HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na bidu se vidi kupac po 5kn
5,00 100
a bome na asku prodavač po
150 4.266,69
nema čega nema tu.

who dares, wins

U danasnjem clanku o Valamaru i TUI pisalo je da se za par dana ocekuje nastavak natjecaja za HIMR

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


U danasnjem clanku o Valamaru i TUI pisalo je da se za par dana ocekuje nastavak natjecaja za HIMR

U novinama, na internetu?

Valamarov hotel u Rapcu prvi TUI-jev Family Life hotel u RH

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

na djelu je fingirana trgovina po 500


trenutno na 505
ali ni ta” iluzija” neće još dugo držati vodu.
dan prije objave o nastavku natječaja smo na >550,barem nas dosadašnje iskustvo tome uči.
nije garancija ničega naravno ali…
a kad će nastavak natječaja?
pa morat će se i ova vlada primiti posla prije ili kasnije.
kasnije je lošije za njih pa…
sve su glasnija pozivanja sa svih strana da se prime posla ili raspišu nove izbore.
izbore (gubitak fotelja)će se pokušat izbjeći pod svaku cijenu pa…
dani se broje do nastavka natječaja ako se mene pita a
možda i griješim,nebi bilo…

uskrs ove godine pada ranije,sezona počinje ranije pa ćemo prije vidjeti što možemo očekivati za ovu sezonu.
razloga za optimizam ovdje ima više nego dovoljno i bez očekivanog nastavka privatizacije.
u glavnu sezonu ulazimo sa obnovljenom padovom i ukupno 60% kapaciteta na 4*.
radi raspada konkurentskih destinacija na mediteranu deseci miliona turista su ostali bez svojih odredišta.
dali će se odreći godišnjeg radi toga?
po meni velika večina neće već će tražiti novu destinaciju.
prošle godine je glavna sezona bila rasprodana rano,prerano rekao bi.
to znači da su se cijene (glavne sezone) mogle više podići.
lako je biti pametan poslije ali pametan uči na greškama zar ne?
kada sve to zbrojimo,pomnožimo realno je za očekivati značajan porast cijena ove godine.
nije teško biti”kockar po pitanju formiranja cijena i kanala prodaje u ovakvoj situaaciji,hrabri će biti dodatno nagrađeni jer ove će godine biti još više borbe za zadnjim preostalim sobama u glavnoj sezoni i plačat će se zlatom.
dodatni pozitivni efekt toga će biti da će onaj segment turista kojima će to postati preskupo,nedostižno za 2017 godinu planirati godišnji u pred i posezoni koji su cijenovno bitni povoljniji a upravo tu leži najveći neiskorišteni potencijal hr turizma.
sva voda se sljeva na mlin hr turizma otvara se put još znatnijem povećanju profitabilnosti
zato i ozbiljan novac je tako “dobronamjeran”,navaljuje,kupuje,hvali potencijale još kada uzmemo u obzir njegovu bitno veću sposobnost iskorištavanja ogromnog potencijala…
ne treba biti spektakularno pametan da se pretpostave najizgledniji scenariji.
ostaje da vidimo
1.dali sam(bio) u pravu
2. ako da,tko će to iskoristiti

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Samo kratak ispravak – Padova još nije obnovljena-radovi još traju i najbolji scenarij je završetak radova oko sredine svibnja ali o tome će se još raspraviti.


Samo kratak ispravak – Padova još nije obnovljena-radovi još traju i najbolji scenarij je završetak radova oko sredine svibnja ali o tome će se još raspraviti.

hvala na aktualnom stanju.
očekujemo još koji izvještaj,hvala unaprijed.
bilo je i najavljeno otvaranje padove za glavnu sezonu a ne ranije tako da za sada sve po planu.
za predsezonu će biti dovoljno i ostalih kapaciteta sa 4*
za glavnu sezonu će biti padova spremna a biti će i “tučnjave” za sobe dosad neviđene a biti će i do sada neviđeno skupe.
tko ne vjeruje neka sam prouči.
ostaje da vidimo tko će se ove godine poslije sezone čuditi rezultatima koji bi i baba s kolačima mogla predvidjeti a baba ko baba prije ili kasnije”prođe” …
.-):-):-)

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

čak i nenadana dividenda
Vaš link …

who dares, wins

to je ogromna lova u usporedi sa kamatom na štednju.

Dijeli se dividenda iz dobiti 2006 godine, a novi kupac moči če si isplatiti svu ostalu dobit od 2007:-)

kad sam malo proučio ta dividenda ide iza glavne skupštine koja se održava u 8.mj.

who dares, wins


čak i nenadana dividenda
Vaš link …

a money making mashine se tek zagrijavava…
još kada ju preuzme ozbiljan novac i napuni pred i posezonu???
doći će i taj dan kada će se oni koji koji su ismijavali “min 1500 “od bivšeg ministra turizma imati povoda za razmišljane…
držim da nije više od 5 godina u pitanju a ako sam u pravu to bi značilo na današnjh 500 kn avg 40% godišnje.
dali je to realno?
po meni realnije(nije garancija) od onog što se dogodilo u zadnjih 5 godina a i to je bilo oko avg 40% godišnje.
dali će se povijest ponoviti ili ne?živi bili…
kako bilo imovina koja se iz godine u godine značajno povečava više nego debelo pokriva trenutnu cijenu i ne vidim razloga za pesimizam na ovoj potencijalno dobroj prilici.
i od dobre ima potencijalno bolja pa…

prošle godine je zarađeno oko 50 kn po dionici ove će to biti >60 pa…
biti će u godinama pred nama prostora za isplate bitno većih dividendi.
držim da netreba biti spektakularno pametan da se predvidi najizgledniji scenarij po pitanju dividendi u budućnosti.
možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close