HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao sto rekoh, ovo ti je relan dnevni promet – 23,00 kn.

[lol] [lol]


Da s obzirom da je dnevni promet 20 kn.


posebice jer ovoliki promet već dugo na dionici nije zabilježen, a sva kupnja ide po asku.

[/quote]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Vidim opet si u elementu, pa da te pitam kada je to promet bio 23 kune??? Koliko ja vidim, u zadnjih deset dana trgovanja, prosjek dnevnog prometa je 27 000kn. I nemoj vaditi moje postove iz konteksta, jer taj dan promet je bio 120 000kn. Inače, jer tebi što znače pojmovi likvidna, nelikvidna dionica? Ima i jednih i drugih na burzi, a kakva je ova, zna se, nije ovo HT po prometu. Malo si prouči kotacije na ZSE, pa mi napiši što si zaključio.

….


Kao sto rekoh, ovo ti je relan dnevni promet – 23,00 kn.

Ok…hvala sto si nam to utvrdio..to bez tebe ne bi znali…a da se malo okrenes pametnijim stvarima i vijestima kakve god bile,dobre ili lose…nas dionicare pusti na miru…vjerujem da ce na skupstini 4.sijecnja biti sve sta treba objavljeno pa cemo onda vidjeti tko je bio u pravu a tko ne…zadnijh par mjeseci citam ovaj forum i stvarno se cudim kakvih sve prepucavanja ovdje ima…nevjerovatno…

Imas likvidnih dionica, imas nelikvidnih i imas junka. A zakljucio sam da se javljas samo kad te uhvati depresija ili panika, kao npr. danas.

datum kolicina
29/11 – 10
1/10 5
30/9 9

itd..


Vidim opet si u elementu, pa da te pitam kada je to promet bio 23 kune??? Koliko ja vidim, u zadnjih deset dana trgovanja, prosjek dnevnog prometa je 27 000kn. I nemoj vaditi moje postove iz konteksta, jer taj dan promet je bio 120 000kn. Inače, jer tebi što znače pojmovi likvidna, nelikvidna dionica? Ima i jednih i drugih na burzi, a kakva je ova, zna se, nije ovo HT po prometu. Malo si prouči kotacije na ZSE, pa mi napiši što si zaključio.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Druze Vjeko, zar je ovo forum samo za dionicare? Iskreno neznam tko se tebi obracao, ali dobro. Bozic je inace depresivno doba godina za neke, jos ako si dionicar – oprastam ti.

Ja vjerujem da ce 4.sjecnja ostati nesto sarmica i da kilaza nece patiti, ali to su ipak samo moja nerealna ocekivanja.

I bez panike, jer ako se dionica sali sa tobom, sto se i ti nebi salio sa dionicom.


….

Kao sto rekoh, ovo ti je relan dnevni promet – 23,00 kn.

Ok…hvala sto si nam to utvrdio..to bez tebe ne bi znali…a da se malo okrenes pametnijim stvarima i vijestima kakve god bile,dobre ili lose…nas dionicare pusti na miru…vjerujem da ce na skupstini 4.sijecnja biti sve sta treba objavljeno pa cemo onda vidjeti tko je bio u pravu a tko ne…zadnijh par mjeseci citam ovaj forum i stvarno se cudim kakvih sve prepucavanja ovdje ima…nevjerovatno…

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

…da,kao sto kazes to su tvoja nerealna ocekivanja MaliMisu…hahha
..iskreno,nisam se ni mislio ovdje prepucavati sa kojekakvim "forumasima" al ajd,dosada je svoje ucinila…i da,sjetih se..pogledaj danasnji promet………

http://www.hgspot.hr/ovaj-bozic-hgspot-ti-poklanja-500-kn,ajde ljudi po poklone za božić…


Imas likvidnih dionica, imas nelikvidnih i imas junka. A zakljucio sam da se javljas samo kad te uhvati depresija ili panika, kao npr. danas.

datum kolicina
29/11 – 10
1/10 5
30/9 9

itd..


Vidim opet si u elementu, pa da te pitam kada je to promet bio 23 kune??? Koliko ja vidim, u zadnjih deset dana trgovanja, prosjek dnevnog prometa je 27 000kn. I nemoj vaditi moje postove iz konteksta, jer taj dan promet je bio 120 000kn. Inače, jer tebi što znače pojmovi likvidna, nelikvidna dionica? Ima i jednih i drugih na burzi, a kakva je ova, zna se, nije ovo HT po prometu. Malo si prouči kotacije na ZSE, pa mi napiši što si zaključio.

[/quote]

Vidim kako pokušavaš manipulirati sa forumašima, pa objavljuješ samo ono što tebi odgovara. Zašto nisi napisao primjerice:

19/7 10869
15/9 4277
27/10 4026

A ako hoćeš mogu ti izvući veće promete na ovoj dionici od tih. S obzirom da ovo spada u kategoriju nelikvidnih dionica, promet ove dionice je sasvim solidan. Vidim, po mojoj preporuci, proučio si malo promete i kategorije dionica i vidiš kako odmah lijepe zaključke samostalno donosiš, bravo. I da ubuduće ne ispadneš smiješan, prvo pričekaj da trgovanje završi, pa onda pričaj o prometu od 23 kune, jer današnji na tvoju žalost je bio znatno više, skoro 20 000kn.

Ako ti je ovo godina rodenja, onda pitaj mamu da ti da jos 100 kn da ti kupis par dionica za bozic. Nitko ti se nije obracao, pa si iskoristio sjajnu priliku da sutis.


…da,kao sto kazes to su tvoja nerealna ocekivanja MaliMisu…hahha
..iskreno,nisam se ni mislio ovdje prepucavati sa kojekakvim "forumasima" al ajd,dosada je svoje ucinila…i da,sjetih se..pogledaj danasnji promet………

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Vidim da si se nedas uvijeriti da je ovo bio junk i ostao junk.
5/6/2010 promet 22,91 kn.

A btw tebe nitko odavno ne slusa nego se svi skupa zabavljamo sa tvojim izjavicama. Pa cujes li ti sebe? Ukoliko nisi shvatio nije rijec o tome da li je dionica likvidna ili nije nego je rijec o junku koji ostvaruje dnevne promete u rasponu od 100-200 kn. Neznam tko to protrguje sa 4 dionice osim tebe i zelenog Vjeke?

Na moju zalost promet je bio 20000? Evo zalim. Na tvoju srecu kao dionicara, ovaj junk koji posjedujes ti sada vrijedi 22 kn. Vidim obrana na 22,00 se skupa sa tobom pocela raspadati, a vlakica nigdje.

Pa poslusaj jednom starijeg i nemoj histerizirati.

A ako hoćeš mogu ti izvući veće promete na ovoj dionici od tih. S obzirom da ovo spada u kategoriju nelikvidnih dionica, promet ove dionice je sasvim solidan. Vidim, po mojoj preporuci, proučio si malo promete i kategorije dionica i vidiš kako odmah lijepe zaključke samostalno donosiš, bravo. I da ubuduće ne ispadneš smiješan, prvo pričekaj da trgovanje završi, pa onda pričaj o prometu od 23 kune, jer današnji na tvoju žalost je bio znatno više, skoro 20 000kn.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

…ne brini se ti za moje novce MaliMišu…imam ja dovoljno za sebe i za ulaganje u dionice i nemoram od nikog posuđivati…za tebe neznam…. [smiley]
….a kaj se tice kupovine,ne brini,kupio sam si jos dovoljno dionica…a cuj,možda sam Marko,možda Ivan..tko zna….


Vidim da si se nedas uvijeriti da je ovo bio junk i ostao junk.
5/6/2010 promet 22,91 kn.

A btw tebe nitko odavno ne slusa nego se svi skupa zabavljamo sa tvojim izjavicama. Pa cujes li ti sebe? Ukoliko nisi shvatio nije rijec o tome da li je dionica likvidna ili nije nego je rijec o junku koji ostvaruje dnevne promete u rasponu od 100-200 kn. Neznam tko to protrguje sa 4 dionice osim tebe i zelenog Vjeke?

Na moju zalost promet je bio 20000? Evo zalim. Na tvoju srecu kao dionicara, ovaj junk koji posjedujes ti sada vrijedi 22 kn. Vidim obrana na 22,00 se skupa sa tobom pocela raspadati, a vlakica nigdje.

Pa poslusaj jednom starijeg i nemoj histerizirati.

A ako hoćeš mogu ti izvući veće promete na ovoj dionici od tih. S obzirom da ovo spada u kategoriju nelikvidnih dionica, promet ove dionice je sasvim solidan. Vidim, po mojoj preporuci, proučio si malo promete i kategorije dionica i vidiš kako odmah lijepe zaključke samostalno donosiš, bravo. I da ubuduće ne ispadneš smiješan, prvo pričekaj da trgovanje završi, pa onda pričaj o prometu od 23 kune, jer današnji na tvoju žalost je bio znatno više, skoro 20 000kn.

[/quote]

Baš si mi spustio što si uspio naći jedan datum prije pola godine kada se trgovalo jednom dionicom, bravo. Važno da tvrdiš da je realan promet 20 kuna, a zadnji put je to bilo prije pola godine. Tako i ja tebi mogu reći da je realan milijunski dnevni promet jer se trgovalo i u milijunima ovom dionicom u dalekoj prošlosti.

A kada smo kod junka i smatraš ovu dionicu junkom, evo ti jedan citat iz teksta na engleskom, pa nekog zamoli da ti ga prevede, pa da nešto i naučiš iz njega.

"Junk stocks are usually a very cheap investment because of their high level of risk, but they can also bring huge returns when these "junk" companies get healthier. In 1994, for example, the average junk bond lost 1 percent but then gained 20.5 percent in 1995."

New Report

Close