HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






Da je Valamar jedini kupac onda bi postavljao uvijete, sad kad ima konkurenciju na žalost morat če kupiti po 782 kn minimalno ili opet neče kupiti.

A do sada nisu imali prillike kupiti po toliko?
[/quote]
koliko puta u zivotu ste cekali da nesto kupite jeftinije a onda je dosao neko drugi i kupio po normalnoj cijeni a vama zao sto niste kupili? Meni se to dogodilo par puta mozda ce i valamaru neko kupiti himr pred nosom jer nisu htjeli platiti prosli put
[/quote]
Možda. To bi značilo da su špekulirali. A što su drugi za to vrijeme radili? Natječaj nije bio tajan. Kako to da je samo Valamar uopće obavio dubinsko snimanje? Zašto nisu htjeli platiti traženu cijenu? Zašto su procjenili da se ne isplati po toj cijeni? Puno je pitanja. Malo odgovora. Za sada Valamar radi vrhunski posao, ja vjerujem da su i oko Imperijala dobro procijenili i da ako ovaj puta i plati netko više da sigurno neće plakati zbog toga…
[/quote]
necu ni ja plakati za njima kad ce jim adris pun novca to kupiti
[/quote]
Ja ću ko dioničar Adrisa plakati ako ga preplate.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

I tu je bistvo, uz gore napisane promijene i rekordno poslovanje uz najavu još boljih u 2016, cijena 782 kn za preuzimanje nije nešto što se preplačuje. Ako če odati obavezujuču ponudu možete vjerovati, da su izračunali, da jim to vrijedi bolje od svih nas ovde na forumu.

Točno tako. Jednako kao što vjerujem “da su izračunali, da jim to vrijedi bolje od svih nas ovde na forumu” i u slučaju Valamara i prošlog natječaja! Zar ne?

No, biznis i gospodarstvo nije statično, sve se mijenja. Tako ni sada nije ista situacija kakva je bila prošle godine i računice su možda drugačije. Ko zna. Vidjet ćemo. Samo, valjda investitori koji imaju love i rade snimanja tih tvrtki koje žele kupiti znaju bolje od nas… Samo to… 😉

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Slažemo se kolega. Neki tih 10 interesenata odluči, da li se isplati kupiti HIMR po procijenjenoj vrijednosti

Ja sam ušao u ovu dionicu na 500 jer vjerujem čak i po toj cijeni, ako natječaj ne uspije past će vjerojatno na 420-440 i onda opet nanovo, kad je izašlo izvješće prodao sam Arnt i još malo dokupio himr po 510, mislim da nema zime, nemam dovoljno hrabrosti uči jače u ovu dionicu nego eto držim se adrsp i rivp.

ako prodaja ne prođe past će debelo ispod 400.trenutno knjigovodstveno vrijedi 564,25kn. u budućoj projekciji nema granica.mogućnosti su nezamislive.kreativnost do perverzije.nezgodno je što se vrijeme prodaje preklapa s pozivom potencijalnim ulagateljima za muzil.vrijedi,ali što to znači ako nema kupaca.
nije tema ,ali moram spomenuti jadranku-lošinj. dali smo je za bagatelu. zato kapa dolje vijeću cerpa. nema rasprodaje.doći će kupac, kad tad.i morat će platiti više od 780 kn.


ako prodaja ne prođe past će debelo ispod 400.trenutno knjigovodstveno vrijedi 564,25kn. u budućoj projekciji nema granica.mogućnosti su nezamislive.kreativnost do perverzije.nezgodno je što se vrijeme prodaje preklapa s pozivom potencijalnim ulagateljima za muzil.vrijedi,ali što to znači ako nema kupaca.
nije tema ,ali moram spomenuti jadranku-lošinj. dali smo je za bagatelu. zato kapa dolje vijeću cerpa. nema rasprodaje.doći će kupac, kad tad.i morat će platiti više od 780 kn.

nekako konfuzan post, najprije past ce duboko ispod 400 onda koliko vrijedi knjigovodstveno, pa da nema granica u buducem poslovanju i na kraju da ce kad tad neko platiti 780. Po mome misljenju uz rekordne rezultate i jos bolje najavljene u 2016 nema sanse da padne ispod 400. A kao drugo mislim da uz ovakve rezultate nece biti problema da neko u ovom natjecaju plati bar 780. Zivi bili pa vidjeli….

kamo sreće! ali vjerujem da taj film nećemo gledati! nadam se da sam u krivu!


ako prodaja ne prođe past će debelo ispod 400.trenutno knjigovodstveno vrijedi 564,25kn. u budućoj projekciji nema granica.mogućnosti su nezamislive.kreativnost do perverzije.nezgodno je što se vrijeme prodaje preklapa s pozivom potencijalnim ulagateljima za muzil.vrijedi,ali što to znači ako nema kupaca.
nije tema ,ali moram spomenuti jadranku-lošinj. dali smo je za bagatelu. zato kapa dolje vijeću cerpa. nema rasprodaje.doći će kupac, kad tad.i morat će platiti više od 780 kn.

ja sam dodatno kupila oko 425 kada je pao prošli natječaj i prodala to po 500.
čekam za ostalo cijenu 550-600.
sada ako padne ja ću dodatno kupiti oko 450 jer nakon toga je bilo super vijesti.
zašto mislite da bi sada palo ispod 400 kada nije nakon prošlog natječaja.
knjigovotstvena vrijednost 564 su procjene iz 199x
“rast” procjena iz 2014 je 780 imamo i zaradu nakon te procjene.
ako povise dividendu na 10 kuna ja ću čekati dok se ne proda.

rando. odluči se.

liće u autu,
odlučio sam ja odavno! sad čekam!

aludirao sam na tvoje ne vjerujem i nadam se. misao ti je proturječna.

New Report

Close