HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


haha, dobar vicccccc
banke su ovo do sada financirale samo zato što su se već uvalile u g…. i sad ne znaju kako van, pa je ovo zadnja šansa za HGSP…. ako ne dođe do naglog zaokreta i pozitivnog poslovanja HGSP ide u stečaj

Ok, nemojte kupovati ovo smeće onda, šta da vam kažem!? Boli mene, hoćete li vi kupiti HGSpot, samo prenosim ono šta čujem!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Nije ništa od navedenoga, nema potrebe nagađati, saznat ćete kada bude vrijeme!

Da nije u pitanju dokapitalizacija?
[/quote]

da, i ja sam čuo isto! za svaku dionicu HGSP koju imaš, moraš upisati 1 po 300 kn! ja sam uvjeren da će se svi dijoničari odazvati [thumbsup]

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




Da nije u pitanju dokapitalizacija?

Priča se po ZG-u, da ima ozbiljno zainteresiranih za financiranje! Vidjet ćemo!?
[/quote]

haha, dobar vicccccc
banke su ovo do sada financirale samo zato što su se već uvalile u g…. i sad ne znaju kako van, pa je ovo zadnja šansa za HGSP…. ako ne dođe do naglog zaokreta i pozitivnog poslovanja HGSP ide u stečaj
[/quote]

kolega lidl
upravo ovo o ćemu govoriš kao manjak je sada najbolji garant HGspotu za buduće i uspiješno poslovanje.
Ja razumijem da želite jeftino dokupiti dionice, ali i sada su već dovoljno jeftine pa malo pregrizite.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ja znam, ali necu vam reci



haha, dobar vicccccc
banke su ovo do sada financirale samo zato što su se već uvalile u g…. i sad ne znaju kako van, pa je ovo zadnja šansa za HGSP…. ako ne dođe do naglog zaokreta i pozitivnog poslovanja HGSP ide u stečaj

Ok, nemojte kupovati ovo smeće onda, šta da vam kažem!? Boli mene, hoćete li vi kupiti HGSpot, samo prenosim ono šta čujem!
[/quote]
Pusti ih nisu ni zasluzili da znaju

WWW.THEVENUSPROJECT.COM



haha, dobar vicccccc
banke su ovo do sada financirale samo zato što su se već uvalile u g…. i sad ne znaju kako van, pa je ovo zadnja šansa za HGSP…. ako ne dođe do naglog zaokreta i pozitivnog poslovanja HGSP ide u stečaj

Ok, nemojte kupovati ovo smeće onda, šta da vam kažem!? Boli mene, hoćete li vi kupiti HGSpot, samo prenosim ono šta čujem!
[/quote]

daj nekaj novo o Vlatkici, Dikanu, Lampašici, kaj se priča, pusti HGS, vidiš da svi ulaze ko ludi, kao i u trgovine


da, i ja sam čuo isto! za svaku dionicu HGSP koju imaš, moraš upisati 1 po 300 kn! ja sam uvjeren da će se svi dijoničari odazvati [thumbsup]

Da, pogotovo mali dioničari [lol]

Evo matematike bazirane na tvojoj prici
Ako imas 200 dionica vrijednosti 5000 kn, trebao bi skupiti jos 60000 kn da imas 400 dionica po 162 kn, i nakon toga nisi siguran u kom smjeru će dionica ići.

Ili ti ova rekla/kazala dokaptalizacija ima beskonacnu petlju ili mozda Prpic pozove dionicare na domoljublje kao nas retarde ministar zdravstva.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.



da, i ja sam čuo isto! za svaku dionicu HGSP koju imaš, moraš upisati 1 po 300 kn! ja sam uvjeren da će se svi dijoničari odazvati [thumbsup]

Da, pogotovo mali dioničari [lol]

Evo matematike bazirane na tvojoj prici
Ako imas 200 dionica vrijednosti 5000 kn, trebao bi skupiti jos 60000 kn da imas 400 dionica po 162 kn, i nakon toga nisi siguran u kom smjeru će dionica ići.

Ili ti ova rekla/kazala dokaptalizacija ima beskonacnu petlju ili mozda Prpic pozove dionicare na domoljublje kao nas retarde ministar zdravstva.
[/quote]

Mišiću, malo si "sporiji" od ovog lustiga! Nisi skužio da on zahebava? Jesi faca, svaka čast! Dobar ti je izračun, hahahaha! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ne nego forumasima pokusavam objasnit vase gluposti. A ti si pretpostavljam ozbiljan o dokapitalizaciji? [wink]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


Ne nego forumasima pokusavam objasnit vase gluposti. A ti si pretpostavljam ozbiljan o dokapitalizaciji? [wink]

Potvrda da nije izmišljotina, a priča se, priča…

…Prpić kaže da postoji mogućnost da se isplata komercijalnih zapisa riješi kroz povoljan kredit ili kroz dokapitalizaciju. Najveći dioničar, predsjednik Nadzornog odbora HG Spota Saša Lončar kaže da ima više zainteresiranih ulagača, ali da je zasad prerano govoriti o tome…
http://www.poslovni.hr/vijesti/hg-spot-priprema-otplatu-komercijalnih-zapisa-151039.aspx

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

….kao sto postoji mogucnost da ja prodam stan vrijedan 150tis eura, za 300.

Pumpaj spajdo pumpaj, barem ovde ne fali onih koji ce pusit te price o boljem sutra.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


Pumpaj spajdo pumpaj, barem ovde ne fali onih koji ce pusit te price o boljem sutra.

Evo, da ne ispadne kako samo pumpam pozitivne vijesti!

Konkurencija HG Spota u 2010. godini narasla do 50 posto

Najvećim konkurentima Makro Mikru prihod je u pola godine rastao 16 posto, brzorastućem Linksu 47, a Chipoteci 8 posto
http://www.poslovni.hr/vijesti/konkurencija-hg-spota-u-2010-godini-narasla-do-50-posto-154445.aspx

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Iako je Links skup, trgovci su mu fenomenali i to ostavlja dobar dojam na ljude, moram ih pohvaliti da su mi puno puta izašli u susret

New Report

Close