HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne. Za mjesec dana ljudi će već razmišljati a neki i biti na godišnjim odmorima tako da ne znam tko bi to trebao trošiti u HGSPOTu. Osim toga, cijene im trenutačno nisu konkurentne a ljudi su sve manje budale da kupuju skuplje.

HGSPOT će svoju sudbinu odrediti u trećem i četvrtom kvartalu. Sve do sada se OK odrađuje, nemam zamjerki ali trenutačno cjenovno nisu dovoljno konkurentni da bi privlačili kupce i ostvarili pozitivnu bilancu a to je krajnje mjerilo svega. Sad, da su htjeli mogli su relativno bezbolno eutanazirati firmu krajem prošle godine i više ne gomilati gubitke tako da vjerujem da postoji neki plan ali iskreno, nemam dovoljno mašte ni informacija da bih mogao pretpostavljati što i kako misle dalje.
[/quote]
Nebi se slozio kolega.,WM pocinje za par dana.,a hgsp se lijepo pripremio sa novim lokacijama i dobrim izborom..


Nebi se slozio kolega.,WM pocinje za par dana.,a hgsp se lijepo pripremio sa novim lokacijama i dobrim izborom..

Asusova 5850 kod njih je 2.710,00 kn, u jednoj drugoj trgovini Sapphire istog takta i memorije te potpuno isto opremljena ali bez ekstra igrice košta 1999,00 kn…da želiš kupiti ATI 5850 u koju trgovinu bi ti otišao?

IMO ili je Prpić izgubio svoj golden touch glede prodaje hardwarea ili ima nekog opakog zeca u rukavu. Do kraja godine ćemo znati.

a kolega bundle se uvijek plaćao više. Nemam hgspot, a u zadnjih par mjeseci što sam pratio cijene radi kupovine kompa iznenadilo me da je i links jeftiniji od hgspota. Koliko ja znam links je uvijek bio skuplji i od vemila i od hgspota.

Ali zato placanje kod hgsp na sve moguce rate kartice odgode itd.,to je isto bitno.,sta ti vrijedi ako je jeftinije ako ti odbije amerikan.,a ti to zelis taj isti dan imati.,a cash rijetko ko ima..


Ali zato placanje kod hgsp na sve moguce rate kartice odgode itd.,to je isto bitno.,sta ti vrijedi ako je jeftinije ako ti odbije amerikan.,a ti to zelis taj isti dan imati.,a cash rijetko ko ima..

Osim DIskont24 i možda još koga, koja trgovina ne prima kartice i na rate? I drugo, 700kn, heeej? Pa 700kn više bih dao jedino ako bi plaćao slijedećih 15 godina na rate i bez kamata.

ne znam, ja imam jako loša iskustva sa hgspotom. U više navrata su me pokušali prevariti i to još u ono vrijeme dok su solidno poslovali. Jednostavno nije ozbiljna firma kojoj odneseš laptop na garanciju i oni ti umjesto hdd od 250gb, stave neki od 120gb. Ili im odneseš disk od 650gb, oni ti vrate od 500gb. O onim aukcijama polovne robe da ne pričam. Dobro je da su to ukinuli jer ono nije bilo polovno, ni popravljeno, ono je bio neispravni šrot. I same garancije su im bile problem, jer kada im odneseš nešto na reklamaciju oni kažu da nemaju veze sa tim i da oni nisu povezani sa Hgspotom u Zagrebu gdje se servis nalazi. Te da se to sve isključivo mora riješavati preko Zagreba. Evo usporedio sam 3 nasumično odabrana procesora u Linksu i Hgspotu i naravno da je Links jeftiniji po svakom 10-20kn. A po meni su ljudi koji tamo rade još daleko profesionalniji i susretljiviji.


ne znam, ja imam jako loša iskustva sa hgspotom. …. Evo usporedio sam 3 nasumično odabrana procesora u Linksu i Hgspotu i naravno da je Links jeftiniji po svakom 10-20kn. A po meni su ljudi koji tamo rade još daleko profesionalniji i susretljiviji.

Radim dosta sa hardwareom i mogu ti reći da nema te firme u Zgb za koju nećeš čuti i dobre i loše konemtare a tako i za Links koji ima svojih bisera, više njih, dapače a koje sam sakupio u osobnom kontaktu sa njima a jedan frend se zarekao da više neće tamo nogom kročiti nakon svog iskustva. Sa druge strane ne mogu poreći da sam imao slućajeve gdje su svoj dio posla korektno odradili.

ovdje još nije pokrenut stečaj??? pa što se čeka??! HGSP odmah po pokretanju stečaja ide na 10 kn pa si mislite vi što drukate za ovu dionicu još od 90 kn [angry]

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

slažem se kolega ElRoy23 sa vama. No eto ja imam odlična iskustva sa Linksom, jedino su oni uvijek bili malo skuplji. Imam jako dobra iskustva sa Vemilom. Formelom, Diskontom24 i jako loša iskustva sa Hgspotom. Najžalosnije je to što su zaposlenici neprofesionalni. Te djevojke i dečki pojma nemaju o hardweru, a o ovim prevarama od strane servisa da ne pričam. No do sada su barem bili konkurentni sa cijenama, ne znam gdje se sada to izgubilo


ovdje još nije pokrenut stečaj??? pa što se čeka??! HGSP odmah po pokretanju stečaja ide na 10 kn pa si mislite vi što drukate za ovu dionicu još od 90 kn [angry]

Prvo, otvoreno ću ti reći da sam ti stavio keca za post jer mlatiš gluposti. Inaće, glasine govore da ZABA i ostali koji imaju prste u HGu čekaju samo blagoslov i želju perobatine da pokrenu stećaj i da se gorko kaju što su reprogramirali dugove i preustrojili firmu jer nisu znali da bi ti htio završiti tu priću*.

*trebam li naglasiti koji dio posta je pisan ironično?

kolege bio sam dioničar pa sam nedavno izašao uz određeni minus kao većina, no danas čitam članak u lideru s prpićem koji kaže da će već sljedeći mjesec raditi u plusu, prodati zgradu i ući u dugotrajni najam ,i da bi se kroz godinu dana trebali izvući, i kao da pregovaraju s nekim fondom koji bi proveo dokapitalizaciju. E sad tekst je dosta optimističan, a ja u slučaju hg-a nisam no u svakom slučaju treba vidjeti što će se događati

…pa kaj je ekipa?nema nikoga..a jbg..ja vjerujem u ovu kompaniju,vec sam bio s njom profitirao,a duboko vjerujem da cu i ponovno u narednih godinu do dvije maksimalno.. [.smiley] [thumbsup]

New Report

Close