HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim imamo dežurnog komedijaša na bidu, stavio je 10000 komada na kupnju po 0,07kn. Čovjek se malo zaletio i dao još i premiju na preuzimanje, pa ovo ne vrijedi ništa sudeći po komentarima nekih kolega forumaša. Trebao je probati s 0,01kn, nikada ne znaš možda mu i prođe, ali samo u snovima. Ne znam kako brokeri i Hanfa dopuštaju ovakve nebulozne naloge. Nadam se da će ovaj tjedan biti objava dogovora oko komercijalnih zapisa, pa ćemo vidjeti čija majka crnu vunu prede, ja sam uvjeren da to nije moja. [thumbsup]

@ kvazar

da nije nalog stavio čejvan? ili lončar? [shocked]
ili prpić? [lol]

oni znaju koliko to vrijedi. zato i prodaju tj. ne kupuju ….

Newuser, strpi se još koji dan, pa ćemo vidjeti tko će onda biti duhovit ovdje, kome će biti do smijeha, a kome će prisjesti cijena na burzi.

A stvarno si strpljiv tip kad čekaš ovaj shit da se pretvori u zlatnu polugu.


Newuser, strpi se još koji dan, pa ćemo vidjeti tko će onda biti duhovit ovdje, kome će biti do smijeha, a kome će prisjesti cijena na burzi.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Ja vremena imam. Uz to što će mi dovoljna satisfakcija biti brojanje zarade na dionici HGSP, osmijeh na lice će mi i izmamiti pomisao na tvoju facu kada ovo poleti u nebo, a do toga dana siguran sam neće puno vremena proći, brojim dane.

Poleti u nebo ili odleti u nebo? Mozda jedino docekas vlakic za naivcine pa da se rijesis svoje muke…BTW, Daj nam svoju sliku da je stavimo na en.wikipedia.org/strpljenje


Ja vremena imam. Uz to što će mi dovoljna satisfakcija biti brojanje zarade na dionici HGSP, osmijeh na lice će mi i izmamiti pomisao na tvoju facu kada ovo poleti u nebo, a do toga dana siguran sam neće puno vremena proći, brojim dane.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

izgleda da se Čejvan istovara!!

A kaj ako je obratno?

izgleda da se Čejvan istovara!!

marcello

Da bi se netko istovario, netko se treba utovariti, tako da to može i značiti da se netko pozicionira prije dobrih vijesti, posebice jer ovoliki promet već dugo na dionici nije zabilježen, a sva kupnja ide po asku.


Ja vremena imam. Uz to što će mi dovoljna satisfakcija biti brojanje zarade na dionici HGSP, osmijeh na lice će mi i izmamiti pomisao na tvoju facu kada ovo poleti u nebo, a do toga dana siguran sam neće puno vremena proći, brojim dane.

–haha, car si

Da s obzirom da je dnevni promet 20 kn.


posebice jer ovoliki promet već dugo na dionici nije zabilježen, a sva kupnja ide po asku.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Nisam spominjao veličinu tvog porfelja, nego dnevno trgovanje sa dionicom HGSP.

New Report

Close