HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najjača mi je stvar da je ovaj hgspot bio preprodavač preprodane robe. i takva "firma" gradi poslovnu zgradu kao da je agrokor.

pa bili su pred bankrotom još na IPO-u, a ZABA se izgleda namjerila stići hypo banku po raznoraznim "sumnjivim investicijama". . doduše, nisu sve njihovi novci, nešto je i vaša penzija

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/




Ako su bili dužni 100 milja i dobili oprost na 50 milja, tko je ostao kome dužan 50 milja??????????? [lol]

hgspot je ostao duzan zabai ili u mom primjeru loris meni..ne kuzim sto vam tocno nije jasno?….Recimo to ovako, imate -1000kn na racunu, banka vam "oprosti" 500kn i sada imate -500…no idalje ste u minusu i duzni banci te morate skupiti tih 500kn na koje vam idu kamate, a banka vam ni u ludilu nece dati da idete vise u minus nego sto jeste ne??

[/quote]

OK, napokon sam shvatio, ali piatm se;

zar nebi bilo dobro da HGSP sada vrati tih 50 milja ZABI koja im je to oprostila pa da su na nuli ?
[/quote]

Mislim znam da me zezas al ajde…ako ovo iskreno pises onda steta sto te neznam uzivo dalo bi se dobro zaraditi…znas onaj vic

Mujo: Haso ,ajd posudi mi 100kn
Haso: Moze mujo..evo
Mujo: OK ajd sad ja tebi posudim 50kn moze?
Haso: A ajd moze…
Mujo:OK sad si ti duzan meni 50, i ja tebi 50 pa smo kvit…..

i ode mujo s nikad lakse zaradenih 50kn u djepu..

Tak nekak tvoji postovi zvuce 🙂

...

HG Spot ne ide u stečaj!
http://beta.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=C7EE09E3-CE69-4C86-8E65-21E5285E7F49


hgspot je ostao duzan zabai ili u mom primjeru loris meni..ne kuzim sto vam tocno nije jasno?….Recimo to ovako, imate -1000kn na racunu, banka vam oprosti 500kn i sada imate -500…no idalje ste u minusu i duzni banci te morate skupiti tih 500kn na koje vam idu kamate, a banka vam ni u ludilu nece dati da idete vise u minus nego sto jeste ne??

Jesi ti ovo ozbiljno mislio? Pa, nije ovo minus po tekućem računu!!!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)





Ako su bili dužni 100 milja i dobili oprost na 50 milja, tko je ostao kome dužan 50 milja??????????? [lol]

hgspot je ostao duzan zabai ili u mom primjeru loris meni..ne kuzim sto vam tocno nije jasno?….Recimo to ovako, imate -1000kn na racunu, banka vam "oprosti" 500kn i sada imate -500…no idalje ste u minusu i duzni banci te morate skupiti tih 500kn na koje vam idu kamate, a banka vam ni u ludilu nece dati da idete vise u minus nego sto jeste ne??

[/quote]

OK, napokon sam shvatio, ali piatm se;

zar nebi bilo dobro da HGSP sada vrati tih 50 milja ZABI koja im je to oprostila pa da su na nuli ?
[/quote]

Mislim znam da me zezas al ajde…ako ovo iskreno pises onda steta sto te neznam uzivo dalo bi se dobro zaraditi…znas onaj vic

Mujo: Haso ,ajd posudi mi 100kn
Haso: Moze mujo..evo
Mujo: OK ajd sad ja tebi posudim 50kn moze?
Haso: A ajd moze…
Mujo:OK sad si ti duzan meni 50, i ja tebi 50 pa smo kvit…..

i ode mujo s nikad lakse zaradenih 50kn u djepu..

Tak nekak tvoji postovi zvuce 🙂
[/quote]

Nadam se da se ne ljutite, a upravo taj vic mi je bio inspiracija ?

S druge strane, HGSP se zadužio kod ZABE za X novaca i znao je za obvezu kamata od 50 milja ili koliko već, zaboravio sam što je pisalo u novinama.
ZABA oprašta 50 milja kamata, ali u svom poslovanju HGSP je olakšao svoje obveze za 50 milja Kuna.
Pored toga ide na Ovrhu i/ili stečaj od dobavljača.

E sada morate priznati da čudni zvuči da je nestao novac odnosno planirana financijska obveza, ali i roba od dobavljača koja nije plaćena. Nezanm koliko potražuje dobavljač kad je pokrenuo Ovrhu, ali tu su ukupno s oproštenim kamatama su u pitanju veliki novci.

Znači sve je nestalo ?? I novac i roba !
Kako je to moguće ???

Osim toga ZABA bi najviše izgubila stečajem HGSP-a pa nisam baš siguran u stečaj !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


HG Spot ne ide u stečaj!
http://beta.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=C7EE09E3-CE69-4C86-8E65-21E5285E7F49

Ovo je smiješno. To su manipulacije samo takve.
I tu će očito biti trgovanja još.

Točan odgovor je...



HG Spot ne ide u stečaj!
http://beta.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=C7EE09E3-CE69-4C86-8E65-21E5285E7F49

Ovo je smiješno. To su manipulacije samo takve.
I tu će očito biti trgovanja još.
[/quote]

tako je bilo i sa ZDNK…a onda je odjednom zauvijek nestala s burze…ubrzo će i DKVS istim putem zadnje dane broji [bye]

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

Stečaj radi 800 000kn… [shocked] Ovo ima veze sa svim osim sa stečajom… [huh]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://www.poslovni.hr/vijesti/hg-spot-zatvorio-trgovine-no-to-nije-kraj-180984.aspx

nema ovdje veze ide li stečaj sutra, za mjesec ili dva…poanta je da ovdje više nema spasa jer HGSP ne može vratiti tržište koje je nepovratno izgubio, a dugovi su mu pregolemi [embarass]


nema ovdje veze ide li stečaj sutra, za mjesec ili dva…poanta je da ovdje više nema spasa jer HGSP ne može vratiti tržište koje je nepovratno izgubio, a dugovi su mu pregolemi [embarass]

Ma tu je sve mutno. Daleko bezbolnije su mogli likvidirati HGSPOT prije godinu i pol, ovako su utukli još novaca i to nizašta.

..kao što sam i mislio..nije još sve gotovo ovdje,puno toga ce se ovdje događati još..mislim da do stecaja nece doci vec ce se naci neko dugotrajno rijesenje..koje ce to biti,neznam.. [cool]

New Report

Close