HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma nije to ni spekulant. To je neki novi entuzijasta koji je mislio danas kupit novu vespu od zarade na hg spotu.[emo_smijeh]

Intervju sa S Lončarom

Naučio sam sam lekciju, ne treba mi više ni financijski, ni strateški partner

marcello

https://www.hgshop.hr/shop.aspx?external_pk=2-24-003 Hm hm smartphone reklamiraju na panoima u Rijeci, dakle imaju neš love a i evo počeli poslovati s dobiti… izvješće je na ZSE stiglo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

kamo sreće da je hg bio ušao u predstečajnu, riješio bi se duga i onda polako, bez megalomanije, poslovati strogo racionalno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Gle ovi su konačno zabilježili dobit i to je to, dakle cijena padati više ne bi trebala i ovo je dno, još ako im krene sa prvim HR Smartphoneima,potencijalno dobra priča a dijonica na 2 kune.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Je li ima nekih novosti?


Je li ima nekih novosti?

Čekamo kao ozebli sunce

[emo_palacg]

Prpićeva kuknjava šteti HG Spotu, koji s njim više nema veze

HG Spot predstavio prvi hrvatski 3D printer Forcebook

marcello

Ja ne znam tko pusi taj low level PR…Odes u Kinu, dogovoris s tvornicom no-name mobitela/tableta/3d-printera/mikrovalnih pecnica/itd. da ti isporuce kontenjer odabranog uredaja i na njih napisu “forcebook”, “poslovnibook”, “croatianbook” i nakon toga to predstavis kao “hrvatski proizvod”…

Nema u tome ni crtica na H od hrvatskog znanja, investicije ili umijeca.obicni kineski no-name printer s zaljepljenim forcebook brandom. O slicnoj stvari je sanjao Fizulic nedavno.

...

Znamo, ali je ipak činjenica da imaju dobru prodaju “forcebook” tableta i smartphona, dobra roba za mali novac nađe kupca.

vid'la žaba...

nesto,, o ovoj “firmi” ???

New Report

Close