HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i kakve to veze ima s imperialom?


i kakve to veze ima s imperialom?

nikakve. zašto pitaš?

who dares, wins

Nema kolege migre otkad je na vidjelo izaslo da nitko nece imperial…


Nema kolege migre otkad je na vidjelo izaslo da nitko nece imperial…

Postoji razlika između nitko neće imperijal i nitko neće imperijal pod ovim uvjetima. Kad se u novom natječaju promjene uvjeti bit će i zainteresiranih. Nama je bitno da se cijena ne spušta.


Da, nema kolege migre


Nema kolege migre otkad je na vidjelo izaslo da nitko nece imperial…

ima ga tamo gdje je najmudrije na bid-u a gdje drugdje u ovakvoj situaciji
u zadnja tri trgovinska dana teškom mukom dokupio skoro 200 kom(avg 545). nije puno ali veseli nas skromne ljude.
pri tome neznam koji mi se dio tijela najviše uznojio.
bila je to rovovska borba kako sam uostalom i predvidio u svoja zadnja dva posta od (evo izdržao 8 dana da ništa ne napišem na ovoj temi a proglašavaju me svako malo “spamerom”???)

07.10.
uskoro nam se možda pruži prilika da kupujemo sa dodatnim bonusom na već postojeći diskont.

i predzadnjem

04.10.
..izlazak iz ove dionice je opasna igra u zadnjem stampedu(do 390) se je cijena vratila na početnih 540 prije stampeda na 3x manjem prometu,znači samo jedan od tri ulagača je uspio nazad kupiti ono što je prodao i to po broju dionica a u

praksi je to samo nekolicina ulagača pokupila.svi ostali sada štrikaju i nadaju se da će propasti ovaj krug kako bi se mogli ukrcati tamo gdje su se iskrcali…


kako sad stvari stoje ta je nada “mrtva”
neznam dali je veća nervoza na bid-u ili šupljina na ask-u
a to je dobitna kombinacija za vjerojatan pad kote 500 i to vrlo uskoro i to na jaaaako malom volumenu a tih 10-tak % na par dana bio bi grijeh ne uzeti.
a uskoro nam i sljede neke vijesti i objave a ova zadnja da nitko nije podnio obvezujuću ponudu u ovom krugu je jedna neg na 15 pozitivnih u zadnjih par godina i zato sam prilično uvjeren da će sljedeća vijest biti pozitivna.

vaš zaključak da”nitko nece imperial…
je daleko od točnog 11 pisama namjere a radi prvenstveno uvjeta samo jedno dubinsko snimanje.
u roku par dana očekujemo novi natječaj sa olabavljenim uvjetima
i dalja stoji činjenica da imamo službeno procijenjenu imovinu od 782 kn
a 23.02.14 (str 69) pri himr avg=314,91 sam napisao


…min 400 a max 700 zašto ne pa to bi bilo samo 1,4Bv a imovina nije revalorizirano odavno,zaboravljate da nije imovina jedina važna već i potencijal…

puno sam toga napisao na ovoj temi u zadnjih par godina i dalje stojim iza svega napisanog a ako netko misli da nešto nije bilo točno ili u redu neka me citira da raspravimo.
ne očekujte od mene da “privatiziram” i “spamiram” ponavljajući već izrečeno već čitajte unazad ovu temu ako vas zanima.
zadnjih dana nisam kupovao očekujući malu kratkoročnu zaradu već veliku zaradu na srednji rok a koji se može pretvoriti i u kratki rok.
i ja se nadam možebitnom padu cijene ali procijenjujem da je malo izgledan jer je otpor prevelik.zašto?
čitajte unazad ovu temu.
ovo nije nagovor na kupnju niti prodaju iako je činjenica da je svaka prodaja ispod 782 poklon nekome.
hvala onima koji su meni prodali i
sretno svima

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

predstoje nam dvije opcije za rast.
pozitivno izvješće za 3q. i ponovni poziv potencijalnim investitorima.

@migra,
nevezano na ovu temu oznaku spamer ili tzv. mrtvačku glavu ne dobijaš od moderatora ili nekoga iz PD već je to zbir ocjena koji se dobija od čitalaca foruma. ako ti zbir ocjena padne ispod neke razine eto ti i oznake. isto tako ti se sa rastom zbira ukida. polazeći od sebe samoga koji ocjenjuje eventualno jednom mjesečno i to isključivo pozitivno postove koji su stvarno vrijedni toga došao sam do zaključka da što god gore ocjene imaš to ti je bolji portfelj. naime ovdje se broje pare a ne ocijene. ocjenjivanjem se bave promatrači, a ne sudionici tržišta i naravno da tu automatski dolazi do starog dobrog hrvatskog jala. pola države je u bankrotu i ti sad u takvoj situaciji misliš uzeti preko 100% zarade!? pa tko bi te trebao voljeti? ja samo čekam dan kad će mi ona glava osvanuti kraj nicka. prosjek mi se vrti oko 10% i stvarno se iznenadim kad preskočim tu razinu. [emo_namigusa]

who dares, wins

dokupio skoro 200 kom(avg 545)


isprika
nije bila provokacija
sad sam uvidio tipfeler trebalo je pisati

dokupio skoro 200 kom(avg 445)

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

žalim da nije nitko kupio
i ja sam još kupila ovih dana
želim nam više sreće u novom natječaju
mislim da bi rusi mogli kupiti kada kupuju puno po moru

http://www.sibenik.in/zupanija/krece-ruska-invazija-na-tisno-opcinsko-vijece-blagoslovilo-stotinu-milijuna-eura-tesku-investiciju-u-jazinu/29335.html


i kakve to veze ima s imperialom?



nisam znao da je pejnović bio 15 godina u moskvi. rusa ima buljuk koji mogu ispuniti sve uvjete natječaja. finale me pomalo zanima više od zarade. posebno kad gubitak nije moguć [emo_namigusa]

Nažalost sa Rusima trenutno ima problema po pitanju ulaganja i transfera novca iz majčice Rusije
[/quote]

ovo si prefino rekao-rusi tenutačno imaju veto.

tko kaže da rusi imaju zabranu kupovati ili da nisu dobrodošli?
mogli bi kupiti i himr

Ruski investitor na dražbi kupio nekretnine ZRC-a Lipik

Pa nije to baš isto. Tvrtka iza koje stoji ruski kapital i ruska tvrtka.
Naime tvrtke koje su rusi osnovali ranije i pravne su osobe u hrvatskoj ili EU normalno posluju, no tvrtke iz Rusije imaju određena ograničenja.

Nemoj misliti na m2!

Hrvatska je globalna senzacija, a uz pomoć države to će i ostati

Malo tko, kaže Mehmedović, zna da do dolaska Gardena, nije postojala low coast kompanija koja bi vozila u Hrvatsku: “Colgan je zaključio pregovore s Ryanairom za linije kojima su putovali gosti Gardena i tako je ta kompanija ‘probila’ Hrvatsku kao destinaciju. To smo i mi sa Zrća vidjeli pa smo se počeli oglašavati u Ryanair magazinu. Uskoro se pojavio i Easy Jet, pa je usporedno s tim poslovnim pričama eksplodiralo i Zrće”.Dakle, nitko ne poriče da su priču kojom se danas Hrvatska rado hvali “zavrtili” stranci. Ali oni su našli partnere među domaćim poduzetnicima i baš je taj spoj doveo do senzacije kojoj smo danas svjedoci. To znači da postoji nova generacija poslovnih ljudi koji razvijaju biznis strategiju na industriji zabave. A njezin uspjeh više nije toliko slučajan kao u samom početku.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Rabljani-zele-Zrce-na-svom-otoku-Radna-zona-Misnjak-postaje-oaza-nocnog-zivota

Za koju godinu na Mišnjaku bi moglo niknuti svojevrsno »rapsko Zrće«, centar zabave i noćnog života koji bi trebao postati konkurencija do sada neprikosnovenom, »pravom« paškom Zrću. Takav je plan rapske gradske uprave koja je za noćni život predvidjela jednu parcelu buduće radne zone Mišnjak. Riječ je o dijelu zone smještenom u kutu, najbliže trajektnom pristaništu i iznad same ceste, s pogledom na more od kojeg je udaljena nekoliko desetaka metara.

New Report

Close