HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet moram ponoviti za ljude koji će ovo čitati da tu nema govora stečaju – neka pogeldaju moje postove od prošle godine gdje sam pisao kad kupiti kad prodati i bijah u pravu – isto kao i sada.

Nema govora o stećaju ali niti o zaradi. HGSPOT je zacementiran na 23 +-2kn za duže razdoblje.

Oznaka Vrijeme Cijena Količina
HGSP-R-A 12:12:29 23,99 1

Da se nisi ti ovo iskrcao danas?


Vidim ja da te jako boli dok drugi zarađuju al sorry što te ni jedna kulja mojem postu neće spasit od besparice – prvo moraš promijenit mentalni sklop a to kod vas ogorčenih i isfrustriranih diletanata je teško.

Opet moram ponoviti za ljude koji će ovo čitati da tu nema govora stečaju – neka pogeldaju moje postove od prošle godine gdje sam pisao kad kupiti kad prodati i bijah u pravu – isto kao i sada.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Prije bi rekao da si se ti napokon ukrcao, jer s obzirom koliko mudro procijenjuješ situaciju na burzi, vjerovatno ti je samo 24 kune i ostalo od silnih ulaganja. Čestitam na ulazu kolega MaliMis, ovo je dobra cijena za zaradu, iako je možda jedna dionica ipak premalo. [thumbsup] Nadam se sada kada si dioničar, da ćeš prestatiti blatiti dionicu, te početi realno vrednovati sve vijesti, i dobre i loše.

Hahahahaha.

Da, kupio sam je na KONZUM kasi uz cigarete i zvake.

Mozda da pocnes sa apaurinima, dok ti ovaj JUNK jos vrijedi koliko i jedna kutija istoimenih tableta.

BTW – cujem da uprava HGS nudi uz kupnju dionice i policu zdravstvenog osiguranja.


Prije bi rekao da si se ti napokon ukrcao, jer s obzirom koliko mudro procijenjuješ situaciju na burzi, vjerovatno ti je samo 24 kune i ostalo od silnih ulaganja. Čestitam na ulazu kolega MaliMis, ovo je dobra cijena za zaradu, iako je možda jedna dionica ipak premalo. [thumbsup] Nadam se sada kada si dioničar, da ćeš prestatiti blatiti dionicu, te početi realno vrednovati sve vijesti, i dobre i loše.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Sutra je dead.

sumnjiva mi je ova tišina!!


Sutra je dead.

Htjedoh napisati da je sutra deadline za dogovor.

http://www.poslovni.hr/vijesti/financijskim-problemima-do-velike-zarade-165277.aspx

"Među kompanijama čije bi se dionice mogle učiniti kao prilika za zaradu nalazi se i HG Spot. Nekadašnji apsolutni lider u prodaji informatičke opreme, koji je ‘zalutao’ u bijelu tehniku i kućanske aparate, nalazi se pred stečajem. Banke su sredinom prošle godine pokucale na vrata tražeći isplatu komercijalnih zapisa. Nakon mukotrpnih višemjesečnih pregovora uspjelo se postići kakav takav dogovor. U međuvremenu, od kompanije koja je prije nekoliko godina ‘drmala’ tim sektorom, danas je ostao samo dućan. Gubitak HG Spota u devet mjeseci bio je gotovo 19 milijuna kuna. Dionica se u dvije godine stropoštala gotovo 94 posto."

Dobrodošao na temu HGSP, newuser. Očito si i novi glede ove dionice, pa da te uputim da se o stečaju ovdje već dugo piše, tako da tvoje 4 podcrtane riječi nisu neka novost, nego mlaćenje prazne slame. Ovih dana će se saznati što je s komercijalnim zapisima, pisati će se o HGSP, pa onda podcrtavaj do mile volje, ali po mogućnosti neke nove vijesti, a ne reciklirane.

http://www.poslovni.hr/vijesti/financijskim-problemima-do-velike-zarade-165277.aspx

"Među kompanijama čije bi se dionice mogle učiniti kao prilika za zaradu nalazi se i HG Spot. Nekadašnji apsolutni lider u prodaji informatičke opreme, koji je ‘zalutao’ u bijelu tehniku i kućanske aparate, nalazi se pred stečajem. Banke su sredinom prošle godine pokucale na vrata tražeći isplatu komercijalnih zapisa. Nakon mukotrpnih višemjesečnih pregovora uspjelo se postići kakav takav dogovor. U međuvremenu, od kompanije koja je prije nekoliko godina ‘drmala’ tim sektorom, danas je ostao samo dućan. Gubitak HG Spota u devet mjeseci bio je gotovo 19 milijuna kuna. Dionica se u dvije godine stropoštala gotovo 94 posto."

@ kvazar
znaci tebi je dionica dobra jer je u 2 godine pala gotovo 94% ???
sjajno, onda je đakovština jos bolja. Ili možda neka druga dionica u stecaju (zdenka?) [lol]

daj ne navlači ljude bez veze [angry]

normalo je da ce dionica pasti 94% kad je bilanca suplja -150.000.000 kn i kad će gubitak od preko 20 miliona kuna biti i ove godine. Samo ti gledaj ATH od prije 3 godine i kupuj dionice po tome, ali ne pisi gluposti i navlaci ljude bez veze

Da, ne bi vjerovao, ali to što je pala 94 posto, hej, čak 94 posto, to je za mene dobra vijest. Jer obzirom na loše vijesti, logično da je padala, ali i uz sve te loše vijesti, 94 posto je ipak previše za tvrtku koja ako sada prolongira dugove i dobije blagoslov od kreditora za nastavak rada, ima priliku izvući se i postati ponovno profitabilna kompanija. Ovo je dionica s velikim potencijalom, pada prema dolje i rasta prema gore, pad prema dolje je ispunila zbog loših vijesti, a sada na dobre vijesti očekujem jednako tako intezivan rast. Da li si ti u pravu sa svojim strašenjem ljudi(iz tko zna čijih interesa) ili ja sa svojim optimizmom, vidjeti ćemo za koji dan.

New Report

Close