HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prošle god je Prpić nidio 30 kn po dionici za upravljački paket HG-a, možda je sada pao dogovor.

Nije poceo djelovati normabel? Ajde bit ce 10-20 kuna ispod bozicnog drvca. Cujem da se organizira humanitarni koncert za dionicare hgsp-a, sa tobom kao istaknutim kvazi-dionicarem.


Nisam spominjao veličinu tvog porfelja, nego dnevno trgovanje sa dionicom HGSP.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Ovo je zadnji čavao u lijes HGSP, više im nema spasa. Pad na 10 kn vrlo je realan već u prvom kvartalu 2011.

M SAN Grupa ulazi u e-trgovinu

eKupi.hr novi je internetski dućan koji pokreće hrvatski distributer informatičke opreme i elektroničke robe

——————————————————————————–

M SAN Grupa, hrvatski distributer informatičke opreme i elektroničke robe nakon 15 godina postojanja ulazi na novo tržište, poslovanje s krajnjim korisnicima putem vlastite web trgovine, priopćila je tvrtka u srijedu. Za te potrebe osnovana je tvrtka eKupi kojoj je cilj prvenstveno razvoj sigurnog portala, dostizanje maksimalne operativne i logističke efikasnosti te približavanje e-trgovine svim potrošačima.

"Želja nam je omogućiti potrošačima novu razinu iskustva kod kupovine putem Interneta. Čvrsto smo usmjereni u stvaranje što šire baze zadovoljnih korisnika koji žele na što brži i jednostavniji način, po povoljnim i konkurentnim cijenama, u svakom trenutku, ostvariti kupnju iz svog doma, ureda ili iz pokreta.. Potencijal tržišta postoji, vidimo veliku priliku i spremni smo je iskoristiti“, izjavio je Goran Janičijević, voditelj komercijalnog poslovanja tvrtke eKupi.

Da potencijal postoji, pokazuju i podaci prema kojima u Hrvatskoj promet putem internetske trgovine zauzima tek 5% ukupnog tržišta elektroničkih uređaja, navodi se u priopćenju M SAN-a. Na tržištima zapadne Europe taj udio je znatno veći i u nekim segmentima već prelazi 30% ukupne trgovine. Nesumnjivo je da će i u Hrvatskoj taj postotak rasti prvenstveno zbog povoljnijih cijena, jednostavnosti kupovanja i velikog izbora proizvoda, zaključuje se u priopćenju.

Bankamagazine.hr

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Ovo je zadnji čavao u lijes HGSP, više im nema spasa. Pad na 10 kn vrlo je realan već u prvom kvartalu 2011.

M SAN Grupa ulazi u e-trgovinu


Tvoje namjere su preočite ali još uvijek možeš ući u hg jer će još rasti.
Očito nemaš pojma o trgovini jer bi onda znao:
1. da se M San stvarno želi preorjentirati na trgovinu na malo onda bi otvarao dućane u fizičkom
smislu.
2. maloprodajne cijene neće puno odskakati od drugih trgovina jer bi time ubili one koji kupuju od
njih u veleprodaji. Prouči malo druge koji su uz veleprodaju otvorili maloprodaju.

a joj koja nervoza.. [lol] [lol] [lol]

….neznam stvarno šta cekaju s objavom o komercijalnim zapisima…nek objave makar i lose vijesti sam da znamo na cemu smo….a ne ovak…proslo je vec 20dana od roka….valjda bu bilo do 30.il 31.12.objavljeno……


….neznam stvarno šta cekaju s objavom o komercijalnim zapisima…nek objave makar i lose vijesti sam da znamo na cemu smo….a ne ovak…proslo je vec 20dana od roka….valjda bu bilo do 30.il 31.12.objavljeno……

znaju oni već sve sigurno,ali bit će da netko ne pristaje na prpićeve kombinacje.

….da,moguce…ovo sa komercijalnim zapisima je riješeno sigurno pozitivno al neko nešta još muti tamo….baš me zanima tko je prodavao a tko kupovao onaj dan kad je prošlo preko 5tisuca dionica….
….vidi se po asku da ljudi ne daju ispod 23-23,50kn….ovo što prolazi je vecinom žicanje i prodavanje vlastitih dionica samo kako bi natjerali druge da jeftino prodaju….ajd valjda bu nam za Božić donjeli dobru vijest….hehe….

to i ja vjerujem,ali bilo je govora o dokapu tako da me nebi čudilo da je tu zaštekalo. [thumbsup]

….a nadam se da cemo vrlo brzo vidjeti tj.saznati nove vijesti…a sutra ce bit i nova lista dionicara objavljena tj.njihove promjene….


….a nadam se da cemo vrlo brzo vidjeti tj.saznati nove vijesti…a sutra ce bit i nova lista dionicara objavljena tj.njihove promjene….

evo ti ovdje imaš svaki dan poslije 18 sati dnevne promjene http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:10:3515602792447790

….hvala kolega… [smiley]

New Report

Close