HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pejnović kaže da su cijenu odredili prema šestomjesečnom prosjeku??
Tako će ponovo napraviti u lipnju kada će ponovo izračunati prosjek?
Kaže da kada budu ponovo izračunavali prosjek moguće je da će cijena biti 20% niža?
Zna li on kako su odredili cijenu i kome su platili procjenu ili je ovo samo za publiku da opravda ponovni neuspjeh?

Usput, nitko nije radio ni dubinsko.

Njegovu izjavu citira novinarka.

ja sam od uvijek tvrdio da je narod gl.p i da mu to treba oteti. ovako i onako mi smo to oteli talijanima. sad nama to otimaju slovenci sa našim parama. i na kraju ide jedna pjesma: ovci bleju makazi zvekeću. zvek, zvek. toliko o nacionalnom ponosu i junaštvu. jedan hebeni kd nas tu voza ko malu djecu. jel” treba još pominjati i austrijance? caru carevo, a sirotinji vritnjaka.

who dares, wins

@verdi
Mislim da kapital u zadnje vrijeme ide u drugom smjeru tj “mi otimamo slovenicma”.

Nemoj misliti na m2!

Evo malo kako radi nas pejnovic. Sto takne pretvori u zlato.

http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/zapusteni-prostor-godinama-zjapi-prazan-a-duudi-ga-ne-zeli-iznajmiti-991352

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=1312

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

@frankie
griješiš, normalno je da je ponuda zbog toga odbačena jer ponuditelj ne može dostaviti propisanu ponudu sa svim obaveznim elementima ako nije preuzeo materijale (ponudbena dokumentacija) koji služe za podnošenje ponude. Moguće da je u dokumentaciji nacrt kupoprodajnog ugovora ili određene izjave koje ponuditelj mora potpisati i priložiti itd., a bez čega uopće nije moguće podnijeti valjanu ponudu. Osim toga, da je njegova ponuda prihvaćena, svi ostali koji su poslali pisma namjere mogli bi bez problema tužiti državu i tražiti poništenje natječaja jer je ponuda prihvaćena protivno natječajnim uvjetima.

Ignore: KressoM, delux

Ma po meni je najbitnije da je sve po PS-u. Ja znam kad kupujem nesto svaki prodavatelj mi u startu kaze da kupit ne mogu ako nisam procitao oglas i predao svoj da kupujem ono sto ovaj prodaje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A sto sada?Netko je bio voljan platiti 780 kuna po dionici,ali firma nije prodana zbog tehnickog razloga.
Ako spuste cenu dvadeset odsto to je oko 625 kuna-nije to ni lose u odnosu na sinocnju.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

A sto sada?Netko je bio voljan platiti 780 kuna po dionici,ali firma nije prodana zbog tehnickog razloga.
Ako spuste cenu dvadeset odsto to je oko 625 kuna-nije to ni lose u odnosu na sinocnju.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Hahahahaha

Pa kakva je ovo komedija, čitam ovo s prosjecima i ne vjerujem. Što sve oni mogu izjaviti i koliko si mogu skakati u usta, kredibilitet im se opasno približava nuli

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

kad prodaješ privatno nitko te ne pita, tvoja stvar, ali kad prodaješ državno tj. nešto što je od svih nas, onda i te kako mora biti poštivana forma da se može u svakom trenutku izvršiti kontrola je li sve bilo čisto. zamisli da su ovome prodali HIMR protivno uvjetima natječaja koji bi skandal izbio? pa u zatvoru bi završili svi skupa! zato se slažem s onom “forma glavu čuva” pogotovo kad se radi o državnoj imovini

Ignore: KressoM, delux

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=1312

po meni neće spuštati cijenu jer je nekome očito ova prihvatljiva. U novome krugu neće biti tehničke greške. Ovo mora da su neki Rusi ili tako nešto.. Biti će tu svašta jer sad, ukoliko se spremala namještaljka, je više neće biti pošto znamo da je cijena ok

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close