HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



onako jednostavno rečeno domaći žmukleri su promašili dno pa će sad malo da se licitiraju sa strancima. inače ima široka ponuda ovakvih hotela i puuuuno puuuuuo boljih u anatoliji. 1300 komada bud zašto.

U svjetlu trenutacne stuacije, koja ne pokazuje znakove smirenja, kako uopce mozes anatoliju usporedjivati s hrvatskom.
fakat ne kuzim kako se moze povezivati znam sto je problem antalije!
[/quote]
kolega da bi shvatili neke stvari koje ja pišem treba te pročitati po koji post u nazad i naravno malo aktivirati maštu.

who dares, wins

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/tihomir-oreskovic-predstavlja-drzavni-budzet—427410.html

“Premijer Tihomir Orešković je u izlaganju naveo pet reformskih točaka. ‘Prva je aktiviranje pola milijarde eura ‘mrtvog kapitala’ u vlasništvu države kako bi se smanjio javni dug”

nije prvo pa muško već prvo pa privatizacija.
a čega?
kaže da se hitno treba(ja kažem mora što je još bolje) za 0,5 mldr eur.
himr i hmst najspremniji za prodaju od svega
neznam što bi se trebalo dogoditi da vrlo uskoro ako ne za koji dan onda za koji tjedan ne krene nastavak natječaja.
koje čekaju nekoliko kupaca iz kategorije ozbiljan novac i hrpa nazovi kupaca koji sanjaju “mokre snove”
možda i riješim nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/tihomir-oreskovic-predstavlja-drzavni-budzet—427410.html

"Premijer Tihomir Orešković je u izlaganju naveo pet reformskih točaka. 'Prva je aktiviranje pola milijarde eura 'mrtvog kapitala' u vlasništvu države kako bi se smanjio javni dug"

kaže da se hitno treba(ja kažem mora što je još bolje) za 0,5 mldr eur.
himr i hmst najspremniji za prodaju od svega

Točno tako, ovdje su pokrenuti natječaji, sve je pripremljeno, čeka se objava uvjeta i početne cijene… nemaju oni vremena a ovdje neće imati otpora budući je prošla Vlada pokrenula privatizaciju… savršeno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

>Točno tako, ovdje su pokrenuti natječaji, sve je pripremljeno, čeka se objava uvjeta i početne cijene
Prije bih rekao uvjeta jer cijena je poznata!

još da su dovoljno mudri da uvaže ovaj prijedlog bilo bi već sada “krvi do koljena” za gratis poklonima u stotinama mil kn ili cijene za par godina od >1000 kn


…mišljenja sam da bi bilo najbolje raspisati natječaj i unaprijed objaviti da ako se ne proda de se odustaje od privatizacije na 3-4 godine kada će biti napravljena nova procjena imovine.
do tada će himr sve dignuti na 4*.
ovim tempom od čiste dobiti i bez zamagljenog dijele imovina će iznositi oko 1000 kn.
vjerujem da bi kupci bitno ubrzali razmišljenje i skratili filozofiranje,izmišljanje“utega” i da bi dobili i više od početne cijene …

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Privatizacija turističkih objekata – potrebno ubrzati proceduru
Prilikom svečanog otvorenja Adria Hotel Foruma, premijer Tihomir Orešković najavio je smanjenje državnog deficita za 4 milijarde kuna, a jedan od glavnih načina je i privatizacija turističkih objekata poput Imperijala Rab, Maestrala, Hotela Makarska i sl.
Sudjelujući na panelu „Plan razvoja regije od strane regionalnih ministara“ ministar Kliman je na pitanje smatra li privatizaciju turističkih objekata prodajom „obiteljskog srebra“ izjavio: „Ako te objekte smatramo obiteljskim srebrom, mislim da ćemo ga na ovaj način pozlatiti. Država je najgori vlasnik, što smo mogli primijetiti kroz proteklo vrijeme. Turistički biznis je dinamičan, a država je troma i stoga trebamo pustiti znanje turističkih djelatnika u te objekte. Investitori prepoznaju svoju priliku u Hrvatskoj i trebamo im je dati.“ Istaknuo je kako ne vidi opasnosti u prodaji državne imovine jer postoje procedure koje se moraju poštivati, a koje štite interese Republike Hrvatske. Smatra kako su neke od tih procedura i prerigorozne te usporavaju postupak te da bi se u nadolazećem razdoblju više pažnje trebalo posvetiti brzini donošenja odluke, što uključuje CERP, DUUDI i Državno odvjetništvo. Ministar se dotaknuo i dva aktualna projekta čija se realizacija očekuje – Kupari i Muzil. Projekt Kupari kreće se svojim tokom te je postupak pred samim potpisivanjem ugovora s investitorom, a za projekt Muzil su zaprimljene dvije neobavezujuće ponude koje će se ovih dana pregledati te investitorima uputiti poziv za obvezujuće ponude.

who dares, wins

Kazu sindikati da se Imperijal..Maestrali..itd..ne smiju prodavat.

Teletext 206

svi smo mi Crobex


Kazu sindikati da se Imperijal..Maestrali..itd..ne smiju prodavat.

Teletext 206


i naravno bas ce njih neko nesto pitati kad je natjecaj u toku

Ova Vlada će pokazati da je socijalizam umro 1990, tko još sluša propale sindikaliste.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

moraju i sindikalisti opravdati svoju plaću,možda da nam odmah daju savjet kako rješiti problem zvan rupa od 4 mlrd kn.mislim da predlože gdje rezati.

zanimljiva trgvina ovih dana jer današnji prodavač nije htio prodati ovih dana po 544 ali mu je danas 500 ok.kao da je iluzija a možda je margin?šteta i hvala ili sretno ako je bolja prilika u pitanju.
a toliki su pobjegli sa burze jer nema dovoljno dobrih prilika,biti će za par godina a možda i bitno ranije materijala za raspravu na temu dobra -bolja prilika.
za to ustvrditi netreba biti jako pametan dovoljno je pogledati šta je bilo prije par godina.
ako je ovo dobar tajming za izlazak iz ove dionice pojest ću svoju investitorsku diplomu 🙂
možda i griješim nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/z59sYoJm2a9OtkC5gP4tzg==.pdf

“park plaza”
meni to zvuči kao “ozbiljan novac”
a možda i griješim nebi bilo…
🙂
ako ne griješim tada je još jedan ozbiljan novac izgubio živce,strpljenje,ne želi odgađati kupnju.
zašto?
valjda misli da će biti skuplje pa je bolje prije nego kasnije zar ne?
pametna odluka ako se mene pita
možda griješim nebi bilo …
🙂
ostaje da vidimo kada će i po koliko ozbiljan novac odnjeti himr i hmst.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Prati li netko top10 promjene od prije 30 dana?

New Report

Close