HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HG spotu eksluzivno pravo na prodaju iPad-a [huh]?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


HG spotu eksluzivno pravo na prodaju iPad-a [huh]?

Bilo bi lijepo za njih ali nemaju, za sada su jedini potvrđeni distributer u RH.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/hgspot-naglo-se-oporavlja-uz-nove-appleove-proizvode,85440.html

HGSPOT se naglo oporavlja? Kako? Zasto? Kad? Gdje?

Evo prilike da zagucaju nove ribice.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


http://seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/hgspot-naglo-se-oporavlja-uz-nove-appleove-proizvode,85440.html

HGSPOT se naglo oporavlja? Kako? Zasto? Kad? Gdje?

Evo prilike da zagucaju nove ribice.

Sponzorirani članak. ne zamarati se time.

Nesto mi ovdje zanimljivo…?! Ako krene poslovanje na bolje marketcap je toliko nizak da bi cijena otisla preko stotke dok kazes keks! iPad ce biti test svakako!

Omjer nagrade i rizika je svakako privlacan… Sexi kapital mozda ukljucim ako izvjesce pokaze znakove!!! [shocked]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

slušao sam danas na kapital netvorku komentar da će 4 kvartal biti pozitivan, a to temelje na činjenici da su i neki dan u zadnje 4 god poslovali skoro sa 0. Dakle imamo jedan dan 0 i jedan skoro 0 i to je dovoljno za uzlet

Evo u vijestima jutros u 9 sati na kapital networku prenose situaciju u HG spotu gdje izvješćuju da je stanje poslovanja dovedeno na nulu u da je tvrtka dostigla željenu razinu stabilnosti te se očekuje u slijedećem Q pozitivno poslovanje

u hr to otprilike ide ovako, nedostaje ti love za platit komercijalni zapis, oglasis u par relevantnih medija da je tvtka stabilna i da ocekujes cuda, cijena dionice skoci, ti se fino iskrcas i zacepis dio rupa broda koji tone – i tako nekoliko puta. povijest se ponavlja.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

16. srpanj 2010.

Snažan rast isporuka osobnih računala u drugom kvartalu

Isporuke osobnih računala širom svijeta poskočile su u drugom tromjesečju za 22,4 posto zahvaljujući pojačanoj osobnoj i korporativnoj potrošnji na tehnologiju, pokazalo je izvješće tvrtke IDC.

Rast prodaje osobnih računala obično se smatra konkretnim znakom oporavka gospodarstva ali stopa rasta u drugom tromjesečju nešto je niža no što su prognozirali u IDC-u, očekujući da će dosegnuti 22,9 posto. Europa je zabilježila neočekivano snažan rast isporuka dok su SAD i Azija zaostali za očekivanjima, napominju u IDC-u. "Snažan skok osobne potrošnje u protekla dva tromjesečja očekivano je počeo usporavati dok je korporativna potrošnja i dalje u porastu", konstatirao je u službenom priopćenju analitičar IDC-a Bob O’Donnell.

"Očekujemo da će osobna potrošnja i dalje ostati zdrava ali će prema kraju godine usporiti dok će rast komercijalnog tržišta biti stabilniji i u sljedećih nekoliko godina održavati planirani ciklus zamjene računala". Isporuke osobnih računala blago su nadmašile očekivanja širom svijeta zahvaljujući zamjeni starih računala u kompanijama ali je prodaja prijenosnih računala zaostala za očekivanjima zbog posustajanja osobne potrošnje, tumače u IDC-u.

Među pojedinim regijama, europsko je tržište u drugom tromjesečju bilo neobično snažno zahvaljujući oporavku europskog gospodarstva i zamjeni računala u tvrtkama. U SAD-u i Aziji rast je bio slabiji no što su prognozirali u IDC-u.

Hewlett-Packard zadržao je poziciju vodećeg prodavatelja osobnih računala u svijetu, s udjelom u tržištu od 18,1 posto. Na drugom se mjestu ponovno našao Dell, s udjelom od 13 posto, čime je za dlaku nadmašio Acer, s tržišnim udjelom od 12,6 posto. Četvrto mjesto pripalo je Lenovu, s 10,2-postotnim tržišnim udjelom.

(Hina/pd)

marcello

hg je i dalje najskuplji

Zanimljivo trgovanje danas.
Onaj koji je kupio na 33,00 je već sad skoro 20% u minusu. A sve u 25 minuta.


u hr to otprilike ide ovako, nedostaje ti love za platit komercijalni zapis, oglasis u par relevantnih medija da je tvtka stabilna i da ocekujes cuda, cijena dionice skoci, ti se fino iskrcas i zacepis dio rupa broda koji tone – i tako nekoliko puta. povijest se ponavlja.

Mislim da je to čak i više povezano s komercijalnim zapisima – oglasiš u par medija da posluješ sve bolje, pokažeš u FI da si smanjio troškove i, u pravilu nešto sitno, povećao prihode, i tražiš vlasnike komercijalnih zapisa da te refinanciraju jer, eto, upravo je krenulo na bolje.

New Report

Close