HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


suluda cijena od 800 kn garantira novu propast natječaja, a to je vjerojatno i cilj onima koji su raspisali ovakav natječaj, a onda će HIMR po toj cijeni vjerojatno uvaliti mirovincima i prebiti s državnim obveznicama. svi koji kupuju izna 600 kn mogli bi OPET gadno popušiti…

i za tebe vrijedi isto:
onda sada prodaj to sto imas i nitko pametniji od tebe.
🙂

CERP ima uvid tko je sudjelovao u prvom krugu i moguce da je tome razlog ovolike cijene za Imperijal odnosno za Maestrale.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ne vidim nigdje uvjete a to je bilo ključno do sada, cijena nije bila problem.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Mozda sam ja naivac, ali čini mi se da ovako laganih 10% zarade u doslovno 5 minuta (550 – 600kn) nije već odavno bilo na ovoj pijaci…….

A sad nastavite dalje u revijalnom tonu prema 800 ako ima tko gurat…..ali bez mene……:)

Nit je prije nit će sada pravocrtno prema 800 ali da će ići gore kako se kraj natječaja bude bližio, mislim da hoće.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Stvarno mi nije drago ali pokusavam zamisliti kako sada brokeri u viktoriji smisljaju koliko prodati …. odnosno baciti u vjetar…jer moraju
10% portfelja a ponasaju se kao da ih se to ne tice…pa nista nisu napravili da smanje taj udio…

Pogled na graf govori da je zadnji put nakon objave trazene cijene natjecaja od 778kn vrh bio negdje cca 615-620kn.

Moguće je da ovaj put ima jos malo lufta, ali ne puno……s obzirom na to da je svakom razumnom jasno da su sanse da ovo prodje po 818kn ravne pogotku kombinacije 20+ parova, kako što se jednom sretniku neki dan posrećilo u Supersportu.


Stvarno mi nije drago ali pokusavam zamisliti kako sada brokeri u viktoriji smisljaju koliko prodati …. odnosno baciti u vjetar…jer moraju
10% portfelja a ponasaju se kao da ih se to ne tice…pa nista nisu napravili da smanje taj udio…

Mislim da su tu. Ali vise mi se ne cine kao neki veliki problem njihovi paketi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


…..s obzirom na to da je svakom razumnom jasno da su sanse da ovo prodje po 818kn ravne pogotku kombinacije 20+ parova, kako što se jednom sretniku neki dan posrećilo u Supersportu.

samo se nadaj

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Pogled na graf govori da je zadnji put nakon objave trazene cijene natjecaja od 778kn vrh bio negdje cca 615-620kn.

Moguće je da ovaj put ima jos malo lufta, ali ne puno……s obzirom na to da je svakom razumnom jasno da su sanse da ovo prodje po 818kn ravne pogotku kombinacije 20+ parova, kako što se jednom sretniku neki dan posrećilo u Supersportu.

Pogled na graf kaze da je zadnji vrh bio na 639,99. A gdje ce novi – vidjet cemo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Fino ih mirovinac rješava ‘bremena’ hehe. Ovaj puta ide to više.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

vlada je previše sigurna da će uskoro smanjiti dug što bi se reklo da već imaju sigurne kupce. u glavnom ja zadovoljan.

who dares, wins

New Report

Close