HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Da li je netko izračunao koliko je to duga oprošteno po dionci?

cca 150 kuna oprosta po dionici

50 mil. kn / 330000 dionica
[/quote]

a kolike su preostale obveze po dionici?
[/quote]

Nitko ne spori da je ovo loša tvrtka, ali dionica je jedna od najunosnijih na ZSE.
Ti dugovi su bili i prekjučer, ali oprost 50 mil. kamata je nova činjenica. 150 kuna zaslužuje rast na 35.

jučer je vrijedila ona "sell on news"…sad polako nazad na 16-17 kn

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

O što nas degenerici časte svakoga sa 10 aseva, presmiješan forum multinickova. [tongue]

vijest je dobra, iako to još uvijek nije prava vijest nego tek najava sklapanja sporazuma….po reakciji ulagača vidi se da mnogi još u to ne vjeruju i prava kupnja i rast cijene počet će tek kad se doista potpiše sporazum između banaka i HGSP-a.
sad je odlična prilika za kupnju (dokup) tko vjeruje u potpis sporazuma jer cijena bi tada mogla otići preko 30 kn u jednom danu

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!


vijest je dobra, iako to još uvijek nije prava vijest nego tek najava sklapanja sporazuma….po reakciji ulagača vidi se da mnogi još u to ne vjeruju i prava kupnja i rast cijene počet će tek kad se doista potpiše sporazum između banaka i HGSP-a.
sad je odlična prilika za kupnju (dokup) tko vjeruje u potpis sporazuma jer cijena bi tada mogla otići preko 30 kn u jednom danu

Ključna riješ je: vjeruje, jer prije je bila puno teža situacija u hg-u pa ga su ga spasili i nitko razuman ga sad nebi išo uništiti.

Ja vjerujem da će doći do pozitivnog dogovora ali svejedno neću kupiti (možda ako padne do 15-16), ostalima nek je sa srećom.

let your money speak for you, punk!

…ovdje ce se puno toga jos događati u narednom periodu..hehhe…to je sigurno…


…ovdje ce se puno toga jos događati u narednom periodu..hehhe…to je sigurno…

Ako se dogovore evo nje opet oko 60kn
Zaba neće dopustiti da joj propadnu novci(kao i OPTE).
Vidjet ćemo kako kažu za oko 30 dana



…ovdje ce se puno toga jos događati u narednom periodu..hehhe…to je sigurno…

Ako se dogovore evo nje opet oko 60kn
Zaba neće dopustiti da joj propadnu novci(kao i OPTE).
Vidjet ćemo kako kažu za oko 30 dana
[/quote]

Nisu rekli oko 30 dana, nego 10 dana :

Vaš link

Zaista ne znam na temelju čega vi ulažete novce. Najbolja vijest vam je da će banke oprostiti dio kamata Hg spotu. Hoće li za to dobiti nešto za uzvrat? Zašto bi uopće opraštale kamate? Nije valjda zato što će biti presretne ako i glavnicu uspiju izvući. Mene zanima poslovanje ove firme, a ono je jako loše. Kod mene u Hg spotu rade prevaranti i lopovi. Osim toga najskuplji su što se tiče cijena. I na temelju čega da vjerujem u ovu firmu?


Zaista ne znam na temelju čega vi ulažete novce. Najbolja vijest vam je da će banke oprostiti dio kamata Hg spotu. Hoće li za to dobiti nešto za uzvrat? Zašto bi uopće opraštale kamate? Nije valjda zato što će biti presretne ako i glavnicu uspiju izvući. Mene zanima poslovanje ove firme, a ono je jako loše. Kod mene u Hg spotu rade prevaranti i lopovi. Osim toga najskuplji su što se tiče cijena. I na temelju čega da vjerujem u ovu firmu?

Koristiš li ti nešto osim kanabisa ???
Cijene u HG spotu su uvijek bile konkurentne, a osoblje najpristojnije i najstrpljivije sa kupcima, zato ne lupetaj, ili kupi ili dimi.


Zaista ne znam na temelju čega vi ulažete novce. Najbolja vijest vam je da će banke oprostiti dio kamata Hg spotu. Hoće li za to dobiti nešto za uzvrat? Zašto bi uopće opraštale kamate? Nije valjda zato što će biti presretne ako i glavnicu uspiju izvući. Mene zanima poslovanje ove firme, a ono je jako loše. Kod mene u Hg spotu rade prevaranti i lopovi. Osim toga najskuplji su što se tiče cijena. I na temelju čega da vjerujem u ovu firmu?

A jel tebe netko tjera da kupiš ovu dionicu?Neznam čemu nervoza,tebi ni u džep ni iz džepa. [wink]

Ne koristim drugi nick. Imao sam par loših iskustava sa Hg spotom, ali se pod prijetnjom novina sve uvijek riješavalo. Što se tiće cijena, posjetite stranicu http://www.nabava.net pa provjerite gdje je hgspot na popisu

New Report

Close