HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nema nje ispod 15 kn,a još malo nebu je ni ispod 40 [cool]

…slažem se kolega…i mislim da to možemo vrlo skoro očekivati… [cool]

Haha, a na temelju kojeg izracuna ste Vas dvojica dosli do te spoznaje?



nema nje ispod 15 kn,a još malo nebu je ni ispod 40 [cool]

…slažem se kolega…i mislim da to možemo vrlo skoro očekivati… [cool]
[/quote]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Vidio sam da se tri poslovnice u Zagrebu zatvaraju, sve se pakira, ovu poslovnicu u Utrinama uzima banka za svoju poslovnicu i show room za neku robnu marku. Izgleda da ih je Prpa opet dokapitalizirao prvi put po nominali, drugi put po tržišnoj. A bit će još toga za delisting……ovo je već odavno delistirano.

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?


Haha, a na temelju kojeg izracuna ste Vas dvojica dosli do te spoznaje?

…ne brini se MaliMišu…vidjet ces kad dođe vrijeme… [cool]

Hahaha.



Haha, a na temelju kojeg izracuna ste Vas dvojica dosli do te spoznaje?

…ne brini se MaliMišu…vidjet ces kad dođe vrijeme… [cool]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

….a neznam ko ce se zadnji na kraju smijati a tko plakati…

Mlad si nauciti ces. valjda…

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

ma ko se stalno postavlja na 20,pusti ih da se spuste [angry]


Nemoj reci da ti nisam rekao……


Evo i danas opet po tko zna koji put je dnevni promet 20kn. Mudro je MaliMis zaključio da je to realan dnevni promet, ubuduće ću ga slušati bez ikakvih pogovora i sumnji, jer kako on kaže, tako uvijek i je, današnje trgovanje to dokazuje.

[/quote]

Ne razumijem, što si ti to rekao?? Ja se sjećam samo tvojih viceva i izjava da je realan promet ovdje 20 kuna dnevno, a jučer je promet bio skoro 100 000kn, danas nešto manje od 30 000kn, pa mi nije jasno na što aludiraš??

A ako te veseli pad na 20-ak kuna ovih dana, uživaj, jer ovaj pad je kratkog vijeka, to bi da pratiš kretanje dionice, do sada mogao i sam znati zaključiti. Ovaj tjedan je oko 20kn ,slijedeći će biti 22, 23kn, tako da ovaj tjedan još zapni s negativnom propagandom, jer slijedeći tjedan ovo raste. Ako se ja koji imam ovu dionicu ne zamaram cijenom na dnevnoj i tjednoj bazi, onda mi stvarno nije jasno da se ti koji je nemaš toliko uzbuđuješ oko cijene ovih dana??


Haha, a na temelju kojeg izracuna ste Vas dvojica dosli do te spoznaje?



nema nje ispod 15 kn,a još malo nebu je ni ispod 40 [cool]

…slažem se kolega…i mislim da to možemo vrlo skoro očekivati… [cool]
[/quote]

[/quote]

Ja ne znam na temelju čega oni tako računaju, ali sam siguran da ne računaju tvojom metodom gatanja iz taloga kave i bacanja graha.

Provjereno je da se poslovnica u OSIJEKU zatvara po sistemu: KLJUČ U BRAVU

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

nije mi jasan onaj grden?frajer uđe na cca 25-26 kuna,a iskrca se na 19- 20 i popljuga cca 30-40 milja!svaka čast majstore. [lol] [lol] [lol] a kaj si već uletio u ingru ili magmu? [lol]

New Report

Close