oni nakrcaju hotelima tako da mogu biti puni tokom sezone, pa onda u rupi od listopada do ožujka k'o Valamar nagomilat gubitke samo zato da bi vi mogli biti sretni…

Pa ne kupuju hotele pasalic i drustvo nego ljudi iz te branse koji ce to znati unovciti




21.12.2015 22:42
evo malo vijesti od mog favorita br. 1 za privatizaciju

A što. jel i Adrisu pohlepa pomutila razum? Glavno da je nama migra bistrog razuma!
[/quote]

Ma pričekajmo mi do kraja da vidimo, ko če poslati ponudu i ko ne…
[/quote]

“favorit br 1” izjavljuje ili glumi da nije zainteresiran.
lista favorita je bitno duža od samo adrs-a.
interesantno kako je već ozbiljan novac “nanjušio” adrs
i nedavno pokušao,najavio preuzimanje,sigurno neće samo tako odustati od preuzimanja.
obično se prvo preuzima nesposobne.
nesposobne da se obrane a to je valjda zato što nisu dovoljno sposobni.
tako će uskoro biti i sa vlmr-om
najavljujem to godinama.
“Potraznja je veca ali nemamo kapaciteta..ne ocekujem bolje rezultate…Maistra nije zainteresirana za udjele turistickih tvrtki koje drzava prodaje..!
ozbiljan novac je ovom smješnom izjavom dobio još jedan dokaz da u hr pa i adrs-om upravlja amaterski menagment bez vizije i ideje kako i šta dalje.
ovom izjavom se i adrs svrstao u kategoriju”nazovi kupci”
pored ozbiljnog novca koji je nasrnuo na hr jadran zadnja stvar na svijetu koja me brine je što izjavljuju hr “nazovi kupci”
neka samo gledaju kako im drugi odnose pred nosom servirane večere po promotivnim cijenama.
nisu im kupari bili dovoljna škola ,ok idemo dalje …
inače ovi česi -slovaci što žele neprijateljski preuzeti adrs su izjavili da žele biti br 1 u turizmu na hr jadranu i da žele kupovati i dalje od mais.link za članak sam postavio na temi himr ili hmst koga zanima naći će….
sada imaju priliku dokazati da misle to što izjavljuju.
nisu jedini naravno lista podugačka i ima i onih koji se nisuprijavili za ove natječaje po izjavama dužnosnika što znači da će jedva dočekati da se raspiše novi najtečaj …
inače ponavljam onima koji ne čitaju temu napisao sam nebrojeno puta pa i na ovoj stranici:

“…ne tvrdim ja da će himr biti sada prodan,već bogu hvala da nije do sada i nadam se da neće što duže
jer sam prilično uvjeren da ću zaraditi odgodom više jer ne vidim za sebe “bolje prilike”.
money making mashine je došao na radnu temperaturu i najbolje je tek pred nama.
očekujem višegodišnje obaranje svih rekorda.
ako nitko ne ugrabi ovaj biser mediterana po promotivnoj cijeni i gratis poklončinama u stotinama mil kn otvorit ću najskuplji šampanjac iz podruma u uvjerenju da je to najbolji scenarij za mene.””

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


najavljujem to godinama

Hahahahhahahaha…. Tu sam stao. Nisam mogo dalje od smjeha. Ozbiljan novac! Nema neozbiljno kod naseg migre. Vec godinama!

P.S. dragi dionicari HIMR, nemojte se ljutiti, zelim vam da privatizacija uspije, al samo primjetite bolesno pisanje..hocu reci “ozbiljno” pisanje! I nemojte tako nikad, ali nikad razmisljati… Nije nagovor na nista, osim na ukljucivanje zdravog razuma! Nemam dionice HIMR. Navijam da privatizacija ovaj put prode!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Zar iz Adrisa nisu mogli samo izjaviti “zainteresirani smo za ACI”. A ne jos uz to dodali “nismo zainteresirani za udjele turistickih tvrtki koje drzava prodaje”.

od kad je to adris neko mjerilo u turističkoj industriji? zato što su sivu lovu iz duhana malo oprali u domicilnom im rovinju. ajme nauke. valjda su trebali dopustiti da opet dođu talijani i vrate ono što je njihovo.

who dares, wins


Zar iz Adrisa nisu mogli samo izjaviti "zainteresirani smo za ACI". A ne jos uz to dodali "nismo zainteresirani za udjele turistickih tvrtki koje drzava prodaje".

Vidječemo uskoro, da li samo glume sa svojim izjavama…

New Report

Close