HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@frckavi taj koji je kupio po 33 je već ionako debelo unutra ili je pred iskrcavanjem danas pa je s tih 6000 kuna malo ohrabrio kupce. barem se meni tako čini iz osobnog iskustva

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Mislim da cu u ovom ciklusu na brodic (ATPL), umjesto na vlakic (HGSP)

🙂

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


Mislim da cu u ovom ciklusu na brodic (ATPL), umjesto na vlakic (HGSP)

🙂


da si bio u vlakicu vec bi moga izac a brodic da toliko otplovi tribat ce vrimena

svaka čast svim kupcima. ova dionica sa ovim fundamentima je zbilja raj. Tržišna vrijednost dionice je -200kn, a godišnja zarada po dionici je -137kn, zaduženost je 967%. Mislim da gore ne možete proći, možda na dkvs


svaka čast svim kupcima. ova dionica sa ovim fundamentima je zbilja raj. Tržišna vrijednost dionice je -200kn, a godišnja zarada po dionici je -137kn, zaduženost je 967%. Mislim da gore ne možete proći, možda na dkvs

Poznati Hrvatski jal! Ići će dionica i preko 60 kn ubrzo, a ti češ i dalje gledati i lupati glavom u zid jer je nisi kupio na vrijeme! Pusti ljude koji su in neka se raduju, šta ima veze ako ti nisi in! Neke stvari na burzi je teško shvatiti, znam!
Ako Prpić kaže da je dno iza njih, onda zaista ima razloga za rast, čudi se ti koliko hočeš! Još ako zapise uspiju refinancirati, npr. kao Ingra ili dokapom kako su predvidjeli…
Nisam in!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Bez obzira na razvoj cijene u sljedećih par mjeseci, mislim da ova firma i nema neku svjetlu budućnost. Naime ulaskom u EU prestaju sve carine na uvoz informatičke opreme iz zemalja EU. I tko te onda sprječava da npr. preko amazona kupiš neku komponentu? Trenutno je to malo komplicirano jer bi ti robu zaustavili na pošti i tražili da dođeš platiti carinu i preuzeti. A znam da su cijene konkretno preko amazona oko 50 % niže. Npr. eksterna memorija od 1 TB koja u HG Spotu košta 749 kn, preko amazona košta 71 euro. Na to ide trošak dostave, ali to je najviše desetak eura.

Kao što sam napisao, ne znam gdje će cijena ovoga u sljedećih xx mjeseci, ali mislim da će im nakon ulaska u EU prihodi bitno pasti.

Kaj si me sad prepal…..na 33 stupnja sav drhćem [yawn] [bye] [rolleyes]
Javi to i Mediamarktu da ne ulaze u hr!

marcello

Odavno sam govorio da vjerujem u ovu dionicu.,i da nece rulja ni skuzit kako brzo ce se vratit na 80 kn.,70% kapitala u hg-spotu.,malo mi je falilo prije ovoga rasta da udem 100% ali mi nije prosao nalog na prodaji vlds.,uopce se ne brinem.,da do kraja god izlazim na preko 100 van.,pozdrav svim kolegama..

Neki su placuci izlazili ih HGSP-a u ranijoj proslosti, i zato nemoj nikad podcijeniti svoju pohlepu.



Mislim da cu u ovom ciklusu na brodic (ATPL), umjesto na vlakic (HGSP)

🙂


da si bio u vlakicu vec bi moga izac a brodic da toliko otplovi tribat ce vrimena
[/quote]

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

spidermane nemam ja ništa protiv da dionica ode na 200kn, no ja ne bi dao ni 5kn za nju. Cijene su im previsoke u odnosu na konkurenciju. Masovno varaju ljude na garancijama (više loših iskustava), u zadnje 4 god su samo 1 dan poslovali pozitivno. savjetujem oprez, oprez

Kolega kanabis, nemojte tako gledati na HGSPOT (i ostale brzorastuće dionice) gledajte da i vi sudjelujete u toj euforiji ali i ruletu, zašto ići protiv rasta određene dionice.

Vidite, ni ja nisam jučer drage volje skinuo sa aska onih 900 komada, al kad vidim da je igrač odlučio malo je pogurat zašto ne!

[yawn]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

kolega ing razumjem ja vas, no meni su ipak važniji fundamenti i čvrsti temelji

New Report

Close