HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve ok, očekuju prodaju po procijenjenoj vrijednosti…

Nekada bi ovakve vijesti raznijele cijenu prema gore.
danas u zse bari nista nije vrijedno rasta … ali ajde … vidjet cemo tko je bolji prorok, trenutacni imatelji HIMR (i Pejnovic) ili svi koji imaju slobodnih sredstava a ne ulaze na 490.

ova razina je potrošena. ne razumijem zašto mirovinac ne podigne letvicu i nastavi cijeđenje viktorije. dosadno je ko na groblju.

who dares, wins

Novi ministar turizma na sjednici vlade kritizira cerp..duudi..dorh..da odugovlace s prodajom him..hmst..i drugim turistickih tvrtki. Zeli da njegovo ministarstvo bude bitnije u tome i ako sam dobro cuo ceka se uspostava uprave cerpa da se raspise natjecaj za iste. Spominje nekih 400 mil za rab..100 za maestrale..Ne lovite me za napisano..imate link pa preslusajte. U svakom slucaju ova ekipa ce brzo krenut sa prodajom..jedino i dalje ostaje pitanje cijene.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kak sad raspise natjecaj za iste? A sta s ovim koji je u tijeku? Zavrsio?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Drugi krug kolega…Upravno vijece cerpa treba donijet odluku o drugom krugu. Znate to kao i ja . Ovo sto je duudi iznio u izvjescu bas nije u skladu sa donesenim.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kolega pogrešno ste citirali za oba društva očekuje se oko 400 miliona kuna…a to odgovara procijenjenim cijenama koje se traže…kad bi se za imperiale tražilo 400 miliona to bi značilo da je cijena po dionici oko 1200kuna!

Vaš link …
Od 1:20-1:25 o privatizaciji u turizmu.
Upravo poslusao. Optimistican sam.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Zar baš mora ministar turizma reči baš ono što smo pre svega ja i kolega migra tumbali sve vrijeme šta se promijenilo ovaj put u natječajima za prodaju. Smiješno kako sam ja iz Slovenije tumbao da ima Hrvatska najjači potencial baš u turizmu ove godine jer se u Mediteranu sve promijenilo u godini dana. Investitori če se potuči za sve što se prodaje uz more…

>Zar baš mora ministar turizma reči baš ono što smo pre svega ja i kolega migra tumbali sve vrijeme šta se promijenilo ovaj put u natječajima za prodaju
Sory decki ali vaznost vasih rijeci i snimljenih rijeci ministra turizma nije isto. uz sav respekt koji imate u podrucju gdje zivite i radite.

>Od 1:20-1:25 o privatizaciji u turizmu.
Ovo je super vijest.
Snimanje i javnost sjednica je nesto najbolje sto se je moglo dogoditi Hrvatskoj.
Sada vise nece biti telefonskih 2 minutnih sjednica koje je pristavi tako obozavao.
Svaka cast i budi mi optimizam jako.

Nadam se da nece biti niti usmenih dogovora s drzavom.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Kolega pogrešno ste citirali za oba društva očekuje se oko 400 miliona kuna…a to odgovara procijenjenim cijenama koje se traže…kad bi se za imperiale tražilo 400 miliona to bi značilo da je cijena po dionici oko 1200kuna!

I ja sam tako shvatio, u nastavku se kaže za Maestrale da je potencijal nekih 100 milijuna kuna što znači da bi razlika za očekivano za Imperijale bilo 300 milijuna kuna.Jako nejasno, ako bi podijelili 300 milijuna kuna za ukupnim brojem dionica Imperijala dobijemo cijenu od 472 kune po dionici. Ako je tome tako.. to je otprilike trenutna cijena na burzi plus minus par posto….. ako je to ta računica ..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close