HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



sprema se jedan krug na 25 kn [thumbsup]

Izgleda da je tako, prve potpore su na:
20,01 kn-2000 komada
13,02 kn-3931 komada

Još kad se pogledaju katastrofalni podaci o padu prodaje računala i IT opreme u HR, onda je jasno da je HGSP zreo za jedan jači zaron prema 20 kn [bye]
[/quote]
promjeni zanimanje

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

kao što rekoh, nebo je granica…

lanice, šta se desilo da si promijenio retoriku?

ova nova stranica (kad se riješe par bugova) izgleda fenomenalano, sučelje je intuitivno i jednostavno. vidi se da prpić zna što radi. sad je pitanje vremena i strpljenja kad će ova tvrtka postat ono što je bila dok ju je prpić vodio. samo da banke imaju strpljenja.
eto, što je čovjek sa vizijom.


lanice, šta se desilo da si promijenio retoriku?

ništa..i dalje tvrdim da je ovo smeće ali ovaj kokpit sustavno ide od teme do teme i baca neke targete iz 1996 godine. živciraju me takvi likovi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


http://www.seebiz.eu/hr/analize/prpic-preko-hgspota-cete-moci-kupiti-sve-sto-ima-veze-sa-strujom,69717.html


Super, znači sad ćemo i energetske transformatore kupovati u HG-spotu.

Stranica je gora nego prošla što se tiće stabilnosti. Tek nakon nekoliko pokušaja uspio sam ući u cjenik.
Sučelje je stvarno spartansko u stvari sve je bazirano na tražilici (što je ok), jer nedo bog da tražiš preko cjenika grafičku karticu ili nešto slično.
Sve u svemu nisam baš prezadovoljan jer ne vjerujem da će se svidjeti široj masi.

vraca se i hg na 60… 70?

Sigurno, podići će je vijest da je izrađena web stranica, moš mislit. I svi će poludit za robom, aaaha.Svi se kuže šta je to procesor ili MB ili router i čemu služi. Navalite.

Ne nego će je podignut informacija da stranica nije izrađena i da su odustali od svega.


Sigurno, podići će je vijest da je izrađena web stranica, moš mislit. I svi će poludit za robom, aaaha.Svi se kuže šta je to procesor ili MB ili router i čemu služi. Navalite.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Od početka sam držao da je Prpić poslovni predator a ovaj zadnji potez me samo dodatno uvjerio u to. Još uvjek nitko nije shvatio da želi preuzeti naćin poslovanja web shopova i pomesti ih sa tržišta? U dućanima će biti minimum osoblja sa servisom (a i ovi koji su ostali, barem sa kojima sam ja razgovarao, znaju što prodaju. Kod laptopova djelatnik je na pitanje o modelima sa ULV procesorom znao što tražim i zašto te mi nabrojao ponudu i modele koji dolaze) a glavnina prodaje ide preko weba ili telefonski sa dostavom.
Sajt nije loše zamišljen i lako sam shvatio navigaciju (iako ima mjesta za poboljšanja), jedino što mi ona "kraljevska" ljubičasta bljak. Ali masa pada na jeftine fore, možda će i na ovu. IT tržište u RH je (sada) relativno malo ali po svemu sudeći Prpićeva logika je da može za sebe stvoriti dovoljno mjesta ako izgura sa terena male koji mu ne mogu parirati financijama i logistikom.

Imam dionice HGSPOTa.

Vidis danas je pala stranica, pa je odmah i dionica pala…

:))))))))))))))))))

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

New Report

Close