HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vjeko, sagledaj sve probleme realno, nemoj lupetati bez veze! Prihod je najbitnija stavka u cijeloj priči oko HGspota, a on je trenutno katastrofa, sa obzirom na njihove potrebe i obaveze!

Ajde ti radije pogledaj bid na KSST, ja bih se jako zabrinuo sa onakvom kupnjom. Ili to već gledaš gdje bi se prebacio, a HGSP nekako miriše na 100% u kratkom razdoblju.
Ako se nešto jedva moglo kupiti po 16 bez oprosta dugova, zašto sada nebi moglo po koju kunu više, ja prodajem i građevinu i pojačavam poziciju.

Spidey,a kad je to bilo tako bitno kod nas.Bitno je jel možeš šta ušićarit na dionici za dan dva i to je to.Kad bi se to gledalo svi bi mi bili bogati.


… ja prodajem i građevinu i pojačavam poziciju.

Ne brini ti za KSST, znam da vam je to svima bolna točka na tržištu! 600 % plusa, ne može to svak zaradit, znam! Pazi se ovdje da vas ne ubije pretjerana likvidnost! Navalili investitori, hahahah!

Btw. Vidim da si ti pogodio oba dva rastuća sektora, hahaha! Kad me već potežeš za jezik!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



… ja prodajem i građevinu i pojačavam poziciju.

Ne brini ti za KSST, znam da vam je to svima bolna točka na tržištu! 600 % plusa, ne može to svak zaradit, znam! Pazi se ovdje da vas ne ubije pretjerana likvidnost! Navalili investitori, hahahah!

Btw. Vidim da si ti pogodio oba dva rastuća sektora, hahaha! Kad me već potežeš za jezik!
[/quote]

Možda se vama na KSST poveća likvidnost kada dođete do fer cijene od 1500 kn, a HGSP u idućih sedam dana leti nakon službene potvrde napisa.

Za mene ne brini, odradio sam 1800 kuna zarade po dionici na KSST, tako da mi nikako nije bolna točka, a sada sa tom zaradom mogu kupovati HGšrot, i to opušteno.

Vidimo se idući tjedan na 3x,xx.

Čestitam compa, volio bi da zaradiš na HGSP x 4, ja nisam jalan! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Vjeko, sagledaj sve probleme realno, nemoj lupetati bez veze! Prihod je najbitnija stavka u cijeloj priči oko HGspota, a on je trenutno katastrofa, sa obzirom na njihove potrebe i obaveze!

…gle,kao prvo ne lupetam gluposti jer znam što govorim…a što se tice prihoda nitko nije rekao da ga ne gledam..bitan je prihod istina i to jako…ALI reci mi koliko posto ulagača na ovoj Burzi gleda prihode uopce kad ulaze u neku dionicu???…hahah..pa Burza nam je puna špekulativnog kapitala pogotovo u dionicama kompanija kao što je Hg Spot,Ingra,Magma i mnoge druge…pa reci mi tko dize cijene toliko da dionice imaju rast u 2-3dana oko 50-60% i vise???…Hvala

@Vjeko1987
Pretpostavljam da ti je 1987 g. rođenja, stoga i ne čudi da si se našao uvrijeđen mojim komentarom. Ja tebe niti jednom riječju u svom komentaru nisam spomenuo, i mi nismo nikakve kolege, a moj komentar je više nego jasan i 100% točan

Haha Vjeko, jos uvijek ti mama neda vani nakon sto si joj ustedevinu potratio na HGS?

Dionica ima 3 mjeseca pada, i onda jednodnevni rast uz promet od 200-300k. I onda slijedi opet tromjesecni pad itd. Tesko tu itko zaraduje osim njih par na izvoru informacija.



Vjeko, sagledaj sve probleme realno, nemoj lupetati bez veze! Prihod je najbitnija stavka u cijeloj priči oko HGspota, a on je trenutno katastrofa, sa obzirom na njihove potrebe i obaveze!

…gle,kao prvo ne lupetam gluposti jer znam što govorim…a što se tice prihoda nitko nije rekao da ga ne gledam..bitan je prihod istina i to jako…ALI reci mi koliko posto ulagača na ovoj Burzi gleda prihode uopce kad ulaze u neku dionicu???…hahah..pa Burza nam je puna špekulativnog kapitala pogotovo u dionicama kompanija kao što je Hg Spot,Ingra,Magma i mnoge druge…pa reci mi tko dize cijene toliko da dionice imaju rast u 2-3dana oko 50-60% i vise???…Hvala
[/quote]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


…gle,kao prvo ne lupetam gluposti jer znam što govorim…pa reci mi tko dize cijene toliko da dionice imaju rast u 2-3dana oko 50-60% i vise???…Hvala

Pa, valjda ti današnji promet od cijelih 5.981,49 kn sve govori!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

HGSP nije postigao deal sa bankama prenosi poslovni.

Ko još vjeruje danas je prilika za dokup.Samo jel ima takvih?


HGSP nije postigao deal sa bankama prenosi poslovni.

U tekstu iz seebiza stoji da će se znati rezultati dogovora kroz 10 dana. Uprava Hg-spota ne može reći da nema pregovora samo da dogovor nije ostvaren……. Velike špekulacije su na ovoj dionici…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close