HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


treba imat vjere,bit ce bolje…za sada nam je trziste cijelo takodjer u banani tako da treba imat strpljenja za sve pa tako i ostale dionice…
[thumbsup]

nije bit u vjeri i strpljenu, nego u ogromnoj zaduženosti HGSPOT-a kojega kamate kolju iz dana u dan, a oni nemaju odakle plaćati ni kamate ni glavnicu. HGSP je nekad bio brand, sad je antibrand u koji su utrpana brda love, bez konkretnih rezultata. HGSP-otu se na žalost crno piše jer nema velikog igrača iz branše iza sebe, a banke više i u ludilu neće ovdje bacati lovu, uskoro će dići ruke od svega i isključiti aparate [cry]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

HG Spot bi morao izvesti manevar sa nekretninama, odigrati na kartu hipoteke osim ako već nemaju hipoteke na svim nekretninama. u ostalom, ako već postoji grupacija hg spota, zašto ne prošire poslovanje na nešto isplativo. na primjer distribucijske djelatnosti, deratizacija, ličilački poslovi

kao što jednom davno rekoh nebo je granica!

Dan za pamcenje.

Promet 22,91 kune
Broj transkacija 1
Promijena +9,1%

Ovu dionicu treba nuditi na konzum kasi, u slucaju da vam je ostalo nesto sitnog.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Ovakve dionice najvise volim.,svaka cast kupcu danas.,ti si kralj..

HG-spotivci.,kaj.,di ste?WM poceo jel se ti televizori prodavaju ili ne?POZZZ

Kaže Prpić da im je zadnji ponedjeljak prvi dan u plusu nakon 2.5g…valjda su onda i nešto prodali 😀

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/hgspot-ponedjeljak-prvi-pozitivni-dan-nakon-2%2c5-godine,82684.html

Ljudi ja stvarno ne mogu vjerovat, hg u +, a i ostale dionice iz portfelja se penju….
Zar je moguće da me napokon krenulo???

kakva vijest od 1000 dana, oni su čak jedan poslovali pozitivno i sada se ja pitam kako nisu propali?? Pogledao sam cijene procesora kod njih i kod konkurenata i opet je hgspot skuplji za 2 do 3%


kakva vijest od 1000 dana, oni su čak jedan poslovali pozitivno i sada se ja pitam kako nisu propali?? Pogledao sam cijene procesora kod njih i kod konkurenata i opet je hgspot skuplji za 2 do 3%

Jedna lasta (dan u pozitivi) ne čini proljeće. HG niti ima izbor robe da bi netko došao iskrcati neznamkakvu cifru za ultraturbomegazgaz komponente u fotelji pijuckajući kavicu a da niti ne pogleda račun niti ima cijene za mase da bi ljudi kupovali baš kod njih.


Jedna lasta (dan u pozitivi) ne čini proljeće.

Slazem se s ovim kolega al svaka pozitivna vijest je dobro dosla,pa makar i ovakva….ne sumnjam da ce ih u skoroj buducnosti biti jos…
[smiley]
I dalje sve ovisi o vodecim ljudima u HG Spotu…vidjet cemo i sta ce biti s poslovnom zgradom koju su spominjali da ce prodati itd….tu bi neki novac trebao kapnuti… [smiley]
Sve u svemu,brzo ce proci i 2.kvartal pa cemo vidjet jel krece sta na bolje jer kao sto sam procitao na stranici HG Spota,najvise (vecinu) prometa ostvaruju u drugoj polovici godine tj. 3. i 4.kvartal i to ce biti najbolji pokazatelji stanja i kojim pravcem ide HG Spot d.d. [smiley]

zasto prpic ne kupi recimo 500 000 KN DIONICA ?
sam je nudio 30 KN PO DIONICI A SAD JE IMA KO U PRICI PO 20.
treba preuzeti odgovornost a ne sa strane dirigirati jer ta dva načina nemaju nikakve veze jedan s drugim.

New Report

Close