HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Migra daj ohladi sa pisanjem, nemozemo te vise ozbiljno dozivljavati. Svaki krug tebi je 100% sigurnjak da ce privatizacija proci. Tekst u jutarnjem je sramotan. Nadam se da ce pejanovic nakon 26-tog obrazloziti zasto su svi natjecaji pali. Potajno se nadam da ce plat proci. Po proracunima je uvijek bio najpovoljniji.

kolege, pa zar je tako teško zaključiti zašto natječaji padaju i ovdje i na maestralima? odgovor ne može biti jednostavniji: puno previsoko postavljena početna CIJENA.

kanabis@
moje pisanje do sada( a tako će i istati)je bilo poduprto sa ogromnom hrpom argumenata.
ništa u životu nije 100% osim da se mora umrijeti i platiti porez u normalnoj državi
ne koristim izraz”100 %”
napisao sam” u sljedećem krugu vrlo izgledna prodaja ”
slažem se da u zadnjoj pejnovićevoj izjavi ima nekih kontradiktirnosti.
pitajte njega za pojašnjenja.
moje je mišljenje da se traži izlaz iz novonastala situacije i da se traže modaliteti kako smanjiti početnu cijenu.
nisam za to ali mene se ne pita.
obratite se pejnevoviću ako ste razočarani spuštanje početne cijene.
donedavno su svi tražili spuštanje a sad je to kao neki problem.
želim što prije kraj privatizacije kako bi u fokus došli fundamenti koji po meni opravdavaju cijenu iznad 500 kn.
a najsretniji bi bio da cerp donese odluku da se sljedeće 3 godine himr neće prodavati jer sam vrlo uvjeren da će svi oni koji prodaju u ovoj privatizaciji
napraviti loš potez.
pričekajmo da stigne”ozbiljan novac” koji će platiti >1000 kn
poslovanje je zadovoljavajuće a vrijeme debelo na našoj strani.
žurba ide na ruku samo”nazovi kupcima” a na štetu nas dioničara.
mislim da nisam mogao biti jasniji u objašnjenju svojeg stava.
ako treba mogu ga na privat dodatno razjasniti.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


čini mi se da su ovakvim ishodom najaviše razočarani oni koji nemaju još dionice(oni koji su ih prodali ili koji nisu još kupili)
jer je u sljedećem krugu vrlo izgledna prodaja pošto je već najavljeno spuštanje početne cijene a i ovo sa nevažećom ponudom je intrigantno.
ako sam u pravu vrlo brzo će pasti kota 500.
ako nisam sljedi šoping iz snova za jednu od top 5 gozbi na zse u 2015.
živi bili…

Gospon Migra jednostavno ste izgubili autoritet a trenutno uvjeravate sami sebe!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

500 kn je manje vise prosjecna cijena trgovanja zadnjih 6 mjeseci i Pejnovic je spominje kao novu pocetnu prodajnu…indirektno. S druge strane 20% niza od dosadasnje bi trebalo bit puno vise od prosjecne sa zse !!…ova ekipa iz duudia se poprilicno pogubila i opet nezna lijeva sta radi desna…ovaj put cak i unutar jedne glave .

svi smo mi Crobex

Koje prosjecne? Kad ce novi natjecaj? Tko zna buduci prosjek? Svasta… Kakva je bila ova nevazeca ponuda?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Procitajte izjavu Pejnovica u jutarnjem pa se onda cudite

svi smo mi Crobex

Ovdje ima gluposti napisanih da…

1. Pismo namjere ne može poslati svatko, nego onaj tko može dokazati da je u stanju podnijeti obvezujuću ponudu u drugom krugu.

2. Od početka svih ovih privatizacijskih natječaja vrijedi pravilo da prije podnošenja obvezujuće ponude u drugom krugu mora se otkupiti ponudbenu dokumentaciju za cca. 15.000 kn. To se nije učinilo niti ovdje niti na HMST u niti jednom od dva prethodna natječaja. ALi, zato je na IMZV otkupljeno čak 4 ponudbene dokumentacije koja jamči pravo zainteresiranog investitora na dubinsko snimanje ili due diligence nad subjektom privatizacije

3. Obvezujuća ponuda koja je pristigla na adresu DUUDI-ja, a prije koje taj i takav tzv. “investitor” nije otkupio ponudbenu dokumentaciju i nije dubinski snimio firmu, ne da je nevažeća, nego je čista sprdnja i provokacija DUUDI-ja kao provoditelja natječaja (a time i nesposobne Vlade koja je “namjestila” namještenike i predstojnike u DUUDI i CERP).

I još jednom je jedan natječaj pao. Kao što se i očekivalo nakon negativnih vijesti o kapitulaciji (mislim da je to najbolji izraz u ovom trenutku) natječaja za HMST.

Fender00, provjeri navode pod tockom 2. A s time i tocku 3 ako se radi o istom investitoru.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Čini se da si ti to već napravio. Da čujem!



čini mi se da su ovakvim ishodom najaviše razočarani oni koji nemaju još dionice(oni koji su ih prodali ili koji nisu još kupili)
jer je u sljedećem krugu vrlo izgledna prodaja pošto je već najavljeno spuštanje početne cijene a i ovo sa nevažećom ponudom je intrigantno.
ako sam u pravu vrlo brzo će pasti kota 500.
ako nisam sljedi šoping iz snova za jednu od top 5 gozbi na zse u 2015.
živi bili…

Gospon Migra jednostavno ste izgubili autoritet a trenutno uvjeravate sami sebe!
[/quote]
gospon mario autoritet nije nešto važno nit nužno dobro u životu
niti do njega držim.
to me podsjeća na predškolske i školske dane.
bitno više držim do nekih drugih moralnih vrijednosti u životu.
ali nedam se više navući na tanak led i rasprave koje vode u tom smjeru.
imate mnoštvo mojih postova na ovoj temi u zadnjih 5 godina pa pokušajte nešto izvući iz toga.
oni koji nisu sami došli do zaključka da treba kupiti himr a učinili su to i jednim dijelom redi mojih iznesenih argumenata i razmišljanja
sigurno su više ili manje zaradili.
velika j vjerojatnost da će se tako i nastaviti.
sama vaša pojava ovdje meni je dodatna potvrda.
pustimo psihološko profiliranje jer ovdje nije tema migra već himr
od vašeg kalibra očekujem i nešto konkretno vezano uz temu himr
podjelite s nama vaše analize,razmišljanja ako već nemože sa nekim brojevima neka bude opisno.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


2. Od početka svih ovih privatizacijskih natječaja vrijedi pravilo da prije podnošenja obvezujuće ponude u drugom krugu mora se otkupiti ponudbenu dokumentaciju za cca. 15.000 kn. To se nije učinilo niti ovdje niti na HMST u niti jednom od dva prethodna natječaja.

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close