HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas sam kupio neki hardver i moram reći da sam opet iznenađen skupoćom u hgspotu. Konkretno bili su 20% skuplji od Linksa. A Links uopće ne smatram jeftinom trgovinom, ali su imali sve što tražim. Stvarno neznam kome oni prodaju svoju robu.

PD tiskano izdanje

Rast cijena PC – a i TV – a

Potresi i tsunami

…..uništio je značajne kapacitete elektroničke industrije u toj zemlji na koju otpada oko 60% svjetske proizvodnje čipova, kaže se u analizi HG Spota..

H.P.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

opa.. preko 2100 komada ode.. jel to neka naznaka dobrih vijesti?


opa.. preko 2100 komada ode.. jel to neka naznaka dobrih vijesti?

…mislim da je..to cemo uskoro vidjeti,za kojih par dana…i onda idemo samo UP!!!!!!

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

biće da je ovo?


Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

biće da je ovo?

…pa to je izvrsna vijest…plus ako kvartalno izvješće bude dobro.. UP!!!!!!


Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

biće da je ovo?

e pa ako je to razlog za rast… banke nisu imale drugog izbora, ili ga poslat u stečaj ili prolongirati agoniju pa se možda kroz par godina izvuče… ali i dalje tu ostaje 200 milja kuna dga, sve skupa jedno veliko [bye]

ma svejedno, pozitivna blokada, to je nešto što nisam očekivao ovdje tako skoro.. lijepo za vidjeti..

kolege, don’t kill the messenger; samo sam zakeljio link koji potencijalno objašnjava lupanje po asku i pozitivnu blokadu. nemam naime hgsp…



Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

biće da je ovo?

e pa ako je to razlog za rast… banke nisu imale drugog izbora, ili ga poslat u stečaj ili prolongirati agoniju pa se možda kroz par godina izvuče… ali i dalje tu ostaje 200 milja kuna dga, sve skupa jedno veliko [bye]
[/quote]

…joj,ajd molim te ne s*ri…idi si nađi neku drugu dionicu a nas ostale pusti na miru da radimo što hocemo…imaš bezbroj dionica sa deset puta gorim stanjem od Hg Spota tako da se o tome nema što raspravljati…ovo je jako dobra i pozitivna vijest i ocekujem ih jos u narednom razdoblju..pozdrav dioničarima Hg Spota…

gotovo, navlakuša je završila, do kraja tjedna opet na 16,xx kn [bye]

U četvrtak je, naime, u prostorijama HG Spota (ZSE:HGSP-R-A) u Zagrebu održan sastanak Uprave i vjerovnika na kojem je Zagrebačka banka, najveći vjerovnik, predložila otpis svih kamata obračunatih do 30. lipnja 2011. te prolongiranje otplate svih dugova do 31.prosinca 2012

Ovom radnjom zaba omogućava pozitivno poslovanje HG-spota u svim kvartalima……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close