HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vjerojatno je čuo rezultate prodaje za 4Q 2009 i prva dva mjeseca ove godine pa bježi glavom bez obzira.. čim se nakupi malo kupnje udari po njima [shocked]

Za 4Q je mogao cuti odavno, a sta mislis di je "cuo" rezultate za prva dva mjeseca?
Onda je petak bio navlakusa?

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.



Vjerojatno je čuo rezultate prodaje za 4Q 2009 i prva dva mjeseca ove godine pa bježi glavom bez obzira.. čim se nakupi malo kupnje udari po njima [shocked]

Za 4Q je mogao cuti odavno, a sta mislis di je "cuo" rezultate za prva dva mjeseca?
Onda je petak bio navlakusa?
[/quote]

100% je bio navlakuša!
Malo prije je opet netko iskrcao preko 1500 komada, ovo bježi van netko veliki, a puno malih kupuje!
dobro je kolega voley prognozirao kad je HGSP bio na 56 da ide na 40 kn pa su mu se svi smijali, zanima me da li ima neke nove down targete za ovu dionicu jer ovo ne miriše na dobro [huh]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Dakle kao sto sam rekao, blokada se namjerno ne probija, vec cetvrto iskrcavanje danas

1. iskrcaj 1937 10:20
2. iskrcaj 1964 10:59
3. iskrcaj 1099 12:29
4. iskrcaj 1540 14:20
—————–
do sada 6540

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


100% je bio navlakuša!
Malo prije je opet netko iskrcao preko 1500 komada, ovo bježi van netko veliki, a puno malih kupuje!
dobro je kolega voley prognozirao kad je HGSP bio na 56 da ide na 40 kn pa su mu se svi smijali, zanima me da li ima neke nove down targete za ovu dionicu jer ovo ne miriše na dobro [huh]

Problem je u tome što je unatrag dva tjedna već bilo ovakvih iskrcavanja ali svakih par dana, ne u jednom danu i ovako masovno.
Ono što mene zbunjuje jest da sve do sada (barem meni osobno) pokazuje da HG ide u pravom smjeru. Zamišljena strategija je dobra, trebaju napraviti korekciju cijena radi veće konkurentnosti i na pravom su putu a 1Q izvještaj za trgovinu koja je realno tek u siječnju poćela raditi ne bi trebao biti loš. A opet, netko se masovno iskrcao usprkos tome.
MHO, možda netko nije zaradio na IGH pa sada pokriva dugove. U svakom slućaju samo nagađam, ne znam točne razloge.

čitam ovu temu i ovdje je druk ekipa na djelu
dajte kad netko nešto pametno stavite to na cenzure jer ovo je nečitljivo
bolje mi je čitati pisane romane u šekretu

Postanite Eu-robovi

nije mi jasan ovaj kaj se malo ,malo pojavi na kupnji po 39 kun sa 110 kom
pofuk

Nek se nade

Važeći podaci za uredovni dan 05.03.2010 .

1. LONČAR SAŠA 94.905 28,76 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ĆEJVAN DENIS 39.922 12,10 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 31.335 9,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 21.509 6,52 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.000 5,15 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. RADINIĆ MARIO 5.700 1,73 Osnovni račun VELIKA GORICA, HRVATSKA
7. INGRA D.D. 5.670 1,72 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. FILIPI BRUNO 3.400 1,03 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. VARGA NINO 2.999 0,91 Osnovni račun PRIBISLAVEC, HRVATSKA
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 2.587 0,78 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 68,19

The best place to succeed is where you are whit what you have.

Ljudi nemojte paničariti, ako 200.000, 300.000 kn smatrate velikim iskrcavanjem onda ne znam sto uopce radite na burzi. Gledajte na to kao na necije ukrcavanje, dno se dotaklo i stabilno je vec neko vrijeme, pa logicno da je krenulo dokupljivanje. Boze moj, ne mogu svi cekati kraj godine, a usli su spekulativno na kratak rok, treba se od necega i zivjeti. A cinjenica da se situacija oko ove tvrke ne razvija kao uspjeh preko noci, dovoljno govori o kvaliteti toga sto se radi. Nazalost neki moraju i odustati na tom putu prije vremena jer su trazili kruha bez motike. Cilj je odrzivi razvoj, a ne kratkorocno mazanje ociju investitora. Sad je pravo vrijeme za ulazak ako se kupuje malo veci paket.
Panicara ce uvijek biti.


Ljudi nemojte paničariti, ako 200.000, 300.000 kn smatrate velikim iskrcavanjem onda ne znam sto uopce radite na burzi. Gledajte na to kao na necije ukrcavanje, dno se dotaklo i stabilno je vec neko vrijeme, pa logicno da je krenulo dokupljivanje. Boze moj, ne mogu svi cekati kraj godine, a usli su spekulativno na kratak rok, treba se od necega i zivjeti. A cinjenica da se situacija oko ove tvrke ne razvija kao uspjeh preko noci, dovoljno govori o kvaliteti toga sto se radi. Nazalost neki moraju i odustati na tom putu prije vremena jer su trazili kruha bez motike. Cilj je odrzivi razvoj, a ne kratkorocno mazanje ociju investitora. Sad je pravo vrijeme za ulazak ako se kupuje malo veci paket.
Panicara ce uvijek biti.

Pa kad je dnevni promet u prosjeku 100k, iskrcavanje od 100k smatram velikim iskrcavanjem da.
Ti ovo tretiras kao ukrcavanje? Jel ti mogla ova zvijezda biti crvenija od srama?

Ako se ne varam ti si onaj top 10 investitor koji nikako da dobije sluzbenu titulu da je top 10. HAHA

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Uvijek se nađe jedan pametan… Jel da?

Moja greska je bila sto sam pomijesao brojke pa je ustvari moj ukupan broj dionica manji za 200 od desetog na listi, ali neka te to ne opterecuje previse.

Ovo sa ukrcavanje sam karikirao na ove vase postove o iskrcavanju, ali ako ih netko kupuje onda nisu zavrsile na cesti. Ili imas neku teoriju da nas prosvjetlis, jel ocito se ovdje smije samo pisat kako nista ne valja i ova dionica je smece, jel to bolje zvuci, jel ti to u interesu…? Zbog takvih kao ti nam i je drzava u rasulu, samo se.. s oprostenjem a ku…. ne bi mrdnuli da bude bolje.

mene ova nova boja jednostavno vuče da kupujem što više, nije bitno par kuna gore dolje


Uvijek se nađe jedan pametan… Jel da?

Moja greska je bila sto sam pomijesao brojke pa je ustvari moj ukupan broj dionica manji za 200 od desetog na listi, ali neka te to ne opterecuje previse.

Ovo sa ukrcavanje sam karikirao na ove vase postove o iskrcavanju, ali ako ih netko kupuje onda nisu zavrsile na cesti. Ili imas neku teoriju da nas prosvjetlis, jel ocito se ovdje smije samo pisat kako nista ne valja i ova dionica je smece, jel to bolje zvuci, jel ti to u interesu…? Zbog takvih kao ti nam i je drzava u rasulu, samo se.. s oprostenjem a ku…. ne bi mrdnuli da bude bolje.

Ma pusti ih neka svako svoje misli i piše. Samo je problem što puno ljudi piše jedno a misli i radi drugo.

Biti će tu finih zaradica uskoro, naravno ako se ušlo po ovim ili nižim cij. moje mišljenje!!!

Ja sam danas kupovao. Vrijeme ce pokazati

New Report

Close