HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm ipak je skočilo na info. A info glasi http://www.poslovni.hr/vijesti/sasa-loncar-predlaze-ingrin-model-za-spas-hg-spota-184364.aspx

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Koliko bi bilo izdano novih dionica u swapu za 150 mil. kuna duga, ima li netko da dobro računa ovakve stvari ?

Kaže da su dobavljači već dali do znanja da će podržati dugoročno rješenje i otvaranje trgovina. “Zasad mogu biti zadovoljan što su svi svjesni težine situacije jer je alternativa u ovom slučaju stečaj, a tada svi gube”, kaže Lončar.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Normalno da svi gube, kad se nemaju od čega naplatiti u stečaju!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Sada ima 330.000 dionica, ako ih izdaju nekoliko milijuna za ovaj ogromni dug, onda je i 5 kuna velika cijena.

bolje je bit vlasnik nečeg što ne vrijedi, a možda bude vrijedilo jednog dana, nego otpisat potraživanja nakon što se ne naplatiš iz stečajne mase

Kratkoročno zbog vijesti da je stečaj potencijalno izbjegnut trebalo bi gore ali nikad se ne zna kod nas.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Hm ipak je skočilo na info. A info glasi http://www.poslovni.hr/vijesti/sasa-loncar-predlaze-ingrin-model-za-spas-hg-spota-184364.aspx

to je samo pokušaj navlačenja drugih da se uključe, ali bijedan promet od 30 K kuna dovoljno govori što ostali misle o tome [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

Promet je jednak zbroju prometa na VDKT, HDEL, THNK, JDPL, LEDO i KSST, pa ti pričaj ljubomorne bajke. Vidiš li di ti je prvi nalog na prodaji ?

Još malo pa će se firma zvati hg spot informatika..

To sam i pretostavljao-nema bankrota jer 1.previše love puše banke,dobavljaći,dioničari….
2.ako imalo logički rezonirate informatička oprema je budučnost,stalno izlaze noviteti,a svi koji žele profitirati moraju ići u korak s vremenom i naravno tehnologijom i koliko god negdje bila kriza IT oprema će uvijek biti tražena roba ,sada je samo pitanje umješnosti vodeće garniture ljudi kako će se snaći u borbi s konkurentima oko cijena proizvoda koji će biti plasirani na policama,jer danas je vrijeme gdje ljudi na žalost gledaju na svaku kunu i normalno je da će kupiti proizvod tamo gdje mu je najniža cijena…
3.sreća u nesreći za hgspot je ipak i u tome što iza njih stoji zaba{primjer optime}
4.Moje osobno mišljenje je da će ova dionica za 2-3 godine svojim vlasnicima donesti lijepu zaradu-dno je dotaknuto sada samo treba pametno i umješno poslovati,a to kolko će novih dionica biti u opticaju isl. trenutno je manje važno,usput posjedujem dionice koje sam kupio po nešto višoj cijeni od trenutne,vjerovao sam u pozitivan ishod ove sage,što se pretpostavljeno i dogodilo,jedino što nisam baš pogodio tajming za ulazak no to me uopće ne brine jer lova mi ne treba bar još 4-5 godina ,a do tada malo po malo dokupljujem…Pzdrav…


Promet je jednak zbroju prometa na VDKT, HDEL, THNK, JDPL, LEDO i KSST, pa ti pričaj ljubomorne bajke. Vidiš li di ti je prvi nalog na prodaji ?

Hahaha, da, da, kako da ne! Ide još jedan, tko zna koji vlakić na HGSP!? Tko zadnji magarac!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close