HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.limun.hr/main.aspx?id=705106

ovo je vijest od jučer, to znači da HG Spot ide dalje uz podršku ostalih vjerovnika

Dali netko zna kad bi trebali objaviti da li im banke "opraštaju" kamatu??I zna li netko išta ?

obzirom da se ništa ne piše, a tvrtka normalno posluje hmmm, čut ćemo uskoro neku dobru vijest

Bio u HG SPOTU, interesirao me fotić, imaju zadnji komad na polici, svi ga žnjarali, cijena 3900 kn. Pitam ja ima kakav popust na gotovinu a i aparat je otvoren, zadnji komad a oni kao ajde može 5%.
Ja lijepo zahvalim, odem u drugi dučan isti aparat original zapakiran, cijena 3640 kn te popust za gotovinu 10%. Toliko o HG ŠROT-u.

može kolega informacija o kojem se aparatu radi i gdje je toliko jeftiniji isti taj uređaj baš me zanima?


Bio u HG SPOTU, interesirao me fotić, imaju zadnji komad na polici, svi ga žnjarali, cijena 3900 kn. Pitam ja ima kakav popust na gotovinu a i aparat je otvoren, zadnji komad a oni kao ajde može 5%.
Ja lijepo zahvalim, odem u drugi dučan isti aparat original zapakiran, cijena 3640 kn te popust za gotovinu 10%. Toliko o HG ŠROT-u.


može kolega informacija o kojem se aparatu radi i gdje je toliko jeftiniji isti taj uređaj baš me zanima?


Bio u HG SPOTU, interesirao me fotić, imaju zadnji komad na polici, svi ga žnjarali, cijena 3900 kn. Pitam ja ima kakav popust na gotovinu a i aparat je otvoren, zadnji komad a oni kao ajde može 5%.
Ja lijepo zahvalim, odem u drugi dučan isti aparat original zapakiran, cijena 3640 kn te popust za gotovinu 10%. Toliko o HG ŠROT-u.


Imaš pm

[/quote]

Po danas protrgovanih 2.476 dionica i porastu cijene od 5,11% izgleda da HG "ŠROT" ponovno dolazi u modu. Valjda iz ekoloških razloga…….Kupiš novi TV i ako doneseš stari dobivaš 10% popusta. Barem je tako bilo do nedavno. [smiley]

marcello

šta se događa? pozitivna blokada?

Ako izlazi Čejvan, ima još 20 000 komada, zato bez guranja, spreman je sve istovarit na 14, a i to mu je premija uz book -402,44 kn po dionici.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/otAmUa5FyRXlcm4T9MzTLQ==.pdf

Microline podnio prijedlog za otvaranje stečajnog postupka pred TS u Zg.

Znači gotovo, imovine nemaju osim upravne zgrade koju je ZABA već namijenila sebi, a iz čega će se ostali naplatiti, možda ovrhama nad suvlasnicima. Eto nam reprize Vemila, u još gorem izdanju.

Prpić kao bijeli princ ga ipak nije mogao spasiti. Taj čovjek živi u mašti. Uskoro će početi bježanija iz dionice, tko zadnji magarac

New Report

Close