HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ Mcinha i Vjeko1987

ne zelim se prepisivati oko gluposti sa tobom i vjekom …

– od kuda imam info za Apple prodaju nije vasa stvar. ako zelite, raspitajte se o prodaji iPada. Odite u taj toliko "hvaljeni" HG i pitajte prodavace koliko su ih prodali od pocetka …

– za skrbnicki, pogledakte top10 malo duze u proslost i sve ce vam biti jasno …

– jasno pise: "Apple distributer je u zadnjim pregovorima sa njima oko pordaje iPada". To znaci da bi se uskoro trebali poceti prodavati i u VIPu i u Tcomu. Kada tocno, jos ne znam.

ako necete, ili ne znate ili ne mozete doci do informacija, nije OK nekoga prozivati da laze jer ste lijeni i povrsni. Samo napadate bukom i glupostima. Necu vise trositi vrijeme na vas.
over&out [sealed]


Nemaš dokaza ni za jedno ni za drugo ni za treće, blatiš i još se ljutiš. Mora da si obišao sve dućane pa si brojao koliko je prodano, ako nemaš službene podatke onda bolje šuti. Evo ja imam info da su prodali 10 000 komada ovaj tjedan, odakle mi podatak ne tiče te se. Strašni argumenti btw. ovo:
Apple distributer je u zadnjim pregovorima sa njima oko pordaje iPada ne piše nigdje.
Ajd bok i neš mi falit [bye]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Evo ja imam info da su prodali 10 000 komada ovaj tjedan, odakle mi podatak ne tiče te se.

Ovo je točno. Ja sam ih kupio 9.982.
Strašno su mi guba.



Evo ja imam info da su prodali 10 000 komada ovaj tjedan, odakle mi podatak ne tiče te se.

Ovo je točno. Ja sam ih kupio 9.982.
Strašno su mi guba.
[/quote]
jesi li ih kupio u hgspotu je pitanje [tongue]

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Vaš link

Evo još razloga u prilog kupnje iPada [smiley]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Prvo je upropastio HGSpot svojim suludim idejama i projektima, a sada još novac nosi vani!?

7. veljača 2011.| Bernard Ivezić

Saša Lončar uložit će 6 mil. eura u Srbiju umjesto u Dalmaciju

Nakon tri godine propalih sastanaka s lokalnim političarima, birokratskih zavrzlama i destimulirajućih potpora poslušao sam savjet poslovnih partnera, kaže Lončar i odustao od Hrvatske

Saša Lončar, suosnivač i vlasnik četvrtine HG Spota, u Srbiji gradi pet hidroelektrana za gotovo 200 milijuna kuna, doznaje Poslovni dnevnik. Riječ je o trima malim hidroelektranama snage od 500 kW do 1,5 MW, koje će se nalaziti u istočnoj Srbiji, u Timočkoj krajini, te četvrtoj kod Valjeva. Za petu. ujedno i najveću, snage 10 MW, tek traži lokaciju. Lončar kaže da će prve dvije elektrane biti u pogonu do kraja iduće godine…

http://www.poslovni.hr/vijesti/sasa-loncar-ulozit-ce-6-mil-eura-u-srbiju-umjesto-u-dalmaciju-171287.aspx

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Reklama za iPad na sve strane od ZABA 90 sekundi u udarnom terminu na HRT1, gdje se reklamira i HGSP do businessa i ovoga
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ljudi moji naprni ste s iPadom…Uskoro ce izaci iPad 2 i ako njega HGSPOT bude u mogucnosti ODMAH prdavati tu je onda zarada….

Svu zaradu od iPada pobrali su sverceri koji su ga svercali iz USA i Italije, cjene iPada u ducanu IDENTICNE su cjenama za koje ih se prdavalo u njuskalu….Prijtelj mi je prodao preko 50 iPada pred Bozic, da je tada HGSPOT mogao prodavati iPad ( a pricalo se da ce se za Bozic tamo prodavati) to bi bio pravi posao jer bi ljudi sigurno kupili od HGSpota s garancijom, nego od svercera s usmenom garancijom…Tko je htio iPad kupio ga je iovako ionako, sad se ceka iPad2 za koji se spekulira izlazak krajem veljače

iPad je gotova prica, ako dobiju iPad 2 u kraktom roku nakn st izadje to ce biti posao ostalo su price

...

a zasto nebi dobili ipad2 kada vec imaju ipad.
jedino sto im i konkurencija ima ipad na prodaju pa i dalje nema povecanog razloga za odlazak u hgspot.

Iz istih razlog iz kojih TMobilw nema novi iPhone cim izadje vec kasni po par mjeseci…..Apple ne uspjeva proizvesti dovoljno iPada i jedina zemlja di ih ima uvjek za kupiti je USA, u Italiji se znalo cekat po 2mjeseca od predbiljezbe za dobiti…

Ukoliko se HGSPOT nekako uspije dogovoriti da u razumnom roku dobije iPad2 super, inace 0bodobva

...


od 03.02.2011


@Vjeko1987

………

2) Iza RBA skrbnickog stoji Ingra i Čejan. Ako ne znas tko stoji iz skrbnickog RBA, nemoj pisati da lazem. Rađe dobro prouci Ingru, revizorska izvjesca i sl. A ti, kao i do sada, vjeruj u sto god hoces …

molim [cool]

@ vjeko1987
kao sto sam i nedavno napisao. Iza RBA skrbnickog su Ingra i Čejvan.
http://zse.hr/default.aspx?id=34082

Od 25.1. su ukupno prodali vise od 11.500 dionica, a prodaju i dalje …

zasto oni prodaju, a imaju sve inforamacije o "uspjesnom" poslovanju? jer su uvjereni u plan spasavanja? [rolleyes]

Prije spasavaju sto se spasit da …. [bye]

ići će ovo gore…trash je u modi na zseu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

…kolega Newuser ja se ispricavam sto sam neutemeljeno i bez prethodne provjere Vas optuzio za laganje…prihvacam krivnju… [smiley]

….da,prodaju i dalje..to se slazem al opet neko i kupuje te dionice tako da jos je svasta moguce…pogotovo kad se skrbnicki isprazni do kraja…onda cemo vidjeti sta slijedi…svasta se moze dogoditi ali za stecaj ne vjerujem da ce ikad vise biti u pitanju bez obzira na trenutne dugove…to je moje misljenje…hvala [smiley]

New Report

Close