HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Indentican je proslom

[emo_smijeh][emo_namigusa]

30.09.15.

…iako imamo tehničku vladu nemamo tehnički cerp.
neka rade ono za što ih plačamo.
glavna sezona je gotova,“idemo delat”
mladene prodrmaj malo ekipu…


evo mladen je “malo prodrmao”
kako je bilo i najvljeno prije par mjeseci idu novi natječaji.
večina nije vjerovala kao i inače reklo bi se.ništa novo…
sad ostaje za vidjeti koliko su “nestrpljivi” i “preplašeni” “profesionalci” spremni mil kn baciti u bunar ovaj put kako bi prodali po što manje i kako bi cijenu zadržali što niže.
ili će možda kao i prošli put biti najbrži prst i pokupiti prije drugih ono što su potrošili na “štopanje i rušenje”.kako bi smanjili gubitak?
odgovor vrlo brzo
win -win situacija jer obje velike stranke žele prodati hotele.
ostaje samo vidjeti ima li novih kupaca,ozbiljnog novca, ili dali su stari kupci evoluirali a imaju prilično materijala za to od zadnjeg natječaja.
evolucija uglavnom ide puževim korakom a nekad u sekundi kada je okidač pravi.
optimisti ga vide,a pesimisti ga ne vide ili žele da tako mislimo.
najvažnije da himr sam ide ubrzano prema gore i da nužno netreba kupce,nazovi kupce,ozbiljan novac
neka rade što žele,već će netko progledati i ugrabiti priliku jer idu tu “poklončine” u paketu gratis.
imovina se “množi” koliko god oni filozofirali ili izmišljali “utege”
sebi i drugima.
odlična poslovna i turistička godina dodatno diže vrijednost položajne rente koliko god mi šutili o tome.
vrijeme ide debelo u prilog strpljivim dioničarima i nepreplašenim naravno.
vidimo da nitko nije otporan na strah u ova teška vremena pa ni “profesionalci”.
još 20 dana do izvješća.
kako vrijeme leti?
kao da je jučer bilo 40 dana do izvješća?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Indentican je proslom

identičan će biti i rezultat…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Sada da vidimo tko je pohlepan a tko pametan!

Izbori 8., prijave do 9. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ne žale se dionice,nije slo beg cicija sa tuđim novcima.
biće jednog dana interesantno za izračunati u odnosu na prodajnu cijenu
koliko mil ili desetaka mil kn će biti propuštena zarada.
nekome propuštena zarada je nekome dobitak,ništa od win-win dugoročno.
nekima je to već sada po današnjoj cijeni >10% portfelja.
biće to spektakularni brojevi sa 6 ili 7 nula.
jedan veliki razlog za strah manje ali ostaje još jedan veliki,možda i veći.
koliko su rezultati rekordni? jer ako nisu spektakularno rekordni već recimo samo umjereno rekordni treba prodati što prije,što više po što niže[emo_smijeh]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ne predaje se prodavac tako lako.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Ne predaje se prodavac tako lako.

sreća za njega da ima još 20 dana do objave druge vrlo pozitivne vijesti pa se stigne iskrcati sa što više dionica da nebi to otišlo previše gore pa bi se moralo prodati po skuplje.
nije se sa time za igrati čak niti sa tuđim novcima.
dobro da je imovina min 830 pa napadaji panike dolaze za sada samo u valovima.
pa još nisu stigli na ask nalozi u tisućama komada.
[emo_smijeh]
superhik živi vječno a i alan ford isto.
da se nisam istrošio prošlih dana i na himr ja bi sad pomogao u “spašavanju”
ako netko može neka spasi begove i potrebite
dobro se dobrim vrati[emo_namigusa]
imamo dokaz odnedavno

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ajde kapitalci, stisnite to natrag na 450

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

migra! prijatelju povuci ručnu.previše euforije utječe na racionalno razmišljanje.njom se hrani i pohlepa.

migra! prijatelju povuci ručnu.previše euforije utječe na racionalno razmišljanje.njom se hrani i pohlepa.


ono što ti iščitavaš kao euforiju je ironija,parodija,sarkazam
euforiju sam prerasao 2007.
poohlepa za mene počinje iznad 830.za sada smo još daleko od toga.
mene zanima dugoročno a niti srednjeročno ne vidim ovdje loš scenarij,moguć je i vrlo pozitivan na kratki rok.
ako se ne ostvari ostaje više nego debela pokrivenost današnje cijene sa imovinom.nekretnine prvi red na moru i zarađuju lovu svake godine bitno više od kamata na oročenju pa…
kad tad će netko od kupaca “puknuti” u čekanju da pokupi ovaj biser mediterana uz koji ide vreća poklona.
možda se to već i dogodilo jer:

RAZGOVOR Ministar Lorencin otkriva kad će Hoteli Maestral ponovo u prodaju

Kad bi se mogao očekivati novi krug privatizacije za Maestrale?
Kad neki od investitora iskaže interes. CERP je u mogućnosti vrlo brzo raspisati natječaj kad netko ozbiljan pokaže interes.

naravno da vrijedi za himr i hmst jednako.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

čemu onda spominjanje bivšeg ministra heraka.budi dosljedan i reci da je tvoj cilj 1500,00 kuna.
interasantno bi mi bilo očitovanje vodoinstalatera koliki je njegov cilj. nije prodao kada je imao cijenu od 1330,00 kuna po dionici.10x više od uloženoga.
moj cilj je 580,00 kn. držim se one da je bolje prerano prodati nego prekasno.što ne znači da se neću vratiti u dionicu, kao i ranije.

New Report

Close