HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zatvoren HG Spot u Metkoviću. Na upit mailom kažu problemi u poslovanju i da se klijenti strpe do mogućeg ponovnog otvaranja.
(Ali prije da će doći do zatvaranja i ostalih trgovina.)


Znači gotovo, imovine nemaju osim upravne zgrade koju je ZABA već namijenila sebi, a iz čega će se ostali naplatiti, možda ovrhama nad suvlasnicima. Eto nam reprize Vemila, u još gorem izdanju.

Nemoj tako, imaju oni više od 27 miliona goodwilla u bilansima…. a bolje i to, nego da nosaju badwill… [lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Ako izlazi Čejvan, ima još 20 000 komada, zato bez guranja, spreman je sve istovarit na 14, a i to mu je premija uz book -402,44 kn po dionici.

Čekam ga na -402,44kn sa nalogom od 20 000 komada. Za avansno plaćanje mogu mu to preuzeti i po -399,99kn.

dobri dan
nisam piso na ova tema do sada al kako je stecaj stigo stigo sam i ja [smiley]
o ovoj dionici nemislim nista dobro ali zato mislim da ce se moc dignut 20 posto kad stigne povlacenje stecaja
sa stovanjem

ps. vidim ovde je moj prijatelj fotije sa validusa

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Zatvoren HG Spot u Metkoviću. Na upit mailom kažu problemi u poslovanju i da se klijenti strpe do mogućeg ponovnog otvaranja.
(Ali prije da će doći do zatvaranja i ostalih trgovina.)

Kolega zatvorene su sve trgovine Hg spota. Ovo je kraj!

Zar nije nedavno ZABA "oprostila" HGSP 50.000.000,00 Kuna, gdje je taj novac ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Jucer dodem navecer u HGSPOT kupit eksterni disk kad na vratima pise "inventura"..mislim si pa tko normalan sad radi inventuru bit ce da je neko s*…kad eto ti ga na

Steta…bili su dobra firma pogotov u pocetku, prvi komp sam kupio tamo, kasnije kad su otisli u Utrine su se pokvarili i poceli su prodavati vešmašine,fenove itd postali bahati i zgadili mi se, ali od kad se Prpic vratio opet je to bio onaj dobri stari simpaticni HGSPOT ciji djelatnici su se maksimalno trudili, ecsto sam bio tamo ali isto tako cesto sam u cjeloj zgradi (uz prodavace)..

Ful mi je zao ove firme, ali eto i to se moralo dogoditi..Jednostavno poplava ovih kvazifirmi bez skladišta tipa MagazinRS,Protis, Diskont24 i mnogih drugih koji imaju višestruko manje troškove nego HGSPOT a time mogu imati i konkurentniju cijenu zabili su im posljednji čavao

...


Ovo je kraj!

prijtalju ovo je pocetak

pogledaj DKVS-R-A dionica delistirana sa burze a jos se trguje [shocked] a VLDS-r-a racun u blokadi 3 godine a na 12 kuna je

HGSPOT je tek sada u fokusu investitora

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Zar nije nedavno ZABA "oprostila" HGSP 50.000.000,00 Kuna, gdje je taj novac ?

jao lorise…

Ti si meni duzan npr 100 milja kn…Ja ti oprrostim 50 miljakn…TO ne znaci da ce se tebi u novčaniku odjednom stvoriti 50 milja, nego da sada moras skupizi samo 50milja umjesto 100 da mi vratiš, aliidalje iamš problem kako ih skupiti…

...

zanimljivo kako je ”netko” da ne spominjemo ime jučer prodao preko 6000kom po bidu, a danas prijedlog za otvaranje stečaja. mi nemamo SEC, već Hanfu, a za ovo rtrgovanje jučer bi odavno ekipa u plavim majicama banula u ured dotičnog.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

http://www.hgspot.hr/trgovina-dionicama-na-facebooku

marcello



Zar nije nedavno ZABA "oprostila" HGSP 50.000.000,00 Kuna, gdje je taj novac ?

jao lorise…

Ti si meni duzan npr 100 milja kn…Ja ti oprrostim 50 miljakn…TO ne znaci da ce se tebi u novčaniku odjednom stvoriti 50 milja, nego da sada moras skupizi samo 50milja umjesto 100 da mi vratiš, aliidalje iamš problem kako ih skupiti…
[/quote]

sada kužim,

a onih 50 milja koje si mi oprostio popodne podijelimo ili ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close