HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemoj reci da ti nisam rekao……


Evo i danas opet po tko zna koji put je dnevni promet 20kn. Mudro je MaliMis zaključio da je to realan dnevni promet, ubuduće ću ga slušati bez ikakvih pogovora i sumnji, jer kako on kaže, tako uvijek i je, današnje trgovanje to dokazuje.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


evo ako nije neko pročitao…http://www.bizon.hr/hgspot-%C4%87e-svoj-dug-otpla%C4%87ivati-10-godina-dp1.html

Samo potvrda da je dionica špekulantska jer hg se ne drži duže od par mjeseci.

– nema dividende
– veliki dug
– otplaćivanje duga trajat će jako dugo

+ dogovoreno je sve s vjerovnicima
+ hg je u vlasništvu banaka što znači da neće propasti
+ promet im je sve veći
+ novi dobavjlači

Bit će zanimljivo vidjeti iduće izvješće i dali im prihodi rastu i koliko.

nema ovdje spasa, cijena tone kao kamen, mogla bi se zaustaviti oko 8 kn, kao kod VLDS, DKVS….

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


– nema dividende
– veliki dug
– otplaćivanje duga trajat će jako dugo

+ dogovoreno je sve s vjerovnicima
+ hg je u vlasništvu banaka što znači da neće propasti
+ promet im je sve veći
+ novi dobavjlači

Svatko bi trebao špekulirati junkom ali u granicama normale.
Ja sam se zaigrao pa izgubio 40% portfelja na hg, vlds i dkvs tako da je junk za mene prošlost.
Sva sreća pa je ina nadoknadila dosta gubitaka iako ne sve ali opet gorak je okus kad na junku ostaneš zandnji prst.

Normalno da tone, to je i realna situacija sad, i od davno prije. Ova je firma pretvorena u teški junk, i bila je idealna špekulantska dionica. Sad bi se svi špekulanti trebali maknut odavde, jer više ode nema zarade.
Ali dobra je strana što je eto Prpić upao u igru i povukao, i ako nastavi sa svojim radom i ostvarivanjem ciljeva uz podršku ostalih, banaka, ova dionica ima budućnost. U suprotnom slučaju ovo sve propada.
Ode dugo neće biti zarade, ali osobno nekoj daljoj budućnosti vidim oporavak, naravno ako se nastavi sa aktivnostim koje se poduzimaju u posljednjih pola godine.

Ali kao što bi sljepci rekli, bumo videli…

Bliži se trenutak...

ovo bu još na kraju pozitiva ne žimku??????


ovo bu još na kraju pozitiva ne žimku??????

Hoće, samo je pitanje kada. Ali ne unutar slijedećih dvije-tri godine.


ovo bu još na kraju pozitiva ne žimku??????

navlače kupce da se dignu na 20 kn, a onda….. [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

…nije,vratit ce se cijena ponovno do kraja tjedna na nekih 22-24kn…ovo je bio val uplasenih i naivnih koji su izlazili iako iskreno onaj clanak nije uopce los kako drugi misle…na ovoj dionici ce biti jos uspona i padova,bez sumnje…sam treba cekati priliku…a sto se tice spekulanata nece oni uopce izaci iz nje…vjerujem da su oni bas danas kupovali jos tak da sve je moguce u narednom periodu…hehhe


…nije,vratit ce se cijena ponovno do kraja tjedna na nekih 22-24kn…ovo je bio val uplasenih i naivnih koji su izlazili iako iskreno onaj clanak nije uopce los kako drugi misle…na ovoj dionici ce biti jos uspona i padova,bez sumnje…sam treba cekati priliku…a sto se tice spekulanata nece oni uopce izaci iz nje…vjerujem da su oni bas danas kupovali jos tak da sve je moguce u narednom periodu…hehhe

prije kupnje sačekati pad ispod 15 kn…onda se eventualno igrati s manje love

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

nema nje ispod 15 kn,a još malo nebu je ni ispod 40 [cool]


nema nje ispod 15 kn,a još malo nebu je ni ispod 40 [cool]

znači ipak ide stečaj i delistiranje? [cry]

New Report

Close