HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…s obzirom na ovu vijest i ne vidim baš neku veliku rasprodaju i bježanje iz dionice…hmm,tko zna što još tu slijedi..svakako vrijedi pratiti ovu dionicu…

Da nije ovo neka sofisticirana namještaljka……?

Kupnje: HGSP-R-ACijena Količina

12,60 200
12,59 300
12,58 500
12,55 1000
12,51 159
12,23 300
12,21 200
12,20 998
12,11 400
12,10 495

Prodaje: Količina Cijena

39 13,98
300 14,00
50 14,22
42 14,45
341 14,50
100 14,80
200 14,98
1010 15,00

Čemu tolili interes na bidu……? a firma ide u stečaj……?

marcello

nije namjestaljka vec sam reko da je HGSPOT sad u fokusu investitora a neki su vec digli nekoliko bureka [lol] bice dana i dignuce se 20posto na HGSPOTU
zivio [thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

svakako Gargamel, samo tko zadnji ostane bit će magarac


nije namjestaljka vec sam reko da je HGSPOT sad u fokusu investitora a neki su vec digli nekoliko bureka [lol] bice dana i dignuce se 20posto na HGSPOTU
zivio [thumbsup]

Čudan vokabular. Kakvih investitora??
Vjerojatnije da je u fokusu špekulanata, svih vrsta, boja i okusa, ali nikakvih investitora. Osim ako ja nešto tu nisam previdio, nekakav preokret i sl., ali to su onda neke povlaštene info, javno nema naznaka da se zombi može oživijeti. Ali što možete, kako bi rekli: "Božja volja".

Firma koja ima bar na trenutak negativni kapital a trenutno ne posluje značajno pozitivno, bankrotirana je, neovisno o tome je li stečaj pokrenut ili ne – ako nije bit će. To bi trebalo biti svima jasno i ovo je već dugo vremena obični zombi. Ima takvih valjda još par na ZSE, i to je to, većina će živjeti još dugo, pa neke i "vječno".

Ali ništa strašno, bilo pa prošlo. Ne živi svaka firma vječno. Ne uspije svaki poduzetnički pothvat, ne uspije svaka investicija, nekada se i izgubi.
Zato je važno imati diverzificirani portfelj, pogotovo kada držite tako prerizične stvari kao što je ovo, pogotovo kada se nadate nekakvim preokretima a nemate jasne dokaze da je to vrlo izvjesno.

Žao mi je svih koji su izgubili svoj kapital ali tko je iz toga nešto naučio, možda ovo i nije gubitak kolikim se čini. Ovi koji sada kupuju, valjda znaju što rade, ali oni NISU investitori, oni se bave drugim vrstama posla, sasvim ok normalnim legitimnim vrstama posla, svatko radi što misli da zna najbolje. Samo nemojte toliko miješati pojmove "investitor" i "špekulant" jer jezik nam zaista nije tako siromašan da moramo imati takve višeznačnice. Sasvim jasne dvije riječi imamo, svaka sa svojim značenjem. Čisto stvar elementarnog njegovanja našeg jezika kojega bismo valjda trebali svi cijeniti.


[lol] [lol]

kolega a dali ste VI investitor zato jer ste kupili dionice 2007 i 2008 po nekolko puta skupljim cjenam pa sad ste u njima nekolko godina jer da i sad prodate gubitak bio bi 90% pa VAM je bolje cekat

ulozite u znanje

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



Zar nije nedavno ZABA "oprostila" HGSP 50.000.000,00 Kuna, gdje je taj novac ?

jao lorise…

Ti si meni duzan npr 100 milja kn…Ja ti oprrostim 50 miljakn…TO ne znaci da ce se tebi u novčaniku odjednom stvoriti 50 milja, nego da sada moras skupizi samo 50milja umjesto 100 da mi vratiš, aliidalje iamš problem kako ih skupiti…
[/quote]

Ako su bili dužni 100 milja i dobili oprost na 50 milja, tko je ostao kome dužan 50 milja??????????? [lol] [thumbsup]



[lol] [lol]

kolega a dali ste VI investitor zato jer ste kupili dionice 2007 i 2008 po nekolko puta skupljim cjenam pa sad ste u njima nekolko godina jer da i sad prodate gubitak bio bi 90% pa VAM je bolje cekat

ulozite u znanje

[bye]
[/quote]
Očito ništa ne znaš o mom portfelju. Ja sam zadnjih 3,5 godine koliko se aktivno bavim pravim investiranjem sa svojim doduše malim portfeljom (nakon par godina "učenja" i "virtualnog investiranja") time-weighted (NAV) bolji od CROBEX-a, a apsoultno (dollar-weighted) sam u kroz te 3,5 godine kroz koje sam doživio i tu krizu i sve…, u prihvatljivom plusu, a u dionicama u kojiam se osjećam vrlo ugodno, koje smatram i dalje bitno podcijenjenima i podcijenjenijima "od prosjeka tržišta".


Ako su bili dužni 100 milja i dobili oprost na 50 milja, tko je ostao kome dužan 50 milja??????????? [lol]

hgspot je ostao duzan zabai ili u mom primjeru loris meni..ne kuzim sto vam tocno nije jasno?….Recimo to ovako, imate -1000kn na racunu, banka vam "oprosti" 500kn i sada imate -500…no idalje ste u minusu i duzni banci te morate skupiti tih 500kn na koje vam idu kamate, a banka vam ni u ludilu nece dati da idete vise u minus nego sto jeste ne??

...



Ako su bili dužni 100 milja i dobili oprost na 50 milja, tko je ostao kome dužan 50 milja??????????? [lol]

hgspot je ostao duzan zabai ili u mom primjeru loris meni..ne kuzim sto vam tocno nije jasno?….Recimo to ovako, imate -1000kn na racunu, banka vam "oprosti" 500kn i sada imate -500…no idalje ste u minusu i duzni banci te morate skupiti tih 500kn na koje vam idu kamate, a banka vam ni u ludilu nece dati da idete vise u minus nego sto jeste ne??

[/quote]

OK, napokon sam shvatio, ali piatm se;

zar nebi bilo dobro da HGSP sada vrati tih 50 milja ZABI koja im je to oprostila pa da su na nuli ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


zanimljivo kako je ”netko” da ne spominjemo ime jučer prodao preko 6000kom po bidu, a danas prijedlog za otvaranje stečaja. mi nemamo SEC, već Hanfu, a za ovo rtrgovanje jučer bi odavno ekipa u plavim majicama banula u ured dotičnog.

prije bi trebalo hospitalizirat onog tko je to kupio i proglasiti ga poslovno nesposobnim. ovo je gore od zdenke

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

GAME OVER!

http://www.vecernji.hr/biznis/hgspot-stecaj-neke-banke-ostaju-bez-svojih-potrazivanja-clanak-297542

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close