HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znači ipak imamo crno na bijelo novi natječaj iako su još prije par dana bili neki skeptični.
nastavljaju se odlične vijesti kako smo i pretpostavljali za sada sam ja jedini optimista jer do sada (danas) kupljeno 61 kom da budemo precizniji opet nitko osim mene ne kupuje to me podsječa na jednu takvu situaciju prije par mjeseci[emo_smijeh]

20.02.14 str 67 pri himr=avg 302,23
ajde sad pošto sam jedan značajan dio dionica(prometa) kupio danas ja
bez ljutnje i uvrede
zažto ne kupujete himr po ovim poklon cijenama od 300 kn danas nakon vijesti da počinje privatizacija i da ćemo prije glavne sezone imati novog vlasnika i njegovu
obvezujuću ponudu 400-600 kn?
ne vjerujete da će biti privatizacije?
ne vjerujete da vrijedi više od 300kn?
meni sigurno vrijedi pa ću i dalje kupovati
i čini mi se kao velika zarada na kratak rok i sa jako malo rizika
možda su moja očekivanja preskromna pa preuveličavam tu zaradu
sretno svima


zašto danas opet kupujem?
jako me razveselio sljedeći članak koji potvrđuje neke moje teze koje “tupim”već godinama

“zatrpani smo zahtjevima za ulaganja u vašu obalu”
“investitori žele znati potencijale cijele regije,ali u pravom je fokususamo hrsvatska”
“pravi potencijal nije u greenfield investicijama,nego obnovi portfelja koji je već prije ovdje razvijen”
“u pet godina došlo je do preokreta i u sljedećih deset stiže ozbiljan novac”

sretno svima i pazite na svoje papiriće je bi uskoro mogli…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/KD VICTORIA FOND (01914309442)
18.044 2,84
ovo je jedini investitor kojemu nikako ne paše da vrijednost njegove imovine raste!? jel vjerujete u zakon? ovo vam je živi dokaz da zakon ne postoji. ja to znam od malena al ajde i za nevjerne tome. [emo_beztona]

who dares, wins

Ovi PDF-ovi izgledaju kao da su nastali u radionici Loleka i Boleka.
Posao od par stotina miljuna Kn a tehničko uređenje dokumenta na razini obavijesti Svratišta za beskućnike.
Strava!

danas je netko kupio u paketu 200 komada po prodaji.
isti obrazac se ponavlja barem svaki tjedan već mjesec dana.
ima li tko kakvo objašnjenje?

ovaj na asku se igra i spušta se nisko tako dugo dok se ne skupi kritična masa vrijedna pravog čišćenja. da je iole tržište živahnije ispod 600 ne bi smio ni proviriti. ovo je parodija od burze. nudi se zarada od bar 20% za max 6mj. i narod cvika. nije ni para za svakoga. [emo_palacd]

who dares, wins


danas je netko kupio u paketu 200 komada po prodaji.
isti obrazac se ponavlja barem svaki tjedan već mjesec dana.
ima li tko kakvo objašnjenje?


kaj još ne znaš? Migra nadokupljuje.
[emo_smijeh]

kupio sam u pon.17.11.14___80 kom(od 137) i to prvih 80 pa me može demantirati tko god želi ako ste od onih koji stoji iza svojih riječi vi sigurno niste kupovali jer je vaš target od 26.09.14


mislim da stamped počinje …. nažalost po sve nas koji imamo HIMR.
Nadam se da oko 300-350 će stati

u stampedu su vaše dionici kupili drugi a vi mislili da ćete u stampedu kupiti tuđe.
a s obzirom na vaš max target 0d 18.10.14 opet niste vi kupovali jer

Ako je sve ovako kako vi tvrdite, ond acijena u ponedjelajk ide na 650 samo tako.
U protivnom, ne znam, izgleda da ima mnogo samaritanaca koji žele pomoći drugima…
Ja predviđam blagi ras ali ne preko 500, i to za duže vrijeme.
Živi bili pa vidjeli.

nadam se kad već bojite samaritanaca da se i barem malo bojite i sebe i svojih procjena jer u protivnom niste kupili ništa od onog što ste prodali.
nemogu reći da mi je žao jer sam od vas i vama sličih i ja kupovao u tom periodu a tim više što nikad niti jednom riječju nisam sugerirao na prodaju već između redova preporučio “strong hold”
bit će vremena za prodaju dovoljno ali za kupnju još malo.
ako još niste prodali sve a mislite da će cijena pasti razmislite o tome da prodate jer do vaših “300-350” može se jako puno zaraditi sa short-anjem.
moji su nalozi na bid-u,biti ću vrlo zahvalan [emo_smijeh]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Vlada: Od upotrebe imovine očekuje se 3,4 milijarde kuna

dok bi se prodajama tvrtki, odnosno prodajama dionica tvrtki na Zagrebačkoj prikupilo ukupno oko milijardu i pol kuna

dali je ovo najava novog natječaja ako i sada nitko ne kupi?

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/KD VICTORIA FOND (01914309442)
17.944

who dares, wins


SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/KD VICTORIA FOND (01914309442)
17.944

Ako si tvrdio da onaj tko kupuje HIMR od Victorije je budući vlasnik, a sukladno tome da migra sve više i više kupuje, da li to znači da zanmo budućeg vlasnika…
[emo_zloban]

da li će sadašnji kupac biti vlasnik imperijala ili je na neki drugi način povezan sa konačnim kupcem teško je reći bez kupnje cd-a od skdd. no jasno je da će preprodajom neko dobro i sigurno zaraditi. udjelničari viktorije sigurno neće izvući maksimalni profit. ovi se opet mogu braniti pa šta hoćete imate rast ove godine od 30% i to je u fondovskoj industriji ludilo jer su drugi još i gori. a to što su zamračili još nekih 30% to nikome ništa.

who dares, wins

funky@
svima koji bi kupovali po vaših “300-350” nije problem migra jer ja kupujem na sitno vaš je problem kupac koji čisti ask u paketima 200-300 kom.
tko je on i za koga kupuje,za sebe ili možda po naruđbi za nekog nemožemo znati.
ali da i ja dobivam volju za dokup kada to vidim nije tajna.
samo strpljivo kolega i dajte stavite barem neki simboličan nalog na svom targetu “300-350” jer tko će vam vjerovati ako sami sebi ne vjerujete.[emo_namigusa]
ako je najavljeno od pejnovića da prodaje ispod procijene rasta neće biti,tada je jasno da će novi vlasnik platiti min.782 ili neće kupiti himr.
što je po meni potpuno u redu jer je ta imovina vrlo konzervativno procijenjena
i tih 782 je negdje oko “u pola cijene”
već sam više puta obrazložio to moje mišljenje(a to tvrdi i bivši ministar turizma) i čitanjem unazad može se pročitati.
valamar je dubinskim snimanjem pokazao ozbiljan interes.
dali nije predao ponudu jer je znao da nema drugih snimača pa se odlučio kockati sa novim krugom ili su uvijeti koji su sada ukinuti bili preveliki problem znaju samo oni.a ako je ovo drugo i ako su spremni platiti početnu cijenu sada kada se ukidaju uvijeti tada im današnji prodavači po 540 na već “u pola cijene” poklanjaju dodatni diskont od 242 kn po dionici.
naravno da neće sami javno kupovati nismo od jučer,radi se to na jedan drugi sasvim legalni način a dionice se prebace u ponudi i nitko ništa nezna.
na isti način mogu tako kupovati i ostali zainteresirani kupci bilo ih je još 10 u prvom krugu a ako sami ne kupe opet mogu u ponudi otpustiti dionice i zaraditi tih min 240 kn po dionici.
očekujem sada još 2-3 dodatna “snimanja” a prodaja po većoj cijeni od početne nebi bila iznenađenje.
da pojasnim ono najvažnije.
zarada na današnjih 540 km je uvijek 240 kn po dionici jer min. toliko vrijedi stvarna imovina a ta se i svake godine povečava za nekoliko postotaka.
iako je malo vjerojatno de neće biti prodano čak i da se to dogodi imovina će i dalje vrijediti min 782 kn
pad cijene na “300-350” kn sada je vrlo je malo izgledan čak i u slučaju da se odustane od prodaje a jako bi me razveselio.
na burzi zarađuju svi osim nestrpljivih i plašljivih,dobro je da ih ima jer bez njih nebi kupovali himr < 200. ili nedavno u zadnjem stampedu po 430 za mene je i po 540 ovo i dalje dionica sa odličnim omjerom očekivane zarade kratkoročno (a još više na rok od 5g) i rizika koji pri konzervativno procijenjenoj imovini od 782 je usporediv sa oročenjem u banci. i to je jedan od glavnih razlog moje zadnje kupovine uz nenadmašnu izjavu mjeseca(po mom izboru) koja mi ne prestaje "zvoniti" [b]“pravi potencijal nije u greenfield investicijama,nego obnovi portfelja koji je već prije ovdje razvijen”[/b] a kako nebi bio kada ga se prodaje po početnoj "u pola cijene" a u paketu ide monopol na cijeli otok koji omogućava i bez privatizacije http://www.seebiz.eu/imperial-i-i-arenaturist-s-najvecom-ebitda-marzom-u-turistickom-sektoru/ar-98279/

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close